Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mennyi fizetést lehet elkérni egy áruforgalmi ügyintéző állásért egy kisebb cégnél Budapesten? fórum

Szerintetek mennyi fizetést lehet elkérni egy áruforgalmi ügyintéző állásért egy kisebb cégnél Budapesten? (tudásbázis kérdés)


8. globus (válaszként erre: 6. - Mari20)
2011. jún. 22. 08:30
Naná... minden magára valamit adó cég kéri, hogy jelöld meg a fizetési igényedet. Így könnyebben döntenek, ha netán hasonló adottságokkal rendelkező jelöltek pályáznak. Nyilván azt alkalmazzák, aki kevesebbel is beéri.
7. 4327a8e017 (válaszként erre: 6. - Mari20)
2011. jún. 22. 08:03

Sajnos én is attól tartottam mindig, hogy a fizetési igény alapján fognak dönteni.

Ugyanakkor ha igényes a cég, akkor igényes és elégedett munkatársat akar alkalmazni. Akinek van önértékelése (ami többek között abban is megmutatkozik, hogy nem megy el akármennyiért dolgozni -- tudom, MO-n "kényszer-helyzet" van) és aki elégedett több szempontból is (munkatársak, bánásmód, fizetés), és emiatt nem fog néhány hónap múlva egy olyan helyre lelépni, ahol 10e-rel többet kap.


Hajrá!

2011. jún. 22. 07:29

nahát...

lehet kérni?


idáig csak arról hallottam, hogy ez van , kell vagy nem


vagy ha kérhetsz a legkevesebbet fogják alkalmazni, mondván , neki kevesebb is elég...



attól is függ, mit tudsz, hány nyelven...

mennyi a korod, hogy nézel ki,


kicsi cég , vagy nagy

2011. jún. 21. 21:42
120
2011. jún. 21. 20:09
Kösz, hogy válaszoltál, majd meglátjuk!
2011. jún. 21. 19:12
Én ingatlanirodában ügyfélszolgálatosként (front office plusz iroda működtetése plusz minden lótifuti dolog) 3-4 éve 120e-t kaptam kézbe, viszont ősszel projektkoordinátorként 150-et kértem és sokallották.
2011. jún. 21. 19:01
Kérlek, próbáljatok meg segíteni!
2011. jún. 21. 18:44
Sziasztok! Szerintetek mennyi fizetést lehet elkérni egy áruforgalmi ügyintéző állásért egy kisebb cégnél Budapesten? ügyintéző

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook