Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A vonzás törvénye, a Titok, a Titok alkalmazás fórum

A vonzás törvénye, a Titok, a Titok alkalmazás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
132. Kyra.Eleison (válaszként erre: 125. - Kriszti_30)
2013. jan. 31. 20:18

Én már azelőtt alkalmaztam a "titkot" mielőtt elolastam volna a könyvet. A filmből még csak részletekben láttam, nem szeretek filmet nézni.

Ha én nagyon akartam valamit, akkor minden este lefekvéskor, vagy amikor napközben volt néhány nyugodt pillanatom, arra gondoltam, amit el akartam érni. Volt hogy csak napogik, volt hogy hónapokig vagy évekig kellett erősen gondolnom dolgokra, de segített, hiszen mindent elértem eddig, amit akartam. Így reggel már gyakran úgy ébredtem, hogy "megálmodtam" vagy tudtam mit kell tennem aznap, vagy a közeljövőben ahhoz, hogy a kívánságaim megvalósuljanak. A lényeg a türelem és a kitartás:)

131. jeti (válaszként erre: 130. - Jeti)
2013. jan. 31. 18:49
Ez a film arról szól, hogy mit okaznak a gondolataink.
130. jeti
2013. jan. 31. 18:39
129. 70c8cd4453 (válaszként erre: 128. - Imsolucky)
2013. jan. 31. 14:07
Teljesen egyet értek !! Nem elég elolvasni meg nézni tudni kell alkalmazni is!!!De szerintem az is befolyásolja hogy ki tudja alkalmazni illetve ki nem hogy a lélek milyen szinten van!
2013. jan. 31. 12:50

Sziasztok. Par eve lattam a filmet mar akkor megfogott de akkor meg nem volt meg hozza a megfelelo eletkorom:)Nem vettem tul komolyan.


Most amikor a legnagyobb szuksegem volt ra , valahol megint hallottam rola es hat elolvastam a konyvet tobbszor megneztem a filmet es forumokban olvasgatok sikertorteneteket informaciokat.


Ahhoz ,hogy sikeresen tudd alkalmazni rengeteget kell tanulnod a temaban.. Nem eleg elolvasni ezt az egy konyvet.. es ne is csodalkozzunk ha nem valtozik minden hirtelen jora.


Ennek van egy menete... Ki kell gondolnod mire vagysz igazan.. Adj halat ,hogy mar eddig is mi mindened van (barmilyen teren) Ez is segit ,hogy jobban erezd magad.


Aztan el kell magaddal hitetned ,hogy ez a dolog mar a tied ,te csak varsz ,hogy megkapd.. Ha ez nem megy itt el is bukik az egesz. MERT: Hiaba probalod elhinni ha az igazi gondolataid es az ERZELMEID mast mondanak.


Ahhoz ,hogy tudatosan gondolkodj rengeteg akaratero es tanulas kell.


Ezert van az ,hogy a szkeptikusok es a gyenge emberek csak szidni tudjak. Mert nem probaltak elegge. Nem hittek benne elegge.


En azt mondom eloszor is bizz magadban. Bizz az univerzumban (vagy akarhogyis hivod) Es ha ezt sikerult elerned es mar nyugodt szivvel gondolsz a vagyott dologra mert tudod ,hogy a tied.. elobb utobb megkapod. Nem feltetlen munka nelkul, de a kezdolokest meg fogod kapni.


Udv mindenkinek:


imsolucky

127. 74f8c12b8e (válaszként erre: 126. - Nikletty)
2012. nov. 7. 16:06
Így van,szerintem is le kell zárni az előzőt,addig én nemigen remélném,hogy egy férfi be akarna állni másodiknak a férjem után a "sorba"
126. nikletty (válaszként erre: 125. - Kriszti_30)
2012. nov. 7. 14:17
szerintem előbb a jelenlegi párkapcsolatod kéne lezárni, letisztázni aztán új kapcsolatot bevonzani, ami reméljük jobb lesz... a picidnek is fura lenne hogy még vagy apával de már új pasi....
2012. nov. 7. 14:10
Sziasztok! Új vagyok még itt,segítséget szeretnék kérni ill. véleményeket. A titok c. könyvre ismét rábukkantam, már két napja olvasgatom és teljesen elszánt vagyok. A problémám a következő. Párkapcsolatban élek, de már nem szeretjük egymást, van egy közös gyerekünk is. Van egy pasi akivel 10 éve már ismerjük egymást,mindig is tetszett nekem, de sose gondoltam h neki is bejönnék. Aztán kb.2 évvel ezelőtt történt vmi,úgy éreztem h közeledik felém,de aztán ez annyiba is maradt. Most nyáron aztán rákérdeztem h anno nem -e akart tőlem valamit, aztán azt mondta h megfordult a fejében, de a dolgok máshogy alakultak (szültem egy gyereket). Na, én azóta nem tudom kiverni őt a fejemből, és nagyon akarom őt. Meg is mondtam neki, de kijelentette h ő mást keres. Hétvégén találkoztunk munkánk miatt, és ő egyfolytában "zrikált" jó értelemben, bolondozott velem,megölelt. Ja, és előtte két hete vallottam neki szerelmet. Most annyira nem tudom h mi ez a viselkedés a részéről. Mert néha azt érzem h mégis csak akarna valamit, aztán meg semmi. Hogyan vonzhatnám magamhoz?? Legbelül mélyen tudom h mi egymásnak vagyunk teremtve. Alkalmazom a titkot, minden nap erősen gondolok rá. Szerintetek mit csináljak? Bocsánat, kicsit hosszúra sikerült.
124. NORIT85
2012. szept. 28. 19:47

Rhonda Byrne Az Erő

Ez is jó könyv

123. Kittus4 (válaszként erre: 120. - Baguster)
2012. szept. 28. 19:36

Igazából semmi extrát nem csináltam, valójában nagyon egyszerű a dolog, csak mi képzelünk el valami nagyon bonyolult műveletet.

Mikor megnéztem a filmet olyan boldogság töltött el, lelkes lettem, olyan érzésem volt mikor izgulok valmiért nagyon, gondold végig mi volt az életedben a legboldogabb nap, mikor valaminek nagyon nagyon örültél. Ha megvan az érzés, akkor azt keresd mikor vonzol is. Esténként mikor minden csendes, nem zavar semmi, elképzeltem azt amit nagyon szeretnék, de olyan részletesen mintha egy filmben lennék, mintha ez lenne az igazi valóság. És boldogságot éreztem. Ami kicsit nehezebb, hogy ezt valóban el kell hinned olyan szinten, hogy egy csepp kétely se legyen benned az iránt, hogy ez megtörténik, ez így van.


Na nekem, ezek után jöttek a jó dolgok, így persze még inkább felerősödtem. Remélem tudtam egy kicsit segíteni, ha kérdésed van, szívesen válaszolok! :)

122. Baguster (válaszként erre: 119. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 20. 16:02

Júlia007 :)

Igazad van, nagyon sokminden olyan megtörténik ami valóban nem ésszerű.

Megpróbálom kiüríteni a fejemet, remélem az legalább sikerül. :)

2012. szept. 20. 15:56

hát képzeljünk el csodás jövőt magunknak.... pont ezt kaptam el véletlen egyik videóban, ami azota sem találok hisz véletlen akadtam rá...

ha az emberiség alkalmazza nap mint nap, bármit el tudunk kerülni...ki tudja mi vár ránk decemberben "világvége" alatt, de az tény, hogy bárhogyan is, de pusztítani akarnak minket mint a gyomot. mi mindent megtehetünk, csak akarnunk kell!

én ezt vontam le abból a videóból

120. Baguster (válaszként erre: 118. - Kittus4)
2012. szept. 20. 15:52

Örülök neki,hogy neked így bevált. :)

Én is szoktam így lenni,hogy vágyok valamire, de aztán nem az lesz belőle. Lehet nem eléggé vágyok rá, biztos nálam van a baj, de egyszer csak ráérzek én is a dolgokra!!! Bízom benne legalábbis. :))))

119. 74f8c12b8e (válaszként erre: 117. - Baguster)
2012. szept. 19. 07:58

Meg kell próbálni nem gondolkodni,kiüríteni a fejedet.

Egyébként ha általában elgondolkozol azokona dolgokon,amiket látsz magad körül,nagyon sok nem észszerű,sőt nagyon sok homlokegyenest ellentmond az ésszerűségnek.Ha ezek megtörténhetnek,megtörténhet az is,amire te vágysz.

A közmondások finoman szólva nem mindig érvényesek az élet valódi működéséban.a sok kicsi sokra megy,meg a jótettnek meglesz a jutalma,a kutyából nem lesz szalonna....nem érdemes ezekből kiindulni.

118. Kittus4 (válaszként erre: 117. - Baguster)
2012. szept. 18. 12:22
Én úgy éreztem magam mint egy kisgyerek, aki mindent elhisz. Egyszerűen csak vágytam rá, hogy megtörténjen az amit szeretnék. Lehet a szerencsésebbek közé tartozom, mert nagyon hamar megtörtét az elő "csoda". Így utána már könnyebb volt nem kételkedni benne:) Persze, azóta is vannak negatív időszakaim, de megnézem a filmet, olvasok egy könyvet, előveszem a feljegyzéseim és mári újra elindul az egész.
2012. szept. 15. 19:01

Elhiszem, de mégsem? Ez hogy van?

Már megnéztem a filmet, sokat utána olvastam, de legbelül kiröhögöm magam,hogy ilyen nincs, vagy kételkedek és itt a baj,hogy ezt nem tudom sehogy sem legyőzni...:( Ti hogy tudtátok legyőzni a kételkedést amikor kezdtétek alkalmazni a vonzás törvényét?

116. secret! (válaszként erre: 114. - E57e061615)
2012. jún. 14. 18:29

Akár hiszed, hogy sikerül akár nem, mindenképp igazad van! ,,Henri Ford,,


Ez mindent elmond róla, ja és a lényeg, minek éljek nehezen, mikor könnyen is lehet. Ha valakinél működik, és még milyen jól, az a másiknak, akinek nem megy olyan jól, rögtön fáj.

2012. jún. 14. 16:35

Mindenki másképp gondolja, másban hisz, amondó vagyok, hogy nem kell senkit sem megbántani, sem leszólni, mert más valamiben hisz...

Egy biztos, mindenki saját sorsának "kovácsa". :o)

114. e57e061615 (válaszként erre: 112. - Vörösrózsa29)
2012. jún. 14. 14:55
Ez az emberi figyelem és észlelés működése. Mi ebben olyan nagy szám, ami titok?
113. e57e061615 (válaszként erre: 98. - Vörösrózsa29)
2012. jún. 14. 14:54
Mindent megmagyaráz, hogy materialista vagyok. Amúgy meg nyilván mindent akarni kell, és tenni érte, aztán vagy bejön, vagy nem, ez a túlmagyarázás meg felesleges.
112. vörösrózsa29 (válaszként erre: 101. - 25d4b44717)
2012. jún. 14. 12:11

Látom azért vannak akik pozitívan állnak a dologhoz. Miután megnéztem a filmet, elgondolkodtam. És valóban igaz a vonzás törvénye....megfigyeltem a mindennapjaimban. pl. ha nagyon rossz kedvem van, tuti hogy a rossza dolgokat vonzom magam köré...viszont ha "mosolyogva állok a dolgoknak" jó napom lesz...szóval van benne sok igazság... :o))

Így próbálok még a gondokon is "mosolyogni"..persze nem mindig válik be, de azt mondja az ismerősöm, az biztos azért van, mert nem "erős hittel, akarattal" gondolok rá...lehet benne valami...

111. beanadt
2012. jún. 14. 09:40

ajánlom figyelmetekbe:


[link]

2012. jún. 14. 08:56
Minden fejben dől el!
109. 25d4b44717 (válaszként erre: 108. - 2c8b615588)
2012. jún. 13. 22:50

Szia.

Amiben nem hiszünk,az miért működne?:-) A vonzás is így működik.

2012. jún. 13. 21:55

Én hiszek is benne,meg nem is. Biztos itt a gond :)

Fenomenális dolgok nem történnek velem, de nagy problémák, bajok sem. Elég pozitív beállítottségú vagyok, talán ennek köszönhető,hogy elkerülnek a nagy tragédiák :)

2012. jún. 13. 21:02

Már hogyne,ha miután végig vizsgáltam az életem a könyv útmutatásai alapján,egyértelműen láthattam,ami velem történt,azt én vonzottam be.

A könyv ismerete óta viszont tudatosan tudom kerülni a rosszat és a jóra terelni vonzásaim.:-)


Kincset ér az ismerete:-) Hálás is vagyok az Univerzumnak:-)

2012. jún. 13. 20:56
Én pár éve láttam és tapasztaltam egyes dolgokban,hogy hatásos...És valóban a negatív gondolatok vonzzák a sok rosszat...Nehéz ezt az egészet megmagyarázni,de a lényeg,hogy nem hülyeség.
105. gigi> (válaszként erre: 104. - 25d4b44717)
2012. jún. 13. 20:39
Köszi:)
104. 25d4b44717 (válaszként erre: 103. - Gigi>)
2012. jún. 13. 20:12
Támogatom az előttem szólót :-)
103. gigi>
2012. jún. 13. 19:18

Hallottam.Láttam,többször is.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook