Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Munka mellett diéta? fórum

Munka mellett diéta? (beszélgetős fórum)


10. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Joop!)
2011. jún. 21. 19:38
Amúgy tudom, hogy írtad, hogy nem akarsz mozogni, mert hazaérve már nincs erőd, de ez elengedhetetlen. Ez is megszokás kérdése. Én is nehezen állok neki, de elegendő akár otthon a szobában heti 2-3 alkalommal tornázgatni nagyjából fél órát.
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - 53dfddad18)
2011. jún. 21. 19:35

Valamelyest egyetértek.


Napi 5 alkalommal kell enni keveset, lehetőleg okoskodni a kalóriákkal és vacsorára nem kalória- és szénhidrátbombát bevinni.

Ettől gyorsul az anyagcsere, ami tudjuk, hogy kell a fogyáshoz és a súlymegtartáshoz egyaránt.

Mellette sok víz, de teából nem töménytelen mennyiség. (Ez lehet csalán tea - jó vízhajtó, zöld tea- antioxidánsokkal teli, rooibos tea- jó zsírégető, borsmenta- salaktalanít). Természetesen üresen.


Minden csak rendszer kérdése.

2011. jún. 21. 19:21
Így van...csak már nem tudom,h mit vessek be mert már stagnálok!
7. 53dfddad18 (válaszként erre: 6. - Joop!)
2011. jún. 21. 19:19

Szerintem nem a teától. Sőt a teának vajmi kevés köze volt hozzá. :)

Negatív kalóriamérleggel érted el amit elértél, azaz kevesebb energiát vittél be, mint amit leadtál.

6. Joop! (válaszként erre: 5. - 53dfddad18)
2011. jún. 21. 19:15

Ugye ezt nem gondoltad komolyan?:/

Szerinted a teától adtam le 16 kg-t??



*Látom még vannak értelmes emberek!

5. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Joop!)
2011. jún. 21. 19:04
Nem tea kell, hanem keveset kell enni.
2011. jún. 21. 18:52
Köszönöm!A szűz teakapszulával az a problémám,h fogamzásgátlót szedek és mint tudjuk sokszor hasmenést okoz és félek!
2011. jún. 21. 18:47

Szia!


Nekem a zöld tea vált be.Igaz,sokat iszok belőle,de hát a melegben úgyis kívánja az ember az innivalót.+ a dinnye csodákra képes.tényleg.

2011. jún. 21. 18:46

Szia!


Anyagcsere- gyorsítónak jó a szűztea kapszula, nézz utána, nekem bevált! Illetve a mályvatea, de az nagyon durva..... esetleg a szűztea+ CLA kapszula is segíthet.

2011. jún. 21. 18:43
Logisztikával foglalkozom,export-import részével.Sajnos nem reggel 8-tól délután 4-ig dolgozom hanem sokkal tovább!Mozogni nem tudok,örülök ha haza érek este és ágyat látok!Már fogytam,de szeretném folytatni...de így sokkal nehezebb lesz!ötletek,teák stb..??Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook