Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek Dr. Erdélyi Zsoltról? Az Őrs vezér téren rendel fórum

Mi a véleményetek Dr. Erdélyi Zsoltról? Az Őrs vezér téren rendel (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 31. 08:19
??? senki nem ismeri?
2014. máj. 29. 07:23
Tudtok mondani árakat nála? Sehol nem találok semmit :(
2013. aug. 9. 17:45
A legjobb!!;)))Türelmes, kedves, figyelmes, óvatosan vizsgàl, magyaràz!Èn külföldről jöttem haza, hogy nàla szülhessek!Amikor első alkalommal voltam nàla, tudtam csak nàla fogok szülni, màsnàl nem!November vègère vagyok kiírva az első babàval ès semmi fèlsz nincs bennem.Bízom benne 100 szàzalèkig!Csak ajànlani tudom!
9. katus3 (válaszként erre: 8. - Treinamento)
2011. jún. 23. 19:00
Én nőgyógyásszal jártam így, ő műtött, persze magánorvosként,miattam jött be a kórházba,aztán mikor terhes lettem pár hónap múlva, arra sem emlékezett,hogy már találkoztunk.
8. Treinamento (válaszként erre: 7. - Katus3)
2011. jún. 23. 11:17
Nah igen, senkinek sem ajánlom...több, mint 2 hetet töltöttem ott. Én megkérdeztem a kivételesen normális nővértől, hogy "itt mindig ez megy???" A nővér meg, hogy "mire gondol, a fejetlenségre?" Arra is, igen. Nem válaszolt, hisz nem teheti gondolom, de azért az arckifejezésén és ahogy úúúgy mosolygott láttam, hogy sajna igen. Persze ezt meghallotta egy műtősfiú is, ő meg erre, hogy "jajj, mindenhol ez van". Én meg közöltem vele, hogy 13 éve kórházba járok és műtöttek párszor és ezt, ami itt megy, sehol nem tapasztaltam. Aztán kussolt utána... Azért a pénzt azt bezzeg lenyúlják, bár sztem felesleges adni már, mert odaadja az ember (nem keveset) és 1 hét múlva megkérdezi a doki, hogy "találkoztunk már?" :D Igen, a doktor úr műtött... Kajak volt ilyen... "vicces". De én is tudnék még mesélni...sajnos.
7. katus3 (válaszként erre: 6. - Treinamento)
2011. jún. 22. 18:36
Én ott szültem,tudnék mesélni...
6. Treinamento (válaszként erre: 5. - Katus3)
2011. jún. 22. 13:10
Így van!
5. katus3 (válaszként erre: 2. - Treinamento)
2011. jún. 21. 17:50
Kistarcsa?
4. 18f139611b (válaszként erre: 2. - Treinamento)
2011. jún. 21. 16:10
Köszi a választ!
2011. jún. 21. 16:10
Nem terhesség miatt keresném, hanem van némi problémám. Akihez jártam elég messzire költözött, így Zuglóban keresnék jó orvost.
2011. jún. 21. 16:00

Attól függ miért keresi fel az ember. Csak éves rákszűrés vagy egyéb. Egyébként nagyon kedves volt és megnyugtatja az embert. Terhességnél nem tudom milyen :)


Én komolyabb problémával voltam nála, nem mondom, hogy lepasszolt, mert hát legalább bevallotta, hogy ő ebben nem tud segíteni, de! olyan állapotban voltam nála, hogy nem ártott volna, ha egyből kórházba küld és nem mondja, hogy kérjek majd időpontot (ami tudjuk hónapok lehetnek) egy másik dokihoz, akit ő ajánlott abban a bizonyos kórházban, és ahova ha már nem lesz muszáj be sem teszem többet a lábam. De ezt itt nem részletezném, mert nem ez volt a kérdés.


Összességében, emberileg nagyon jó, szakmailag én megkérdőjelezem, de azért ehhez hozzáteszem, nekem elég összetett volt a problémám.

2011. jún. 21. 15:41
Mi a véleményetek Dr. Erdélyi Zsoltról? Az Őrs vezér téren rendel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook