Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol szüljek? Szolnok, Szentes, Mezőtúr? fórum

Hol szüljek? Szolnok, Szentes, Mezőtúr? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. máj. 10. 19:08
Nagyon leült ez a téma, és a neten sehol sem találok friss infót a mezőtúri szülészet jelenlegi helyzetéről. Esetleg tudna nyilatkozni olyan kismama, aki ott szült nemrégiben, vagy jelenleg oda jár gondozásra?
2014. máj. 5. 13:52

Sziasztok!

Mezőtúrra mit kellett vinni a babának és a mamának??

47. kisbaris (válaszként erre: 46. - Loretta30)
2013. márc. 26. 11:06

Köszönöm szépen Loretta30!!

Utána fogok járni, ha esedékes lesz a "probléma". :))

2013. márc. 12. 11:06

Senki nem mondta, hogy rossz a Kórház, (ugyebár nem tudtam kifejteni az álláspontomat), de elég valószínű, hogy ott fogom szülni további gyermekeimet, mert egy biztos jó pontja van: Ismerem! :) és ez is nagy előny...


baris, érdemes időpontot egyeztetned esetleg és megnézni a szülőszobát, a vajúdót és egyáltalán a helyet, hogy lásd hova fogsz menni, ha odajutsz és lehet igy sokkal kellemesebben fogod magad érezni is. nekem vadidegen volt minden és mindenki először, szerintem sokat jelentett volna egy kis helyismeret. Aztán majd kiderül, ha lesz, elmondom a kövi tapasztalataimat is :)

45. kisbaris (válaszként erre: 44. - 448698db9c)
2013. febr. 12. 10:32
Köszönöm szépen a hozzászólást, a szolnokiaknak adok plusz egy pontot. :)
2013. febr. 7. 14:37

sziasztok!

elméletileg egy szülő nőt bár melyik kórházban kötelesek ellátni mivel ez sürgősségi beavatkozásnak minősül!

Én Szolnokon születtem annó igaz most nem ott élek de a kórházzal csak jó tapasztalatom van!sajnos volt egy vetélésem ott lááttak el mindenki kedves volt és korrekt!a nővérem 2011.-ben szült ott neki sem volt problémája semmivel!

a nővérek,csecsemősok orvosok olyanok amilyenek mindenhol vannak jók,rosszak kedvesek,bunkók ezt így nem lehet előre megmondani!

mindenki a saját tapasztalatára hagyatkozik és ami egyiknek bunkóság az a másiknak nem biztos hogy az!

Én azt néztem mikor a kórházválasztásnál jártunk hogy az ellátás a legmegfelelőbb legyen!ha ne adja isten bár mi baj van a segítség ott legyen karnyújtásnyira!és akár hogy is osztunk szorzunk a Szolnoki kórhát megyei kórház felszerelt PIC-osztállyal!


remélem sikerül választanod!sok sikert a babaváráshoz!!!

43. kisbaris (válaszként erre: 42. - Loretta30)
2013. febr. 7. 14:01

Bocsánat, valóban nem voltam itt egy ideje.

Nem szültem, még csak tájékozódok. Egyenlőre terhes sem vagyok. Egyszerűen aggaszt, hogy a környéken egyáltalán nem tudok megfelelő helyet. Aki teheti megy Debrecenbe, Szegedre stb.

2013. febr. 6. 14:29
na mindegy, igy nem érdemes beszélgetni, kilépek fórumról. szia
2013. jan. 30. 15:41
Jah, Szolnokkal és nem annyira jó. Végül szültél már? :)
40. kisbaris (válaszként erre: 39. - Loretta30)
2013. jan. 30. 09:24
Én úgy tudom, hogy szabad kórházválasztás van. Van esetleg tapasztalatod valamelyek hellyel?
2013. jan. 29. 15:51
és ha Szolnokhoz tartozunk területileg, akkor is ellátnak Mezőtúron?
2011. júl. 22. 14:04
Egyik ismerősöm felesége a héten szült Mezőtúron. Nagyon dicsérik a kórházat, pár éve is ott szült a hölgy, de azt mondják ég és föld a két ellátás. Valami gyökeresen megváltozott ott, kedvesek az orvosok, nővérek, segítenek a szoptatásnál is, a gyerkőcöt akkor hozzák amikor kérik és akkor viszik, ha szólnak nekik. Ez 10 pontot jelent pluszban Mezőtúr mellett!
37. annamari0825 (válaszként erre: 36. - Kisbaris)
2011. júl. 1. 12:23
Az anaesthesian dolgozom,igy látom a doktorokat munka közben is.Ki hogy operál,mennyire tartja szem előtt a beteg érdekeit,és hasonlók.
36. kisbaris (válaszként erre: 35. - Annamari0825)
2011. júl. 1. 09:59

Köszönöm, hogy leírtad, a jó véleményeknek ugyanúgy örülök, mert így nincs veszve a dolog! Mint írtam, nekem ez a két élményem volt vele, ráadásul a másodikon nem is találkoztunk. Egyenlőre pihenőpályán vagyok, még kb van egy hónapom eldönteni, hogy választok-e más orvost (most még csak rákszűréshez)

Nővér vagy a Hetényiben?

2011. júl. 1. 08:05

Nagyon sok doktort ismerek,szakmailag és emberileg is egyaránt Szolnokról,már csak a munkám miatt is.És emiatt lehet,hogy elfogult vagyok.

De úgy láttam,hogy a doktorok úgy viszonyulnak a pácienshez,ahogy ő hozzájuk.


Azt vettem észre,hogy a fórumokon van egy vélemény,akár jó,akár rossz,és ha valaki ettől eltér,abban a pillanatban szétszedik.


Egyébként az emlitett doktort szeretik a betegek,mert alapos,jó szakember,és mindenkin csak segiteni akar.Legalábbis én ezt tapasztaltam.

34. kisbaris (válaszként erre: 33. - Hpkati)
2011. jún. 30. 16:24
Dr. Tóth Zoltánhoz. Nem jártam hozzá sokat, csak a tavalyi rákszűrésen nála voltam magánrendelésen. Sokat nyomozgattam, hogy kihez kellene menni, így Őrá esett a választásom. De tettem fel tudásbázis kérdést róla, mert bizonytalan vagyok, nem voltam megelégedve vele, és a többiek sem biztattak.
33. hpkati (válaszként erre: 32. - Kisbaris)
2011. jún. 30. 16:05
Kihez jártál Szolnokon?
2011. jún. 30. 12:43
Ott tartok, hogy nagyon nem tudom mi legyen. Azt már előre látom, hogy a nyári rákszűrésemre még a szolnoki dokimhoz megyek. De nekem az is olyan furcsa, hogy mikor Gyöngyösre jártam magánrendelésre, akkor a doktornő mindig kipostázta nekem a rákszűrésről a teljes adatlapot amit a labor adott, rajta volt minden eredmény. Ez a szolnoki meg, hiába magánrendelés, mikor visszamentem az eredményért, ugyanazt a papírt nyomtatta ki amit a kenetvételnél írt és ráírta, hogy P2, aztán mehettem utamra. Ja, meg ráírta, hogy gomba is van, de úgy gondolta, hogy mivel arra adott kúpot a kenetvétel után, már elmúlt. Aha. Persze. Na erről ennyit, ha belegondolok ezekbe, akkor lehet másikat keresek Szolnokon is, pedig annyira akartam, hogy ez jó legyen.
31. kisbaris (válaszként erre: 30. - Ancika24)
2011. jún. 23. 14:35
Az igazság az, hogy nagyon előre szaladtam az időben, mert nem várok babát, sőt, az idén még biztosan nem is szeretnénk, viszont szeretnék orvost keresni, akihez járhatok (pl. időszerű a rákszűrésem is). Szóval előbb tisztázni szeretném magammal, hogy hol tervezem szülni és az alapján dokit keresni, mert nem szeretném, ha terhesen olyan orvoshoz mennék akit előtte nem ismerek és ő sem ismer. A teherbeesést úgy képzelem,hogy előtte rendezem az orvossal, hogy minden rendben van-e velem, egészségesen nekimehetek egy terhességnek. Szeretnék szülésznőt fogadni, az orvos a terhesgondozásnál fontosabb számomra.
30. ancika24 (válaszként erre: 27. - Kisbaris)
2011. jún. 22. 19:47

Nincs ebben semmi titok, csak azt kell velük éreztetni, hogy mennyire fontosak, hogy mennyire tiszteled tiszteled őket... stb......

Mikorra várjátok a babát? Orvost-szülésznőt tervezel választani? Vizsgálatokra hová jársz?

29. kisbaris (válaszként erre: 28. - 83ff5144bd)
2011. jún. 22. 14:52
Köszi, még egy pont Szentesnek! :D
2011. jún. 22. 13:29
Szentesen :D nem ismerem a kórházat, de szaktársam most megy oda dolgozni..:D és ő jó szülésznő! ebben biztos lehetsz :) :D
27. kisbaris (válaszként erre: 24. - Ancika24)
2011. jún. 22. 12:48
Ha ott szülök, még megkérdezlek előtte, hogy én hogy viszonyuljak :)
26. kisbaris (válaszként erre: 22. - Annamari0825)
2011. jún. 22. 12:48
Mert az van a legközelebb és oda tartozunk. Tudom, hogy nincs már ilyen, de a mentő oda vinne..
25. beata21bea (válaszként erre: 12. - Annamari0825)
2011. jún. 21. 21:31
az elsőnél még tudatlan voltam, utána meg már nem könnyen mozog az ember távolra, ha családja van...
2011. jún. 21. 21:16

Szia!

Én is Szentesen szültem, a nővérek, akik egyébként szülésznőnek, nagyon segítőkészek, készségesek, csak jókat tudok róluk írni. Én fogadott orvosnál és ismerős szülésznél szültem, de egyébként is gyors volt, de a többi doki is nagyon barátságos volt velem az ott töltött napok alatt. A csecsemősök nekem sem lopták a szívembe magukat, de utolsó napon jöttem rá, hogyan kellene hozzájuk viszonyulni, hogy kedvesebbek legyenek.

23. hpkati (válaszként erre: 21. - 645b490433)
2011. jún. 21. 18:54
Semmi baj!!! Nem bántottál meg:)
22. annamari0825 (válaszként erre: 19. - Kisbaris)
2011. jún. 21. 18:34
Ne haragudj,de ha eleve előitéleteid vannak a szolnoki kórházzal kapcsolatban,akkor egyáltalán miért merült fel benned az ott szülés lehetősége?
21. 645b490433 (válaszként erre: 20. - Hpkati)
2011. jún. 21. 18:28
Bocs lehet én értetem félre nem akartalak megbántani messze álljon tőlem.
20. hpkati (válaszként erre: 18. - 645b490433)
2011. jún. 21. 16:45

Igen, olvastam. Én meg leírtam a tapasztalatom:)

Nem értem....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook