Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tudtok a Gazdagréti Szivárvány Óvodáról? fórum

Mit tudtok a Gazdagréti Szivárvány Óvodáról? (beszélgetős fórum)


4. 4c1a787e8f (válaszként erre: 3. - Ingmarblondstrom)
2011. júl. 1. 12:46

Kérdezz, ha gondolod, ott nőttem fel.


Én is ugyanoda jártam oviba. Már a Törökugrató (alsó) épületbe, mert a lakótelep fenti részén még házak sem voltak akkor...


Furi volt, de jó érzés, hogy a lányom is ugyanoda járt oviba. Van még olyan óvónéni, aki akkor is ott volt már....

2011. jún. 30. 22:57
Köszönöm, ez nagyon bíztató. A fiam októbertől ugyan a fenti épületbe jár, de így is jó volt olvasni...
2011. jún. 21. 09:11

Nekem járt oda a lányom.


Tudok részletesebben is írni, de összességében annyit mondhatok, hogy a gazdagréti gyerekezős intézményeknek nehéz párját találni... Nekünk sajnos el kellett onnan költözni, de még az is fölmerült, hogy 20km-ről visszahordjuk oda a gyerekeket..


Persze egy-egy negatív élmény mindenütt lehet, de pláne így messzebbről jön rá az ember, hogy milyen szupi is volt neki. Bár én ezt akkor is tudtam...


Járt a lányom a fönti épületbe. (Az igazából a Szivárvány). Az nem volt nekünk nagy kedvenc, de ennek inkább családi oka volt, az ellátás, nevelés teljesen korrekt volt. Mi a lenti épületben (Törökugrató) találtuk meg azt a miliőt, ami nekünk akkor jó volt...

2011. jún. 20. 16:39
Mit tudtok a Gazdagréti Szivárvány Óvodáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook