Fogyni (beszélgetős fórum)


2008. okt. 20. 07:39
Sziasztok! Még új vagyok, csak pár hete kezdtem el a 90 napost. Nincs rajtam túl sok súlyfelesleg mgamhoz képes 8 kg. Néha szoktam bűnözni én is, de azért próbálom magam tartani a szabályokhoz. Viszont eddig még csak 1 kg ment le! Hallottatok már ilyet? Mit csinálok rosszul? Van valakinek valami 5lete? Köszönöm!
10. livy
2008. júl. 15. 12:24
Hát gondololkodok rajta, hogy kipróbálom. Eddig sok mindennel próbálkoztam a fogyás érdekében, de semmi se használt.
9. napfenyvirag (válaszként erre: 5. - Nedin)
2007. dec. 25. 16:17

Két hónapja csinálom, napi 7-8 alkalom/perc (csak ennyit tudok) nem híztam, nem fogytam, de a combom és a csipőm minimum két centivel vastagabb!

+ még: a hasam sem ment le!

2007. okt. 31. 09:39
Sziasztok!Én ma keztem el ismét a 90 naposat.Évekkel ezelött egy barátnőmmel együtt csináltuk és nem mindig tartottuk be néha bűnőztünk pl.szénhidrát napon apizzán volt némi hús is és ennek ellenére 10-15 kiló között fogytam és mikor 2 hónap után abbahagytam nem keztem el hízni csak mikor terhes lettem.Illetve annak is csak a második harmadában.Most már rámférne -40kiló.De ha csak harminc lesz az sem nagy baj.Mindezt 2008.Májusig le kéne adnom, mert akkor megyünk Párizsba és nem szeretném, hogy megint olyan képek készüljenek rólam mint amilyek tavaly ott voltunk.Nagyon nagy élmény volt és mégsem szeretem visszanézni a videókat, mert utálom látni magam.Na ilyen nem lesz többet.Sok sikert mindenkinek aki belevág.
7. 70a5a27405 (válaszként erre: 2. - 8b68ade120)
2007. okt. 30. 20:59

Kb. majdem egy súlycsoportúak vagyunk. Bár kéne fogyókúrázzak, de most nincs hozzá kedvem. Sokszor volt hogy csak pár napig bírtam a fogyókúrát. De volt már drasztikus fogyókúrám is!

Jó lenne fogyni.... egy nagy akaraterő, és elhatározás kéne. Talán majd egyszer.

6. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Nedin)
2007. okt. 30. 20:53

Ez is mint minden másik fajtájú fogyókúra módszer csak addig hatásos amíg csinálod, na és persze tornázol is mellé. Ha abbahagyod újra felszeded a fölös kilókat.

Unokanővérem csinálta egy ideig és abba is hagyta, tehát újra visszaszedte a kilókat.

Nekem ez a fajta módszer biztos hogy nem jön be.

Egyik nap csak gyümölcs... hát meg is pusztulnák!!

5. nedin (válaszként erre: 2. - 8b68ade120)
2007. okt. 24. 21:31
Nekem a sport abból áll rendeltem a leg magic-gépet a 3-dik hete csinálom de nagyon jó heti 5 alkalom de hatásos.
4. nedin (válaszként erre: 3. - Dundy)
2007. okt. 24. 21:16
Van valami tuti recepted vagy amit gondolsz?számolod a kcal-át
2007. okt. 23. 05:15
Én is fogyizok,de nekem a 90 napos kemény .
2007. okt. 22. 19:33

Szia!

En is csinaltam a 90 napost kb. 2 eve. De csak ket honapig. Akkor 15 kilot fogytam vele. Januar ota szenvedek es kulonfele dietakat probalgatok ki, sikertelenul. Most megint 90 naposozok. Bar fogytam kb. 9 kilot, meg jo sokat szeretenk. 167 cm magas vagyok es 95 kilo. 80 szeretnek lenni.

Nekem a csokolade a gyengem. Ezert csinalom a 90 napost, mert azt lehet enni neha. Szerencsere itt nalunk (usa) nem lehet peksutiket kapni, igy nincs csabitas. Annyit sikerult elernem, hogy arra a sulyra fogytam le mar, ami tavaly ilyenkor voltam es a regi farmeromat tudom hordani. Kis eredmeny, de orulok neki.

Sportoltam is, de abbahagytam. Ujra kellene kezdeni, de lusta vagyok.

2007. okt. 21. 16:13
régebben csináltam a 90 napos diétát le is ment vagx 17kg ,de sajnos már abból 6 vissza jött,gyengém a pékárú és a sütik de most megint rá szánom magam .Ti hogy vagytok ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook