Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
371. szzsb
2013. aug. 15. 14:20

Kedves Fórumozók!

Az alábbi termékeket szeretnénk eladni:

Acerola C 120 db/doboz, 118 db van meg

Vitanax PX4s 120 db/doboz, 118 db van meg.

Természetesen a szavatossági időből van még hátra bőven.

Üdv.

370. Vikica76 (válaszként erre: 369. - Csabi3)
2013. aug. 15. 13:55

Szia!

Én ezt is elhiszem, persze. Mindekinél nem tud egyformán hatni.

Viszont az több mint érdekes, hogy az orvos egyből a Varga gombára kérdezett rá... :-)

Ennyi erővel akár C vitaminre is kérdezhetett volna...

Na, mindegy, ez is egy tapasztalat.

369. Csabi3
2013. aug. 15. 12:15

Sziasztok!


Én viszont arról számolokbe, h 1 kollégám szedte 2. hónapja a gombát amikor egyre rosszabbul érezte magát, állandóan émelygett a gyomra, égett, mikor mindenféle gyomor vizsgálaton átesett és megkérdezte az orvosa, h nemszed varga gombát, mert marja valami a gyomrot, amit nem is értenek, h mi és már attól tartottak, gyomor vérzést kap. Elmesélte, h mit szed, azonnal abba kellett hagyni és mikor kiürült a szervezete, minden panasza elmúlt, tehát óvatosan a gombával.

2013. júl. 26. 17:33

Kedves Fórumozók!

Szeretnék eladni (természetesen a normál vételár alatt) egy majdnem teljes doboz Vitanax PX-4 gyógygomba kapszulát.

A 120 szemből még 105 szem van a dobozban.

A szavatossági idő: 2014.szeptember

Ha valakit érdekel, kérem keressen az elérhetőségemen.

Köszönöm!

2013. júl. 9. 12:28

Szia Marcsi!


Én minden jót kívánok Édesapádnak és feltétlenül írj majd az állapotáról!

Sokan nagyon hamar feladják a gomba szedését, tartsatok ki!

Viki

366. merime
2013. júl. 5. 19:29

Sziasztok!

Nagyon jó volt olvasni a pozitív beszámolókat.

Mi kétségekkel teli vágunk bele a próbának, de nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha nem adnánk egy esélyt a csodagombáknak.

Édesapámnál diagnosztizáltak rosszindulatú béldaganatot. Ajánlott szerek: Vitanax PX4/S(3x2) + Flavogenin Pro(3x2) + Acerola C(2x2)

Viszont az ajánlott paleolit alapú diétát biztosan nem tudja majd tartani, már csak azért sem, mert hamarosan műtétre kerül a sor és erősödnie kellene nem fogyni. Be fogok számolni az eredményekről.

Mindenkinek jó egészséget kívánok!

Marcsi

365. Vikica76 (válaszként erre: 364. - Vonatfütty)
2013. júl. 2. 15:15

Szia! :-)


Köszönöm szépen és viszont kívánom!!

Szép napot,

Viki

2013. júl. 2. 11:29

Hello Viki,

köszönöm a bíztatást.

Neked pedig kívánok továbbra is ilyen jó eredményt és jó egészséget,

szia :))

2013. jún. 29. 23:43

Sziasztok!

Jó lenne valahogy mégis "rábeszélni" Őket. Saját tapasztalat.

Megint csak a vérképemmel tudok "jönni". 2 hete voltam, 2 lepedőnyi adatot kaptam, és HIBÁTLAN!!!!! Ez egy Crohn betegnél szerintem maga a csoda... Ill. picit hazudok :-) 1 csillagom lett, a szokásos triglicerid szintem magas, de már ez sem annyira, mint szokott!!!

Számomra hihetetlen, hogy a vérképem ennyit változott! Az utóbbi 15 évben SOHA nem volt jó... főleg az ugyn. gyulladásmérők voltak mindig magasak...

Szóval ha nem is a gombának köszönhetem, akkor is történ valami csodaféle... mert semmit nem csinálok másképp, mint azelőtt... sőt, az előírt gyógyszeremet sem szedem megint, de ezt csak úgy súgom...

Persze, attól még lehet, hogy másnál nem válik be. Mondjuk én már elég régóta szedem.

Jó éjt,

Viki

362. vonatfütty (válaszként erre: 361. - Szzsb)
2013. jún. 23. 14:16
Szia! Értelek. Na pont így vagyunk mi is. A férjem is igen makacs. Csak azt nem értem, hogy miért olyan nehéz ezeket bevenni, ha ezáltal javulhat az állapotuk?
361. szzsb (válaszként erre: 360. - Vonatfütty)
2013. jún. 20. 11:14
Szia! Sajnos édesapám nagyon makacs ember, ezt nem hajlandó szedni, így nem tudom, hogy használt volna vagy sem. Sok jót olvastunk róla, ezért is vettük meg nem kevés pénzért, de csak egy nap volt hajlandó bevenni.
360. vonatfütty (válaszként erre: 359. - Szzsb)
2013. jún. 19. 12:24

Hello!

Miért akarod eladni? Nem használt?

359. szzsb
2013. jún. 18. 09:50

Kedves Fórumozók!

Az alábbi termékeket szeretnénk eladni:

Acerola C 120 db/doboz, 118 db van meg

Flavogenin Pro 90 db/doboz, 88 db van meg

Vitanax PX4s 120 bd/doboz, 118 db van meg.

Természetesen a szavatossági időből van még hátra bőven.

Üdv.

358. vonatfütty (válaszként erre: 335. - Enci28)
2013. máj. 25. 21:02

Helló Enci28!

Gratulálok és továbbra is jó egészséget kívánok apukádnak.

Új vagyok itt és ezért visszaolvastam a beírásokat, egy idő után átugorva azt a bizonyos személyt.


Hasonló problémája van a férjemnek most, de még nincs pontosan diagnosztizálva, csak a szövettant csinálták meg, ami sajnos rosszindulatú tumort jelez valahol a nyelv alatt van.

Mostanában már neki sincs sok kedve enni, mert fáj. De mondogatom, hogy muszáj. Most én is adok neki szódabikarbónát öblögetni, ez nálatok segített. Mennyi időbe telt míg jobban tudott már enni apukád.


Válaszodat megköszönöm.

357. lara117
2013. máj. 22. 13:58
Ez teljesen idiótaság,hogy a cigitől lesz magasvérnyomás a férjem cigizik normál a vérnyomása,én meg nem dohányzom és 150-re felszokott menni akkor hogy is van ez.Ezek az orvosok nem tudnak már mit mondani hát ráfogják valamire.
356. GasiIldi (válaszként erre: 354. - Demeter.viktor)
2013. ápr. 28. 12:12

Szia!

44 évesen 140 kilóig sikerült feltornásznom magamat(most 30 kilóval kevesebb vagyok)...14 évesen 96 kiló voltam.

Amit javasolni tudok:

Tilos a gyógyszereket elhagyni - én is szedek vérnyomáscsökkentőt, de szépen fokozatosan ahogy mennek lefelé a kilók csökkentem a bevitt mennyiséget.(sajnos ahány ember annyi féle reakció - magadon kell kitesztelni hogy a szervezetednek mi a jó)

Nagy a valószínűsége, hogy nálad is rejtett cukorbetegség áll a háttérben, ezért próbálj úgy enni, mint a cukorbetegek - figyelve arra, hogy naponta 5x étkezés(ez a legfontosabb) ami minden esetben kell, hogy tartalmazzon szénhidrátot.

A vércukor értékeimet rendezte a cardianax és a vargadiet.

Ne add fel! Neked is biztos megvan a megoldás, csak arra ne várj, hogy ezt más fogja helyetted megoldani - sajnos ezt tapasztaltam...

a (pont helyett) rész vedd ki az elérésből

www.(pont helyett)schef.hu/cukorbeteg-etrend-recept

www.(pont helyett)drkomzsuzsanna.hu/E_Cukorbetegseg.html

355. Viki77_2 (válaszként erre: 354. - Demeter.viktor)
2013. ápr. 28. 10:28

Szia,

nem lehet hogy baj van az inzulinoddal, cukrokkal?

Úgy is lehet magas az inzulin hogy még nem magas a cukor, annak meg lehet hormonális oka férfiakban is.

Én így nőként olyasmivel küzdök ami neked tuti nem lehet, de épp ezért sok infót felszedtem már.

Én is szedem a nekem ajánlottat, a VargaDiet-et, most már másfél hónapja, hatást még külön nem észleltem, bár sztem tuti van neki, csak valszeg az én bajom erősebb nála. Túlsúly is van, és makacs, ha neked is az, akkor tuti hogy hormonális háttere lehet.

Sztem a gyógyzsert azért szedd be, nekem is magas a vérnyomásom már 21 éves korom óta, ezekben az években már 180/130 a maximum gyógyzser nélkül.

(36 vagyok, szóval 15 éve, és nem enyhült). Simán lehet egy összetettebb endokrin-hormonális zavar a háttérben, írod a túlsúlyt is, az is jellemző, megspékelődve esetleg egy CH anyagcsere zavarral.

Megérne egy endokrinológus látogatást, magán rendelésen, sokszor egyébként nem drága. Nem tudom hol laksz de tuti tudnak ajánlani egyet.

Na csak agyalgatok :)

2013. ápr. 28. 06:34

Sziasztok! Cardianax - Caronax

nevű készítményt szedek vérnyomásomra, mostmár lassan hét hete. Nem kifejezetten hatott. Hármasával szedem, mármint háromszor egyet és ugyen valószínű hogy meggátolja hogy még feljebb menjen, de 160 és 150 alá nemigen viszi. Van-e bárkinek valami tapasztalata a vérnyomás csökkentés terén? Nekem a doki (háziorvos) aki aktívan írta fel a vérnyomáscsökkentőket, hát nem volt partner ebben, úgyhogy az összes gyógyszert abba is hagytam így, nem tudtam mit vegyek el és mit ne. 27 évemmel, 135 kg-mmal túlsúlyos is vagyok. Eddig viszont a cigire fogták hogy az is okozhat magasvérnyomást nagyon is, no hát március 8. óta nem cigizem. Szóval ez így érdekes. Tapsztalatok? Vélemények? Mindenkinek szép napot Kívánok!

353. GasiIldi (válaszként erre: 352. - Nagymama99)
2013. ápr. 16. 22:30
szívesen:-)
352. Nagymama99 (válaszként erre: 351. - GasiIldi)
2013. ápr. 15. 23:11
Nagyon jó hogy feltetted,én köszönöm,biztos másnak is hasznos lesz.
2013. márc. 23. 23:12

Sziasztok,

ezt a levelet kaptam a max-immun-tól


Értesítünk minden kedves vásárlót és érdeklődőt, hogy az étrend-kiegészítők forgalmazásával kapcsolatos új jogszabályok miatt néhány termékünk nevét módosítanunk kellett. Az új névvel ellátott termékek továbbra is ugyanazokban az esetekben javasolhatók, mint elődeik.


Módosított nevű termékeink: (az alábbi felsorolásban elől szerepel a régi név, utána "-" jellel elválasztva az új név)


a) az alábbi esetekben a névmódosítás a termékek hatóanyag-összetételét nem érinti:


Cardianax - Caronax

Dietanax - Dianax

Neuranax - Neonax

Virostat - Viranax

Immunax Balance - Imonax Balance

Immunax Osteo - Imonax Teo

Immunax Cor - Imonax Gan

Immunax C - Imonax C


b) az alábbi két esetben a névmódosítás mellett összetevő módosítás is történt:


Gastroanax - Gasthonax (az új nevű termékben zeller helyett kamillavirág kivonat szerepel)

Vargadiet - Metanax (az új nevű termékben plusz összetevőként Lagerstroemia speciosa kivonat is szerepel)


Az új névvel ellátott termékek a következő hetektől kezdve folyamatosan kerülnek üzleteinkbe.

350. Annie1130 (válaszként erre: 349. - GasiIldi)
2013. márc. 9. 14:10
Köszönöm szépen!
2013. márc. 9. 14:06

Vérnyomás, vércukor, megfelelő anyagcsere(fogyás) Cardianax, Vargadiet + C vitamin

de jobban teszed, ha írsz(e-mail,skyp) a max-immun oldalon, mi a konkrét problémád

348. Annie1130 (válaszként erre: 343. - GasiIldi)
2013. márc. 9. 10:37
Szia! Ne haragudj, nem olvastam vissza, de szeretném megkérdezni, hogy melyik gyógygombával sikerült mindezt elérned?
2013. márc. 9. 09:11
Hú köszönöm, na kezdtem visszaolvasni is, az eddigiek is nagyon bíztatóak voltak :)
2013. márc. 9. 09:09

Sziasztok,

nekem sajnos veleszületett hormonális bajom van (PCO szindróma), ami sajnos metabolikus szindrómát okoz, elég magas vérnyomás, és még nem vagyok cukorbeteg (mint sajnos PCOS-sel már sokan), de az inzulin értékeim toronymagasak (tehát előszoba), és ennek is vannak rossz következményei.

Egy ismerősömtől hallottam a Varga gombákról, akinek közvetlen rokona hasnyálmirigy rákos és a tumora csökkent, ill. a vérképe is feljavult.

Van valakinek esetleg cukorbetegséggel kapcsolatban szedett tapasztalata a gombákról?

Én a honlapon lévő kapcsolatfelvételnél írtam e-mailt, még aznap válaszoltak is, és ajánlották hogy melyiket szedjem.

Magas vérnyomással láttam már itt előbb eredményeket (bár az első 5 oldalon csak egy túlbuzgár idegesítő srác önmegvalósítása ment így abbahagytam), de bármilyen beszámolónak én is örülnék, előre is köszönöm!

345. Kata***
2013. márc. 8. 13:01

Sziasztok!

Basaliomára használt már valaki a gombakészítményekből? Érdekelne az eredmény. Köszönöm

344. bstporc
2013. márc. 4. 14:05

Sziasztok,


Kisagysorvadással küzdök hosszú idő óta, rengeteg sikertelen próbálkozás után most a gyomgombákban reménykedem. Van esetleg valakinek valamilyen neurológiai tapasztalata?

2013. febr. 22. 20:56

Nekem hála az égieknek sikerült a diétával és a gombákkal no meg már majdnem -25 kilóval gyógyszer és inzulin nélkül visszaállítani a vércukor értékeimet a normálisba. Lehet más legyint rá, de ez azért nem volt olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. Most is, ha kicsit nem úgy eszek, ahogy kitapasztaltam (szénhidrát elosztás 5x-i étkezés és mozgás), akkor már az értékeimen látszik. Szóval tuti segítenek a gombák, de az étkezés is nagyon fontos mellé. Viszont inkább ezt választom, mint az orvos első ajánlatát - gyógyszert vagy inzulint írjak fel? ..... no comment

Ami még jó a kapor nyersen vagy tablettában és amibe csak lehet fahéj - kávé,tea, sült almára... csökkenti a vércukrot

2013. febr. 21. 22:12
De jó olvasni ilyen jókat. Anyukám a cardianax, dietanax-ot szedi, de inzulinos anyu, gondolom azért nem egészen azonosak a gombák.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook