Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


71. 53dfddad18 (válaszként erre: 70. - Etke75)
2011. jún. 23. 14:44

Csak a honlapjáról. Az elég is. Van orrom hozzá, széleskörű élettapasztalatomnak köszönhetően. :)


A 29. hosszászólásomban felhívtam a figyelmet egy-két erősed bűzlő dologra, amit csak az első oldalon, amire rákattintottam, találtam.


Ezekre kellene első körben választ kapni.

70. Etke75 (válaszként erre: 69. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 14:35
Talán személyesen ismered az urat, hogy ilyen biztosan nyilatkozol a hozzáértéséről?
69. 53dfddad18 (válaszként erre: 67. - Tejespite)
2011. jún. 23. 14:27

"Sokszor maga az ember látványa, beszédstílusa, néhány egyéb dolog is elég, h hiteles legyen amit mond"


Az igazán profi szélhámosok, akik nagyban csinálják, általában megnyerőek. Ebből élnek, ez a "tőkéjük".


Az igaz hogy vannak köztük jóhiszeműek is (Varga nem az), akik őszintén hisznek a "tudományukban".

2011. jún. 23. 14:19
Édesapám több mint 20 éve halt meg rákban. Előtte hosszú időn át szedte a Béres cseppet. Mikor megtudtam a diagnózist és a kilátásokat, kifakadtam a doki előtt, h "pedig szedte a Béres cseppet, és úgy bízott benne". Egy NAGYON jó hírű csodálatos orvos volt az egyik bp-i kórházban (mi vidékiek vagyunk, csak ott tudták 100 %-ban megmondani, mi a baja) és annyit mondott: higyje el, ha nem szedte volna, már rég nem lenne köztünk. És mivel ismertem több, ilyen betegségben elhunyt embert, mind rövidebb idő alatt ment el, mint apu. Ennyit a Béres cseppről, bár még tudnék többet is mondani
2011. jún. 23. 14:16
Úristan Bucika, hagyd már abba! Bár szerintem Téged ez éltet, h látod a többiek reagálását. A csúfolkodókat is úgy lehet legkönnyebben leszerelni, ha rá se hederít az ember, még ha fáj is. Csak ugye ez egy fórum, ahol az emberek szeretnének hasznos tanácsokat kapni, és nem tehetik meg h egy ilyen hozzászólogató miatt abbahagyják ezt a témát itt. Láttam a riportot. Sokszor maga az ember látványa, beszédstílusa, néhány egyéb dolog is elég, h hiteles legyen amit mond, vagy hiteltelen. VG maximálisan hiteles volt! Ha ez megnyugtat, vagy örömet szerez neked, boldogan könyvelheted el h beírásaiddal legalább annyit rontottál a bizakodó, beteg emberek állapotán, amennyit egy nagyon sok mellékhatással rendelkező többkeresztes, általad nagyrabecsült gyógyszer. Remélhetőleg ezek az emberek azért merítettek annyi erőt a többi hozzászólóból, amivel legalább kiegyenlítik Buci áldásos tevékenységét. Mi 25 évvel ezelőtt jártunk egy olyan talpmasszőrhöz (aki 17 kezelés után segített az alapprobléma megoldásában, és orvosilag egyérelműen ki is lehetett mutatni, nem rákról van szó)akinek akkor volt kísérleti stádiumban egy 'szere', ő találta ki gyógynövényekből, nála lehetett is venni, és használtuk/használták is sokan, ami már évek óta kapható a gyógynövényboltokban és gyógyszertárakban is, és az illetőnek semmilyen egészségügyi végzettsége nincs!!! És - sajnos - sorolni tudnék olyan orvosokat, - részben saját tapasztalat - hogy igencsak melléfogtak. Száz szónak is egy a vége:: nagyon sok helyen sántít a felfogásod. Minden előttem szólóval aki e témában VG mellett áll, egyetértek!
66. 53dfddad18 (válaszként erre: 65. - Etke75)
2011. jún. 23. 13:19
Pethoevi tért el.
65. Etke75 (válaszként erre: 64. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 13:16
Ismét eltértéka kiinduló témától. Még mindig az alternatív gyógymódokról és legfőképp a gombákról szól a fórum.
64. 53dfddad18 (válaszként erre: 63. - Pethoevi)
2011. jún. 23. 13:01
Nyilvánvaló hogy az Államnak a beteg ember az érdeke. Aki nem dolgozik, nem adózik, és élősködik e többi ember nyakán. :P
63. pethoevi (válaszként erre: 49. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 10:11

És még egy:Az államnak sem érdeke,h egészségesek legyünk,egy részt a pénz miatt,ami a gyógyszerben van,másrészt a nyugdíj miatt.Annál jobb,minél hamarabb elpatkolunk,sajnos.

Szóval gondold végig,mielőtt ilyen okosságokat írsz.

De tudod,mit?Szedd csak a gyógyszereket nyugodtan!

62. pethoevi (válaszként erre: 49. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 10:09

úristen,te hol élsz?

a gyógyszeriparban rengeteg pénz van,mert baromi jól kitalálták,h az adott gyógyszer milyen mellékhatást okozzon,amire majd szépen lehet felírni a másikat és végül azt veszed észre,h már 5 féle gyógyszert szedsz az általuk okozott mellékhatásokra.

Ne haragudj,de nagyon tájékozatlan vagy,csak ok nélkül és 0 tapasztalattal írod le ezeket a természetes gyógymódokat!

de tudod,az ilyen okoskodókat szokta utolérni a sorsuk,aztán kapaszkodnának az utolsó fűszálba.az a gyanúm,h akkor már két marokkal ennéd a gyógygombát...

61. Etke75 (válaszként erre: 60. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 09:00
És a gombák milyen fizikai tételnek mondanak ellent?
60. 53dfddad18 (válaszként erre: 58. - Etke75)
2011. jún. 23. 08:32
A biológia alapja is a fizika. Ha már valami a fizikának is ellentmond, ott alapvető bajok vannak.
59. 53dfddad18 (válaszként erre: 57. - 41fdab80c1)
2011. jún. 23. 08:30
Értő szemmel kell olvasni, érzelmi elfogultság nélkül!
58. Etke75 (válaszként erre: 53. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 07:40
Most nem tudom mitől vagy ilyen okos. A srác egy halom vizsgálaton vett rész a kezelőorvosa megkeresésére. Nem a kisujjamból szoptam az infót. Mellesleg gépészmérnök léttedre az onkológiához és a belgyógyászathoz is nagyon értesz. Az orvosira mikor jelentkezel?
2011. jún. 23. 00:36
Annak az embernek a szájából egy mondat hitelesebb, mint tőled egy egész oldal!!!
56. 53dfddad18 (válaszként erre: 54. - 41fdab80c1)
2011. jún. 22. 21:20
Varga Gábor egész egyszerűen hazudik, ferdít a honlapján az eredményeit illetően.
55. 53dfddad18 (válaszként erre: 54. - 41fdab80c1)
2011. jún. 22. 21:16

Béres József eredetileg agrármérnök. Ma már sárkányfűárus

A Béres csepp is rákellenes csodaszerként kezdte a karrierjét hajdanán, mára visszaminősült egyszerű "immunerősítővé".

54. 41fdab80c1 (válaszként erre: 30. - 53dfddad18)
2011. jún. 22. 21:06

És, akkor mi van? Béres József mi is volt? Vagy hallottál már a bükkszentkereszti Gyuri bácsiról, a "füves emberről"? Gondolom most röhögő görcsöt kaptál.Tudod hány embert gyógyítottak meg? Majd ha te túl leszel ennyi meggyógyított betegen, akkor majd oszthatod az észt.

Varga Gábornak családi hagyomány alapján volt némi ismerete a gyógynövényekről és édesanyja súlyos betegsége késztette arra, hogy alaposan tanulmányozza ezeket a természetes dolgokat. Vele ért el először sikereket, primitív eszközökkel, házi módszerekkel.

Te képes lennél ezt bárkiért megtenni? Nem hiszem. Sokat kellene az alázatot gyakorolnod az emberekkel, de főként a betegekkel szemben.

53. 53dfddad18 (válaszként erre: 52. - Etke75)
2011. jún. 22. 15:22

Miért kellenének egy gyógyszer honosításához kísérleti alanyok?

Ha Amerikában gyógyszerként törzskönyvezték, akkor már ott elvégezték a megfelelő hatásossági és biztonságossági vizsgálatokat.

52. Etke75 (válaszként erre: 51. - Vikica76)
2011. jún. 22. 15:08
Mellesleg állítólag Amerikában már van rá gyógyszer. A hazai honosításhoz kerestek kísérleti alanyokat, de sajnos, vagy szerencsére a srác nincs olyan rossz állapotban, hogy beleférne a csapatba.
51. Vikica76 (válaszként erre: 50. - Etke75)
2011. jún. 22. 15:03

Szia!


Mindenképpen várom majd a leveled! :-)


Egyébként megvettem a terméket, ma kaptam meg.

2-3 hét múlva saját tapasztalatot írhatok...


5000 forintomba került, én nem gondolnám, hogy ebbe most tönkre fogok menni, pedig mellette 2 gyereket nevelek, és nem előlük vettem el...


A másik, nem gondolom, hogy ki fogok gyógyulni ebből a betegségből ettől a gombától /mert akkor nyilván az egész világon mindenki ezt szedné és nem lenne Crohn betegség/ mivel gyógyíthatatlan, de ha már kevesebb Steroidot és egyéb gyógyszereket kell szednem, már megérte...

Már csak azért is, mert valószínű pár év elteltével a májam nem fogja annyira tolerálni ezt a valag gyógyit. Pedig még csak 35 éves vagyok, és azért még szeretnék "pár" jó évet :-))

50. Etke75 (válaszként erre: 1. - Vikica76)
2011. jún. 22. 12:57

Nekem az egyik ismerősöm fia is ezzel a betegséggel küzd. Ő már felvette a kapcsolatot az úrral. Ha lesz valami fejlemény szólok.

Mellesleg Colostrumot szedett a srác és az javított az állapotán.

49. 53dfddad18 (válaszként erre: 48. - Pethoevi)
2011. jún. 22. 11:17

Ebből a szempontból igen.

Nagy különbség, hogy a gyógyszerek bizonyítottan hatásosak.

Az is igaz viszont, hogy a legtöbb klinikai vizsgálatot maguk a gyógyszergyártók finanszírozzák.

Ezért aztán legjobb, ha a hatásosságot független vizsgálatok is alátámasztják.

48. pethoevi (válaszként erre: 43. - 53dfddad18)
2011. jún. 22. 11:03
a gyógyszer reklámokat meg a gyógyszergyártó.Egyik fél sem jobb...
47. Etke75
2011. jún. 22. 10:53
Bocsi: szövettanra
46. Etke75
2011. jún. 22. 10:53
Csak annyit tudok a dologhoz fűzni, hogy apukám fülén egyszer jött egy kinövés. Az orvosok leműtötték és elküdték szövettenre. Akkoriban jött be a culevit, mint alnernatív gyógymód. Az ette kapszulában és kente a sebet a krémmel. A viszgálat szerint voltak rákos sejtek a kinövésben. Az orvosok nem nagyon foglalkoztak vele. Ennek már több éve. Apukám köszöni szépen jól van és semmi baja.
45. 53dfddad18 (válaszként erre: 42. - Pethoevi)
2011. jún. 22. 10:44
Nem. A WC papír jobb mint a lapulevél. Annyival jobb, hogy még fizetni is hajlandó vagyok érte. :)
44. 53dfddad18 (válaszként erre: 41. - Pethoevi)
2011. jún. 22. 10:43

12 egy tucat az "alternatív" rákgyógyító megoldásokból. Mindet nem lehet személyesen kipróbálni.

De van megoldás.

A klinikai vizsgálatok arra valók, hogy sok ezer ember részére szolgáljanak hasznos tapasztalattal.

43. 53dfddad18 (válaszként erre: 40. - Pethoevi)
2011. jún. 22. 10:41

Nem szuper egyáltalán, nem eléggé szelektív.

A kemoterápia méreg. Pusztítja a sejteket a rákos sejteket, és az egészségeseket is. A rákos sejteket egy kicsit jobban. A kutatások arra irányulnak, hogy az ez a különbség minél nagyobb legyen.


A daganatos betegségnek többféle oka lehet. Belső okok, pl. genetikai hajlam, fertőzés, külső okok, mérgezések, radioaktív sugárzás stb. Közismert pl. a dohányzás, az alkohol, vagy pl. az azbeszt rákkeltő hatása.


Az ilyen személyes nyilatkozatoknak nem sok értéke van, többnyire a sárkányfűárusok gyűjtik össze őket.

2011. jún. 22. 10:32
ja,és minden ÜZLET!a zsebkendő és wc papír gyártás is az!gondolom,mégsem lapulevelet használsz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook