Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy kell "nem annyira akarni", hogy összejöjjön a baba? fórum

Hogy kell "nem annyira akarni", hogy összejöjjön a baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. ápr. 23. 06:39
ugyhogy turelmes leszel es nem stresszeled magad emiatt,mert ha stressel sokat ezen akkor meg inkabb sem jon ossze a baba.meleg szivvel kivanom,hogy szived vagya teljesuljon!
81. Zsebibaba516 (válaszként erre: 80. - 8f3c54052d)
2011. jún. 28. 15:56

Örülök, hogy végre megtaláltad a megfelelő dokit és kívánom, hogy minél hamarabb jók legyenek az értékeid :) Aztán sikeres lombikot neked :)

Nagyon kitartó vagy, de ez is a helyes hozzáállás :) Nem adjuk fel!

80. 8f3c54052d (válaszként erre: 79. - Zsebibaba516)
2011. jún. 28. 11:43

Ahány dokitól hallottam már, hogy rendben vannak a hormonjaim... többek között a Budai Meddőségi Centrumban. Most meg két gyógyszert is szednem kell. De legalább most jó kezekben vagyok végre.

Az én történetem: 4 éve küzdünk a babáért. Túl vagyok 4 hónap closty-kúrán, egy laparműtéten, két lombikon és most kiderült, hogy IR-em van. Ezt kezeljük jelenleg. Addig nem akarok újabb lombikra menni, amíg az értékeim nem jók. Mert értelme sem lenne.

79. Zsebibaba516 (válaszként erre: 77. - 8f3c54052d)
2011. jún. 28. 11:27

Köszi a tippet, az inzulinrezisztenciát is meg fogjuk csinálni valamikor. A hormonjaimra a doki mindig azt mondta, hogy jók, meddőséggel foglalkozik, szóval csak van benne valami :) Na de meglátjuk. A kineziológusra is gondoltam, meg az akkupunktúrára.. na majd szépen sorban..

Ti most ilyen fázisban vagytok? Próbáltam visszaolvasni, de még nem sikerült teljesen :D

78. 8f3c54052d (válaszként erre: 76. - Zsebibaba516)
2011. jún. 28. 11:25
Hál' isten én megúsztam az átjárhatóságit. Pontosabban volt egy laparoszkópiás műtétem és az alatt megcsinálták azt is. Szerencsére átjárható voltam akkor mindkét oldalon.
2011. jún. 28. 11:21
Zsebi, a kineziológust ajánlom még neked. Ha van valami lelki blokkod, akkor azt feloldja neked. Viszont ha semmi nem segít, akkor csináltass egy inzulinrezisztencia vizsgálatot, mert az még lehet probléma és okozhat meddőséget. Függetlenül attól, hogy jók a hormonjaid. Ami közel sem biztos, hogy így van, mert az semmit nem jelent, ha az értékeid a ref. tartományon belül vannak. Az egymáshoz viszonyított arányok is számítanak.
76. Zsebibaba516 (válaszként erre: 75. - 8f3c54052d)
2011. jún. 28. 10:58

Szia :) Most indulunk július 7-én a Medve-tóra, már alig várom. Az átjárhatóságin azért akadtunk el, mert nagyon nagy görcseim lettek és a doki nem folytatta. Tudom, hogy sokaknak meg sem kottyan, de a doki látta rajtam, hogy nem fogom kibírni, ezért javasolta az altatásos módszert. Azt viszont még nem vállaljuk be. A gyógyteákat már próbáltam, még a barátcserjét és a méhpempőt is, de semmi. Szedtem már clostylt is, első hónap sikertelen, a második hónapban leállított minket a doki, mert 5 tüszőm lett és nem akart ikerterhességet. Azóta kicsit hanyagoltuk a dokit, mindenki türelemre int és azt tanácsolja, ne vágjunk még bele a drasztikusabb módszerekbe, mert amúgy eddig semmi bajt nem találtak: a hormonjaim jók, peteérésem van, a férjem eredményei jók lettek.. szóval lehet, lelki eredetű :)))

A Medve-tó után elmegyek egy természetgyógyászhoz, aztán ha az sem jön be, elkezdem az Aviva tornát, de közben tovább szedem a méhpempőt. Egyelőre ennyi természetes módszerre gondoltunk :)

2011. jún. 28. 09:55

Szia Zsebi! Üdv. közöttünk! Jó, hogy jöttél! A Medve-tó jó ötlet, sok mindenkinél bevált, úgyhogy hajrá! Mikor mentek? Miért akadtatok el az átjárhatóságin? Írtad, hogy természetes gyógymódokat akarsz kipróbálni. Gyógyteákat próbáltad már?

Timi, sajnos a fogamzásgátló több kárt csinál, mint hasznot. Csak erről senki nem beszél. Én is szedtem 18 éves korom óta, aztán mikor abbahagytam, teljesen leállította a peteérést. Azóta is hol van, hol nincsen. Mint a mesében. Bizony sokszor van az, hogy maga a megtermékenyülés megtörténik, csak nem tapad meg az embrió, hanem kiürül. Ebből az ember általában nem vesz észre semmit. És ilyen gyakrabban van, mint az ember gondolná.

74. Timtsi (válaszként erre: 70. - 8f3c54052d)
2011. jún. 27. 20:35

Minden tiszteletem a tiéd,hogy már ennyi mindenen keresztül mentél és akkor is felállsz,mész tovább,kitartóan!!!!!!Ekkora kitartást!!!!!:-)))Ez becsülendő!!!!!:-))

Az az érdekes,hogy szerintem nálunk a megtapadással lehet még valami probléma,ez lehet amiatt is esetleg,hogy kb. közel 13 évig szedtem fogigátlót?!Olyan ovu környékén van egy tünetem,ami soha nem volt 2 hónappal ezelőttig és kb.van 1 hétig és eltűnik!!!!Szerintem akkor lehet a megtermékenyülés,csak aztán valami miatt nem tapad meg!!!:-(((((Fogigátlót meg többet nem fogok szedni,az is biztos,csak most látom;érzem,hogy miket csinál a szervezettel!!!!!:-((((Szomorú!!!!!:-((((Ovutesztet csinálok közben,igen,múlt hónapban éppen nem,de most csináltam,de nem volt most egyértelmű,a 2 hónappal ezelőtti jó volt,láttam a + jeleket!!!!:-)))

2011. jún. 24. 15:22

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok :) Én is hasonló cipőben járok, mint ti, sajnos. Mi lassan két éve próbálkozunk, volt már pár vizsgálat, de az átjárhatóságin elakadtunk. Most, mielőtt újra nekiesnénk altatással, természetes módszereket keresek. Először is elmegyünk nyaralni a Medve-tóra :) Aztán meglátjuk, milyen sikerrel járunk. Nagyon szeretnénk már, a férjem is sokszor meglep, amikor megnézi a babákat és szomorúan összenézünk.. na de ahogy te, Hajna, én is most tanulok türelmes lenni :)

Kívánok mindenkinek sok erőt, kitartást és mielőbbi babásodást :)

2011. jún. 24. 10:34
Köszönöm, hidd el, négy év alatt sok mindent tanul az ember. Főleg magáról. Hogy mit bír. Azért nálam is előfordul, hogy nagyon megzuhanok. Mondjuk mikor a második lombikom sikerült, majd az 5. héten elvesztettük a babát. Vagy olyasmit hallok, hogy olyan helyre érkezik baba, ahová nem kéne. Ezek azért még mindig megviselnek. A legrosszabb az, mikor az ember a saját barátnőire irigy és emiatt szégyelli magát, hogy hogy lehet ilyen. De akkor is így van, és az érzéseiddel nem tudsz mit kezdeni, mert mar belülről. Szóval nehéz folyamat ez.
71. csigusi (válaszként erre: 70. - 8f3c54052d)
2011. jún. 24. 09:25

Hú, te aztán - érezni az írásodból - sok mindenen keresztül mentél. Hihetetlen, hogy ilyen higgadt és fegyelmezett tudsz lenni. Ilyenkor azért nagyon szégyenlem magam, hogy én nem. Pedig nekem nem az első gyerekem lenne, és "csak" fél éve próbálkozunk.

Minden tiszteletem a Tiéd és a hozzád hasonlóké.

2011. jún. 24. 09:12

Timsi, ne legyél elkeseredve, még egészséges pároknál is természetes, hogy egy éven belül sikerül a baba. Ti még csak február óta próbálkoztok az nem olyan sok idő (mi 4 éve). Ha egy évig nem sikerül, akkor érdemes elmenni dokihoz, mert akkor lehet, hogy valamelyik félnél baj van. Ismerem ezt az érzést, hogy "adjuramderögtön", hát én most tanulok türelmet, azt mondhatom. Szóval, nem elkeseredni, sikerülni fog! Ovutesztet használtok?


Andy, nem vagy egyedül az érzéseiddel. Én már túl mentem mindenen. Türelmetlen voltam, irigy voltam másokra, utáltam mindenkit, akinek sikerült, kerültem a babákat/babásokat, mert fájt, hogy nekem nincs. Gondolkodtam pozitívan, gondolkodtam negatívan. Ezek teljesen természetes érzések, akár kimondja az ember, akár nem. Ezeket meg kell élni, helyre kell rakni magunkban.

69. Timtsi (válaszként erre: 66. - Csigusi)
2011. jún. 23. 20:05
Én csak most értettem meg,hogy milyen az,amikor az embernek nem jön össze!:-(((Nálam is sokszor hullámzó a dolog,igaz,mostanában nagyon sokszor gondolok rá,ilyen még nem nagyon volt!Állítólag,ha vizuálisan elképzeljük magunkat terhesen,az is segíthet!!!!:-)))Remélem,hogy nemsokára mindenkinek összejön a baba!!!!:-))))
68. Timtsi (válaszként erre: 65. - 8f3c54052d)
2011. jún. 23. 20:02
Köszönöm,hogy befogadtok!!!!:-)))Nemrég óta próbálkozunk,csak sajnos néha én is szeretem az "Adjuramderögtön"-t.Februárban kezdtük,de a totálisan aktív hónapunk májusban kezdődött,addig nem figyeltünk annyira oda a dolgokra.Viszont szerintem májusban az lehettem,csak repültünk és szerintem e miatt nem jött össze és inkább menzesz lett belőle!:-(((((Első babánk lenne,tavaly házasodtunk össze,de lassan több,mint 13 éve vagyunk együtt,29 éves vagyok.Ha most összejött a baba,akkor a szülinapom környékén születhetne meg!Milyen gyönyörű is lenne!!!!:-)))Próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz,tudom,hogy nagyon sok párnak nehezen jön össze a baba,meg évekig próbálkoznak,de én bízom benne,hogy a pozitív gondolkodás és akarás sokat segíthet!:-))))
2011. jún. 23. 17:44
Sziasztok! Addig még nem találtam rá erre a fórumra azt hittem egyedül vagyok ezekkel az érzésekkel de ugy látom hogy elég sokan vagyunk!! Sajnos nagyon nehéz a hálószobán kivül hagyni azt a "görcsös" akarást! sokszor próbálom de elég nehéz! :( a teljes boldogsághoz már csak a gyermek áldás hiányzik az életünkbe! szép napot nektek! :)
66. csigusi (válaszként erre: 62. - Timtsi)
2011. jún. 23. 11:45

Üdv közöttünk. Remélem hamarosan mindannyian boldogan ölelgetjük a babáinkat.

Az az érdekes, hogy nálam nagyon hullámzó,ez a "görcsölés". Néha egész könnyű, néha nagyon rákattanok. Persze tudom, én nema szólhatok, hiszen még csak fél év telt el, és vannak már gyerekeim, de attól függetlenül Őt is ugyan úgy szeretném ha jönne.

2011. jún. 23. 09:56
Timtsi, üdv közöttünk! Jó helyen vagy :) Mióta próbálkoztok? Első babád lenne? Mi a te történeted?
2011. jún. 22. 20:02
Meg kell látni az élet - többi - szépségét, átélni, élvezni, és hagyni, hogy minden a maga idejében következzen be. :)
63. 54840f0fce (válaszként erre: 1. - Csigusi)
2011. jún. 22. 19:59
Ki kell kapcsolni mindent, elmenni színházba, vagy moziba és utána egy romantikus vacsora mellett felidézni a múltat, együttn nevetni, pár pohár bor után a napra koronát tenni egy "országos", szeretkezéssel...
62. Timtsi
2011. jún. 22. 19:52

Sziasztok!

Azt hiszem,ez az a fórum,amit nekem találtak ki,még nem olvastam vissza,amiket írtatok,de úgy érzem,mi mindannyian sorstársak vagyunk,mindenkinek az a célja,hogy babája legyen!Remélem,befogadtok!:-))))

Sokszor már az őrületbe tudom kergetni saját magamat,sokan a görcsösséget okolják,én viszont a pozitív hozzáállást és a "nagyon akarást"próbálom mostanában,már lassan mesteri szinten végzem!:-)))))

2011. jún. 22. 10:23

Csigusi, köszönjük szépen, aranyos vagy!

Ancsa, drukkolok nagyon és feltétlenül jelentkezz a továbbiakban is!

60. csigusi (válaszként erre: 56. - 8f3c54052d)
2011. jún. 22. 09:32
Nagyon drukkolok, hogy mielőbb megérkezzen hozzátok, és még boldogabbá tegyen Titeket!
59. Ancsa19860211 (válaszként erre: 54. - 8f3c54052d)
2011. jún. 22. 09:23
Köszönjük, remélem, lesz benne részünk! Bár lehet, hogy ellustálkodik még a drágám, semmi jelét nem mutatja még, hogy ki akarna bújni:)
58. 8f3c54052d (válaszként erre: 57. - HopyAndy)
2011. jún. 22. 08:11
Szia Andy! Így van, nagyon jól írod, soha nem szabad feladni!! Vannak nehezebb időszakok, ezeket át kell vészelni, de gondolj arra, hogy nem eshet mindig az eső. Előbb utóbb mindannyiunknak sikerülni fog! Kitartás! :)
2011. jún. 21. 19:40
sziasztok! Mi már 2éve próbálkozunk! :( az elején nagyon görcsösen akartam ha csak 1napot késett vettem a teszt! Mára eljutottam(jutottunk) odáig hogy megpróbálunk nem annyira rá gondolni! Csak a legrosszabb hogy a közvetlen környezetünkbe rengeteg Baba született és még fognak! Mikor meglátom őket vagy bárhol egy babát a szívem csavarodik és a könnyem csordul! Nagyon nehéz de soha nem szabad feladni!!!!!
56. 8f3c54052d (válaszként erre: 55. - Csigusi)
2011. jún. 21. 14:13
Mi az elsőért küzdünk immár 4 éve :(((
55. csigusi (válaszként erre: 53. - 8f3c54052d)
2011. jún. 21. 12:55
Köszönöm. Első babátokat szeretnétek, vagy van(nak) már gyereke(i)tek?
54. 8f3c54052d (válaszként erre: 42. - Ancsa19860211)
2011. jún. 21. 10:59
Ancsa, gratulálok én is! És könnyű szülést kívánok nektek + jó egészséget!
53. 8f3c54052d (válaszként erre: 51. - Csigusi)
2011. jún. 21. 10:58
Csigusi, az E-vitaminból is mehet a napi 1000 mg. Mi úgy szoktuk, hogy a férjem addig szedi, amíg nekem megtörténik a peteérés. De szedjen mellé még ugyanennyi C-vitamint is.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook