Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. febr. 21. 21:31

Sziasztok,


Nekem nagyon használ a cukorra, amit szedek és tuti az immunrendszeremnek is jót tesz, mert mindenki köhög, tüsszög és minden mást csinál körülöttem nekem meg semmi bajom.

Vérnyomás, vércukor, megfelelő anyagcsere(fogyás) Cardianax, Vargadiet + C vitamin

340. Enci28
2013. febr. 21. 19:49
Most jutott eszembe, hogy megfigyeltem mégegy dolgot.Ugye most influenza idöszak van, nálunk a családban én is, anyum is testvérem is náthásak voltunk,nekem lázam is volt, de apu egyáltalán nem volt beteg, szerintem ez is a gombáknak köszönhetö.
339. Enci28
2013. febr. 21. 18:56
Én is mindig azt lesem hogy van e ujabb hozzászóló, aki a tapasztalatát irja le.Jó lenne tényleg ha többen irnának ide és elmondanák a véleményüket.
2013. febr. 21. 17:18
Nagyon jó olvasni, hogy más betegségekkel kapcsolatban is vannak jó tapasztalatok. Pedig a daganat az talán még keményebb dolog, mint egy cukorprobléma. Látom azért vannak itt régebbi látogatók is. Milyen jó lenne egy olyan oldal, ahova minden gyógygomba szedő leírná a tapasztaltokat. Jó lenne azokat olvasgani, hogy mennyien meg vannak elégedve. Magamról tudom, olyan jó lett volna beszélgetni már olyannal, aki monduk régebb óta szedi és, hogy neki mondjuk mennyi idő alatt változtatott a betegségén. Remélem majd csak ráakadnak többen is erre a fórumra.
337. Asinel 75 (válaszként erre: 336. - Enci28)
2013. febr. 21. 17:13

Érik még az embert meglepetések.:-)

Apukádnak további jó egészséget kívánok!

336. Enci28
2013. febr. 21. 16:57
Mégcsak annyi, hogy kb.fél évvel ezelött megmondtuk az onkologusunknak, hogy gombákat szed és azt mondta hogy hallott már roluk és ha teheti ne hagyja abba a szedésüket.
335. Enci28
2013. febr. 21. 16:55
Sziasztok!!!!Én már irtam ide néhányszor,akkor ahogy most is csak jókat tudok mondani ezekröl a kivonatokrol.Nálunk apukám szedi öket, szájüregi daganata volt.Sokat javult az állapota miota szedi a gombákat, ö már 1 éve szedi öket.Jelenleg tünetmentes, nincs áttétje, pedig elég nagy daganatot diagnosztizáltak nála 2 évvel ezelött.Ö (remélem nem lesz gond ha kiirom)px4et, flavogenin prot és acerolát szed naponta 2x2-öt.Vérképét gyakran ellenörizük és mindig nagyon jó.Valamint nyaki ultrahangra jár 3 havonta, eddig az is jó.Én csak ajánlani tudom.
334. Asinel 75 (válaszként erre: 333. - Nyilaska)
2013. febr. 20. 21:51
Rendben:-) Tényleg jó lenne, ha többen megosztanák tapasztalataikat. Sokat segítenének másoknak vele.
2013. febr. 20. 21:44
Akkor látom mi vagyunk a jó gyermekek. Sok jó tapasztalat van fönt a honlapon, sokat megnéztem, de ott sem mondják a termék nevét. Jó lenne ha itt is több beszélgető lenne, jó lenne minél több betegségről tudni, hogy milyen hatásosak a gyógygombák. Sok fórumot olvasgattam de nem igazán van mostani bejegyzés sehol sem. Remélem anyukádnak is segíteni fog. Majd írj ha már van valami változás.
332. Asinel 75 (válaszként erre: 331. - Nyilaska)
2013. febr. 20. 20:57
Rákérdeztem a hivatalos oldalon, hogy most akkor melyik kombináció a jobb és elmondta, hogy a betegek visszajelzései alapján melyik az. Egyébként én is anyukám miatt keresgélek.
331. nyilaska (válaszként erre: 324. - Asinel 75)
2013. febr. 20. 20:23
Most akkor hogy döntöd el, hogy melyiket szedd? Kérsz egy harmadik tanácsot is?
330. nyilaska (válaszként erre: 329. - Asinel 75)
2013. febr. 20. 20:11
Végülis nem is az bánt, hogy mondjuk nem ajánlják, hisz ők sem ismerhetik amennyi féle van. De ha pl a mi esetünkben nem tudják orvosilag gyógyítani csak állandóan azt hajtogatják, hogy nem tatja be a diétát. De még csak szinten sem tudják tartani az értékeket. Az orvosok nem arra esküdtek, hogy gyógyítsanak? Hát nem hiszem ezt gyógyításnak lehet nevezni anyukámnál.
329. Asinel 75 (válaszként erre: 328. - Nyilaska)
2013. febr. 20. 19:54
Örülök, hogy bevállt és teljesen egyetértek, hogy a természetes megoldásokat részesíted előnyben a gyógyszerek helyett, és sajnos az is igaz, hogy kevés orvos hisz az alternatív, természetes gyógymódokban.
2013. febr. 20. 19:44
Nálunk bevált egyre kevesebb inzulint adunk, amióta szedi. Az orvosnak nem merjük megmondani, mert azt mondaná, hogy semmit sem ér. Most értetlenül áll ha ellenőrzésekre megyünk és mindig jobbak az értékei. Nekem az a fontos, hogy javul. Elég sokat olvasgatok ezekről a gyógygombákról, de sajnos a termékekhez csak egy-egy betegség van feltüntetve és így nehéz kiigazodni köztük. Az adagolásról meg nem is beszélek. Nekünk nagyon sokat segítettek a tanácsadók, mert az elején felmentek a cukor értéke és nem értettük miért. Aztán a legegyszerübb módja, hogy azonnal segítséget kapjunk és értsük is hogy mit és hogyan kell tenni, ha telefonon tartjuk a kapcsolatot a szaktanácsadókkal. Elég sokan vannak, nem mindig ugyanazzal tudok beszélni, de nagyon kézségesek.
327. nyilaska (válaszként erre: 326. - Asinel 75)
2013. febr. 20. 19:38
Nem én szeden, hanem anyukám, de ő idős és én intézkedem helyette. Én adagolom neki. Ő inzulinos cukros már nagyon rég és egyre magasabbak az értékei. Nem szerettem volna állandóan az inzulint emelgetni és ezért próbáltuk ki.
326. Asinel 75 (válaszként erre: 325. - Nyilaska)
2013. febr. 20. 19:03
Erre a címre is írtam.:-) Neked ezek szerint használnak a gyógygombák. Szabad tudni mire szeded?
2013. febr. 20. 18:39
Melyik címre írtál? Én ha tanácsot kérek, akkor mindig az info@max-immun.hu címre írom. Ez a hivatalos cím, de rengeteg van fent a netek akik árulják ezeket a termékeket. Először én is kértem tanácsot több helyről is és mind mást mondott vagy írt. Addig bogarászgattam a netem, míg meg nem találtam a cég természetgyógyászát, azóta vagy tőle kérek segítséget vagy a fent említett címen. Ők azonos termékeket javasolnak.
324. Asinel 75 (válaszként erre: 323. - GasiIldi)
2013. febr. 18. 21:06
Igen két helyre írtam. Több tanácsadójuk is van különböző városokban és eléggé meglepődtem, hogy nem pont ugyanazt ajánlják. Azért nem egy sima megfázásról van szó.:-(
2013. febr. 17. 17:18

Két helyre? ugyanaz a cég?

mert úgy tudom nekik csak egy e-mail címük van.

Próbáld meg Skype-on, most nézem az oldalt, hogy már ott is lehet kérdezni.

322. Asinel 75 (válaszként erre: 321. - GasiIldi)
2013. febr. 17. 17:09

Szia!

Írtam nekik két helyre is, biztos ami biztos és mind a két helyen mást ajánlottak!:-( Akkor csak nekünk kell dönteni? Egyébként valóban nagyon gyorsan megjött a válsz, meg részletesen leírták az adagolást is, szóval le a kalappal, csakhát a két termék közül amit javasolnak az egyik nem egyezik.

2013. febr. 14. 22:29

Szia,

Szerintem hívd fel őket vagy írj levelet ide:

max-immun.hu

nagyon segítőkészek

Remélem tudtam kicsit segíteni

2013. febr. 14. 22:26
Myeloma Multiplex-el kapcsolatban szedte már valaki valamelyik készítményt?
2013. febr. 14. 21:42
Vérnyomás, vércukor, megfelelő anyagcsere(fogyás) Cardianax, Vargadiet + C vitamin
318. Vikica76 (válaszként erre: 317. - Kokovai Mihályné)
2013. febr. 13. 22:13

Szia!

Van erre való gombakészítmény, onnan tudom, hogy a családban is szedi valaki. A nevét most nem tudom megmondani, de ha felhívod Őket, nagyon készségesen segíteni fognak!

Esetleg nézd meg a honlapjukat!

Viki

2013. febr. 11. 07:44
Sziasztok! Én a megemelkedett cukor eredményem miatt érdeklődők a Varga féle gyogygombárol. Nekem napi két szem gyogyszert kell szednem és igy is a reggeli cukor eredményem 9. Szeretném megkérdezni,hogy melyik gomba kivonatot vegyem,hogy jobb legyen a cukrom. Éva.
316. Vikica76 (válaszként erre: 315. - Momelin3)
2013. febr. 6. 10:29

Ohhh, de jó ilyet olvasni! :-)

Örülök, hogy jobban van Apukád!!!

315. momelin3 (válaszként erre: 311. - Mek123)
2013. febr. 4. 10:56

Apukámnak is COPD-je van. Tavaly márciusban azt mondták az orvosok, hogy készüljünk fel rá, hogy meg fog halni, mert annyira romlik az állapota,hogy nem tudnak már mit adni neki, a lehető legjobb kezelést kapja.

Elkezdtük szedni a Varga Gábor gyógygombákat (2 félét) és azóta a folyamatos tüdőgyuladásából még egy megfázásunk sem volt, nem volt azóta kórházban,kielégítő az állapota!!!! Keveset Kerékpározik,lépcsőzik!! Jól van!!! Tavaly, a reggeli felöltözésekbe majd belefulladt...

Tudom, hogy meggyógyulni nem fog, de az eredmény amit a gombákkal elértünk nekünk elegendő, mindjárt eltelt egy év, köztünk van, és javult az állapota.

314. mediram
2013. febr. 3. 07:26

Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekelne, sürgősen eladnám fél áron 4 fajta, gyógygomba kivonat készítményemet.

Egyébként a személyes véleményem és tapasztalatom az, hogy tényleg valami csoda, amit művelnek, a napi 20 órát fekvő beteg, ma már jön-megy és ellátja magát. Elképesztő, ha nem a saját szememmel, látom el sem hiszem. Viszont az illető úgy döntött, hogy abbahagyja, mert jobban hisz egy utcáról betévedt vízárus senkiházinak, aki épp azon dolgozik, hogy a kemóról is lebeszélje őt.

Akit érdekel, kérem, írjon privát üzenetet.

A segítséget előre is köszönöm!

313. Vikica76 (válaszként erre: 311. - Mek123)
2013. jan. 30. 10:50

szia!

Igen, én is azt tudom csak ajánlani/mondani, hogy feltétlenül hívd őket! Ők tudják pontosan, hogy erre van-e valami lehetőségük s ha igen, akkor mi a jó! Én is telefonáltam először nekik, mindenben a legkészségesebben segítenek!

Remélem lesz valami megoldás Neked is!

Majd írd meg légyszi, ha tudtak valamit mondani!

Viki

312. GasiIldi (válaszként erre: 311. - Mek123)
2013. jan. 29. 21:36

Szia,

Látom senki nem válaszolt.

Szerintem írj vagy telefonálj az alábbi honlap alapján. [link]

én megírtam nekik milyen betegségeim vannak és mivel nem tudom eldönteni mit és hogyan szedjek a segítségüket kértem. Gyors és részletes választ kaptam. Remélem tudtam kicsit segíteni.

Jobbulást! Ildi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook