Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hátból fogyni? fórum

Hátból fogyni? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 20. 11:35
Köszönöm szépen a tippeket, sokat segítettetek! Jól gondoltam, hogy helyi zsírégetés nincs nagyon. Viszont az étrendváltoztatást és a futást elkezdem! :) Csak egy utolsó löket kellett.
2011. jún. 20. 09:57
Alkati dolog az ilyen.Kardiózást ajánlom,megfelelő étkezésekkel.Fehérje,sok zöldség,sok ásványvíz!
2011. jún. 20. 06:17
Fogj egy ket kilos sulyzot, es verdesd a hatadhoz, helyi zsiregetes nincs, de ez szejjjjelrobbantja a zsirselyteket, es lemobanak.:)
2011. jún. 19. 22:36
Ja, és persze diétázom is. Norbi:)
2011. jún. 19. 22:36
Én Béres Alexandra zsírégető gimnasztika c. DVD-re tornázok 3 hete, ma a legbelsőbe kellett már kapcsolnom a melltartómat:)
2011. jún. 19. 22:25
Ami a sportokat illeti, én a futást ajánlom. Ha otthon szeretnél tornázni, akkor Czanik Balázs Capoeira aerobicjait, ha van otthon súlyzód, akkor csináld azt, hogy enyhe terpeszben állsz, előrehajolsz és felhúzod a könyöködet, ameddig bírod. A lapockáid közeledjenek egymáshoz, a karodat tartsd szorosan a test mellett. Ezzel megdolgoztatod a hátizmokat, de ismétlem, ha háj van rajta, az nem tűnik el a célzott gyakorlatoktól, csak ha diétázol is mellette.
2011. jún. 19. 22:24
Czanik Balázs Capoeira edzése,vagy a Turbo Jam-et ajánlanám,mindegy,hogy melyiket.Nekem bevált,semmi diéta:)
2011. jún. 19. 22:23

Én 1,5 hónapja diétázom, nem csinálok semmit, ami a hátat formálná...lehet csak szerencse (sőt biztos), de már nincsenek meg a kis hurkáim, amik a melltartó alatt meg fölött voltak. :D


Egyébként úgy tudom, nincs helyi zsírégetés...ha lenne, én a combom fogyasztanám! :D

2011. jún. 19. 22:14
Ha háj van rajta, azon a diéta segít leginkább.
2011. jún. 19. 22:11

Sziasztok!

Nekem a hátamon van ledolgozni való. Milyen gyakorlatokat ajánlanátok, vagy milyen sportot, amivel kifejezetten ezt a területet tudom formálni, hatásosan?

Előre is köszönöm szépen a választ! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook