Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
311. mek123
2013. jan. 29. 17:40

Sziasztok!

3 éve COPD-s vagyok.Eddig is kicsit nehezebben

lélegeztem,fáradékonyabb voltam,de ilyen még nem

történt,mint jan.elején.Kicsit megfáztam,elkezdtem

köhögni,azt hittem a gyógyszerektől,teáktól elmu

és minden rendben lesz.Hát a náthám 1 hét alatt elmult,de maradt a mai napig a napi többszöri fuldoklás.Mire reggel rendbeteszem magam,már ájuldozom a köhögéstől és fáradtságtól.Ki sem dugom az orrom,mert a hideget megérezve még rosszabb.reggel 1 db spiriva port lélegzem be,délután berodual 12 csepp inhalálás.Esetleg valaki Varga gyógygombát nem tud erre a soha meg nem gyógyuló betegségre?

2013. jan. 11. 07:20

[link]


Ah ol kötetlenül tudunk beszélgetni a gyógygombákról.Várok mindenkit, hogy megírja tapasztalatait!

309. Erzsi-S
2012. dec. 28. 20:19

Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, valaki próbált-e fogyni valamelyik táplálék-kiegészítővel. Mik voltak a tapasztalatok,és melyiket és hogyan használta.

Petefészek cisztára tud valaki valami Varga gombát ajánlani?

Köszönöm előre is!!

308. Berenik (válaszként erre: 303. - D2fded31c1)
2012. dec. 26. 21:04

Szia!

A nővérem ismerőse Crohn beteg, és már olyan súlyos volt, hogy sipolyai voltak. (22 éves lány) Amióta szedi a gombát nincs tünete.

2012. dec. 20. 22:01

Sziasztok,

Szeptemberben kiderült, hogy magas a vércukor értékem. Körbenéztem mit tehetek annak érdekében, hogy elsőre ne gyógyszert kapjak az orvostól.

Mivel többféle bajom van és nem tudtam eldönteni mit és hogyan szedjek írtam egy levelet a Vargáéknak, amire másnap már egy nagyon összefoglalt (mit, mikor és hogyan kell szedni) választ kaptam.

Vérnyomás, vércukor, megfelelő anyagcsere(fogyás) Cardianax, Vargadiet. A glaucoma szembetegségemre VargaStem.

Az eredményem - igaz diétázok is- -20 kiló, csökkent a vérnyomásom és nagyon szépen lement a vércukor értékem. Ráadásul a szedést követően már az első hét vége felé sokkal jobban kezdtem érezni magamat, amit akkor másnak nem lehetett betudni.

2012. dec. 17. 10:12

Sziasztok!

Én is crohnos vagyok, kb. másfél éve szedem a Gastroanax-ot.

Fél éve nem szedem a rendes gyógyszeremet (Pentasa), ami persze nagy felelőtlenség, de úgy érzem most jól vagyok. Utolsó vérképem tökéletes lett (kis vashiánnyal csak)...

Szóval nem követendő a példám, de bízom benne, hogy nem lesz gond :-))

Egyébként az én orvosomnak sem lehet még csak megemlíteni sem a gombát... nem tudom, miért ilyen elutasítóak?

305. cserfes 89 (válaszként erre: 278. - Matyi25)
2012. dec. 12. 15:48
Szia ! A kisfiam 2-3 éve szed ilyet, Ő chronos Immuran a gyógyszer neve. Rengeteg mellékhatás van leírva a tájékoztatójába,nagyon féltem neki adni de muszáj volt elkezdeni .Havonta jártunk eleinte vérvételre, aztán ritkábban . Eddig még nem volt gond. Mellé még szed Pentasát és a Gastroanax gyógygombát .Hogy mitől tünetmentes nem tudom, viszont szeretném ha le tudnánk állni vagy legalább csökkenteni a gyógyszereket és csak a gomba maradna, de a doktornőnk hallani se akar róla.
304. cserfes 89 (válaszként erre: 303. - D2fded31c1)
2012. dec. 12. 15:34

Szia !

A kisfiam 5 éve chronos, (tudom ez nem ugyanaz a betegség, csak hasonló)kb 3 éve szedi a gastroanax gyógygombát és nagyon jó hatással van a szervezetére. Azóta nem volt műtéte, vérképe jó,teljesen panaszmentes. Csak ajánlani tudom neked is 100 % hogy jó!

2012. okt. 21. 18:30

Sziasztok!


Van itt vki, aki colitises (vastagbélgyulladás) és kipróbálta a gyógygombát? Nekem ma ajánlották és érdekelnének a tapasztalatok. Előre is köszönöm szépen.

302. lion18 (válaszként erre: 301. - 4b6a2525df)
2012. okt. 16. 08:59
Budapesten
301. 4b6a2525df (válaszként erre: 300. - Lion18)
2012. okt. 16. 07:19
hol laksz?
300. lion18
2012. okt. 15. 13:08
Sziasztok!! Én a vércukor-és szénhidrátanyagcsere problémámra kezdtem el szedni a VargaDIET kapszulát. Sajnos abszolút nem bírom, valami miatt a szervezetem nem tolerálja. Beszéltem ismét az információs vonalon egy úrral és ő javasolta, hogy a Cardianax-ot kellene szednem. Sajnos nem tudok beruházni egy új dobozba is, ezért ha valakit érdekel, szeretném eladni a VargaDIET-et. Csupán 2 db kapszulát használtam el. Eredeti ára 6190 Ft, én eladom 5500 Ft-ért. Kérem jelentkezzen, ha valakit érdekel! Köszönöm!
299. Enci28 (válaszként erre: 297. - Vikica76)
2012. okt. 3. 10:50
Én is nagyon örülök a jo eredmányeidnek!!!!apum is még mindig szedi öket, neki is teljesen jo a vérképe.Egy kicsit vérszegény volt, de már az is rendbe jött.még a koleszterinje is csökkent.Nekünk csak pozitiv tapasztalataink vannak.
298. vigike (válaszként erre: 297. - Vikica76)
2012. okt. 3. 00:53

Szia!

Örülök a vérképed eredményéhez! :) Tegnap találtam rá erre a fórumra és pont azon gondolkodtam, hogy tovább kéne vinni...


Jó lenne, ha további sikerélményeket olvashatnánk ezen a fórumon! :)

Ismerem a gombát, sok jót hallottam róla és érdekelne, hogy kinek milyen betegségből sikerült kigyógyulnia és mennyi idő alatt.

2012. okt. 2. 10:01

Sziasztok!


Gondoltam ismét megosztok egy újabb tapasztalatot...

Múlt héten csütörtökön voltam ismét vérvételen, izgultam nagyon, mert júliusban elfogyott a gyógyszerem (Pentasa, amit a Crohn miatt kell szednem). Féltem, hogy több mint 2 hónapja nem szedem mi lesz....

Ééééééééés, hibátlan-kitűnő lett a vérképem! El sem akartam hinni!!!! Ez komolyan egy kisebb csoda számomra!

2 db csillagom volt, az egyik a vasam (de ez is éppen 1-el volt csak kevesebb az alsó értéktől) és a trigliceridem, de ez is hatalmas javulást mutat! Eddig mindig 7 vagy 9 szokott lenni, ami eszméletlen magas. Ha jól emlékszem, max. 2 v. 2,5 lehet a felső határ....

És most ez is "csak" 4!!!! Szóval nekem ismét bizonyított a gomba, mert egyszerűen nem tudom másra "fogni"! Örülök nagyon!


Mindenkinek jó egészséget kívánok!


Viki

296. dóra30 (válaszként erre: 295. - Dóra32)
2012. aug. 31. 11:59

Köszönöm a kedvességedet!


Nektek is sok sikert!:)

295. dóra32 (válaszként erre: 294. - Dóra30)
2012. aug. 28. 09:58

Szia!


Mi is kisbabát szeretnénk,és nemrég hallottam a gyógygombáról a munkatársamtól.Tegnap felhívtam őket telefonon,és azt mondták,hogy nyugottan szedhetik terhes nők is.Azt is megemlítették,hogy mindenféle más gyógyszerrel (én hormonkezelést is kapok) együtt lehet szedni.Ha bármi kérdésed van telefonon szívesen válaszolnak neked! Remélem tudtam segíten! Sok sikert a babaváráshoz!! :D

294. dóra30
2012. aug. 19. 20:22

Sziasztok!


Engedjétek meg, én is megosszam tapasztalataimat a Varga-féle gyógygombákról.

Nekem IBS-em van (krónikus székrekedés, szervi rendellenesség nélkül), lassan 2 éve küszködök - nem csak a szó átvitt értelmében- ezzel a bajjal.

Több mindent próbáltam már sikertelenül, mikor is hallottam a gombákról.

Gondoltam, kipróbálom.

Lassan 1 hónapja eszem, és nekem már a 2. naptól kezdve pozitívak voltak a tapasztalataim. Megmaradtam a napi 1 kapszula Gastroanax-nál, a kettőt picit soknak véltem. Olvastam a Süngomba jótékony hatásáról (ez is van benne) és tényleg okoz egy kis pozitív érzést:)

Ami hátulütő lehet, az a folyamatos evés:( - és amúgy se vagyok pehelysúlyú....

Még vérvizsgálaton azóta nem voltam, de igencsak meglepődnék, ha rosszabbak lennének a leleteim.


Azt viszont nem tudom, hogy a gyógygombik :) mellett lehet e valaki terhes???? Mármint árthat a magzatnak????

Habár még nem vagyok az, szeretnénk a párommal bővíteni a családunkat:)


Mindenkinek sok kitartást és legfőképpen EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!


Dóra :)

293. Enci28 (válaszként erre: 292. - Vikica76)
2012. júl. 29. 14:45
Köszi Viki!!!!
292. Vikica76 (válaszként erre: 289. - Enci28)
2012. júl. 25. 23:17

Szia!

Ezt örömmel olvasom!

Minden jót a továbbiakban is!!

Viki

291. Enci28 (válaszként erre: 290. - Annie1130)
2012. júl. 19. 16:42
Köszönöm szépen!!!!Remélem sikerül neki leküzdenie!
290. Annie1130 (válaszként erre: 289. - Enci28)
2012. júl. 19. 16:39
Ez fantasztikus hír!Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!
289. Enci28
2012. júl. 19. 16:37
Sziasztok!!!!Sehol senki mostanában!Apukám jol van, befejezte a sugárkezelést, szedi még mindig a gyógygombákat.Azt hiszem mostmár tényleg elmondhatom, hogy nagyon sokat segitenek, jo volt végig a vérképe, daganata eltünt, jol viselte a kezelést, most jó a közérzete.És ami a legfontosabb nincs áttétje!:)Tényleg aki csak teheti szedje a gombákat!
288. nagymacika (válaszként erre: 287. - 4c3daa4490)
2012. máj. 8. 13:37
Tudod én úgy vagyok ezekkel a dolgokkal ,ami nem megy és úgy látom ,nálunk nem hatásos,azt nem erőltetem. Kétszer nekifutottunk ,csökkentettük is az adagot ,és nem mindjárt hagytuk abba. Lehet ez olyan mint az embernél az allergia,egyikük allergiás valamira ,a másikuk nem . Nem hiszem ,hogy lenne olyan készítmény ,aki mindenkinek jó lenne.
287. 4c3daa4490 (válaszként erre: 286. - Nagymacika)
2012. máj. 7. 15:53
Én a helyetekbe kipróbálnám a legkisebb adagot 2 naponta adni. Lehet, hogy neki a legkissebb is sok egy kicsit. Lehet, hogy ő érzékenyebb mindenre.
286. nagymacika (válaszként erre: 285. - 4c3daa4490)
2012. máj. 7. 13:50
csökkentették velünk is az adagokat,de úgyanúgy maradtak a tünetek. de egyébként más szerekkel is jártunk így ,és amikor abbahagytuk akkor megszüntek a tünetek
285. 4c3daa4490 (válaszként erre: 284. - Nagymacika)
2012. máj. 7. 06:21

Szia

Néha előfordul, hogy felerősíti a tüneteket. Ez akkor szokott előfordulni, ha sok az adagolás. Viszont ez azt is jelenti, hogy reagát rá a szervezete. Nemtudom melyik készítményt szedte és milyen adagolással, de kérdezd meg a szaktanácsadókat, biztos segítenek, hogy legyen tovább.

2012. máj. 5. 18:57
én az autista gyerkemnél probáltam ki. Sajnos ,ingerlékenyebbé ált és sokkal nehezebben lehetett szót érteni vele. mi abbahagytuk, és kb,tíz nap múla a gyerek olyan olt mint régen.
283. 4c3daa4490 (válaszként erre: 282. - Matyi25)
2012. ápr. 28. 20:46
Matyikám:) autoimmun betegségesre a vargastem készítményt próbáld ki. Nagyon dicsérik. Az adagolás miatt kérdezd meg a szaktanácsadói vonalat, mert az kortól is függ.
282. Matyi25
2012. ápr. 28. 18:57
szia! Dehogy szeretném gyengíteni az immunrendszerem, a gasztroenterologusom javasolja ezt. (mivel autoimmun-tulfokozott működés) én sem szeretném elkezdeni, mert ahogy utánnaolvastam,több mellékhatást okoz mint jót! nem tudom mitévő legyek!=(
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook