Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


101. homokóra (válaszként erre: 100. - Havran)
2011. jún. 25. 18:51

"Húzzzzzzál már innen a p. . . . . . . . . ba."


Ez!!! Vagy szerinted nem durva egy kicsit?

100. Havran (válaszként erre: 99. - Homokóra)
2011. jún. 25. 17:28
Mégis mire gondolsz???Mi durva??????
99. homokóra (válaszként erre: 96. - Havran)
2011. jún. 25. 17:02
Ez azért nagyon durva! Mindenkinek lehet véleménye.
98. 53dfddad18 (válaszként erre: 97. - Vikica76)
2011. jún. 25. 15:56

Ha az orvosok nem tudnának segíteni rajtam, valószínűleg a saját kezembe venném a sorsomat, kitanulnák mindent amit a betegségről tudni lehet.


Richard Feynman Nobel-díjas fizikus, "Mit érdekel a mások véleménye?" című könyvében ír erről. Felesége halálos beteg lesz, és Feynman folyamatosan orvosi könyveket búj, hogy segíthessen rajta. Az orvosoknál Feynman ugyan sikeresebbnek bizonyul, de felesége életét sajnos még így sem tudja megmenteni.

Elgondolkodtatja viszont az olvasót, aki lehet, hogy a könyv hatására maga is utána fog járni betegségének, ha komolyabb problémája adódik.


Hasonló de sikeresebb történet Szilárd Leó esete, aki, mikor kiderült, hogy hólyagrákja van, feleségével együtt áttanulmányozta a szakirodalmat, és végül maga dolgozott ki sikeres módszert annak felszámolására.

97. Vikica76 (válaszként erre: 93. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 14:41

Én csak annyit kérdeznék Tőled, (saját példámnál maradva), ha a sokat emlegetett gyógyszerek nem segítenek (amiket 11 éve szedek) azaz, nemhogy nem gyógyulok meg, de az állapotom is ugyanolyan, akkor Te az én esetemben mihez/kihez fordulnál még segítségért?

Kiben/miben bíznál-hinnél még?


Mit tennél meg még az én helyemben?


Mit csinálnál, mégis??

96. Havran (válaszként erre: 95. - 41fdab80c1)
2011. jún. 25. 12:10
Csatlakozom!Húzzzzzzál már innen a p.........ba.
95. 41fdab80c1 (válaszként erre: 93. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 11:39

Ezt a fórumot Vikica azért indította, hogy azok írjanak, akiknek van tapasztalata a gyógygombákról.


Neked van Buci???? Nincs!!!


Akkor miért jössz ide vitatkozni? Mert így érzed jól magad, ha fűbe, fába beleköthetsz. Légyszi indíts te egy másik fórumot és húzzál át oda kötözködni, itt meg hagyd a jószándékú embereket végre békén!

94. nisa
2011. jún. 25. 10:24
Bucika te ilyen okos vagy miért nem vagy az országgyülésbe.
93. 53dfddad18 (válaszként erre: 92. - Nemoadri)
2011. jún. 24. 16:25

Klinikai vizsgálat alatt nem a beteg kivizsgálása értendő, hanem a gyógyszer vagy gyógymód klinikai körülmények között sok emberen végzett, kettősvak, placebo kontrollált tesztelését.


Ez azt jelenti, hogy két csoportba osszák a betegeket, sorsolással. Az egyik csoport valódi kezelést (gyógyszert) kap, a másik placebot. Sem a beteg, sem a kezelésben részvevő orvos nem tudja, hogy melyik beteg mit kapott, ezért kettősvak a viszgálat. A végén kiértékelik az eredményeket.

2011. jún. 24. 11:51

Igen tudom, hogy nagyon sok gyógyszer növények kivonatából készül.

Egy egész dossziém van tele klinikai vizsgálati eredményekkel, hozzáteszem maga a természetgyógyász is elküldött vérvizsgálatra, UH-ra. Háromoldalnyi véreredményem volt. Nem, nem akarlak meggyőzni, az itt úgy sem sikerülne és nem is feladatom, az embert csak a saját tapasztalatai tudják meggyőzni. Engem is minden esetben csak a "kézzel" fogható bizonyítékok tudtak meggyőzni, pl. az, hogy a három hónapos kezelés végére a fehérvérsejtszámom ismét a normális tartományban volt.

91. homokóra (válaszként erre: 90. - 53dfddad18)
2011. jún. 24. 11:47
Látom:) És köszönöm:)
90. 53dfddad18 (válaszként erre: 89. - Homokóra)
2011. jún. 24. 11:44
Írtam...
89. homokóra (válaszként erre: 88. - 53dfddad18)
2011. jún. 24. 11:33
Kedves Bucika..látom, szkeptikus vagy..nem néznél be a Forza Balance fórumomba?:) Vélemény??:D:D
88. 53dfddad18 (válaszként erre: 87. - Nemoadri)
2011. jún. 24. 11:29

Sok valódi gyógyszer is készül növények kivonatából. A hangsúly nem is ezen van, hanem a hatásosságon.

Az ilyen személyes sztorik csalókák lehetnek, és nem helyettesítik a klinikai vizsgálatokat.

A gyulladások maguktól is elmúlnak idővel.

Könnyen eshet az ember Post-hoc tévedésbe: post hoc ergo propter hoc (utána volt, tehát miatta volt.)

87. nemoadri (válaszként erre: 85. - 53dfddad18)
2011. jún. 24. 10:53
Bucika, fiatalabb koromban én sem gondoltam, hogy a természetgyógyászok felé fordulok, de az ember, ahogy egyre idősebb és tapasztaltabb lesz, rájön, hogy mint mindig az igazság a kettő között van. Sajnos ma az orvosok csak teljesen gyógyszeralapú képzést kapnak és ha gyógyszerrel nem tudnak meggyógyítani, széttárják a karjukat. Gyermekeim megszületése után egy évig torokgyulladással küszködtem, 1 évig orvosról-orvosra jártam, 1 évig antibiotikumokat szedtem. Mikor egyik sem segített, végső elkeseredésemben felkerestem egy természetgyógyászattal foglalkozó für-orr-gégészt, aki három hónapos intenzív A vitamin kezeléssel kigyógyított a torokgyulladásból. Elmondása szerint a terhesség, a szülés alatt "teljesen" kiürült belőlem az A vitamin.Erre az orvosok miért nem gondoltak? miért csak a gyógyszerekben tudtak gondolkodni?
86. Etke75 (válaszként erre: 85. - 53dfddad18)
2011. jún. 24. 10:47
Nekem az egyik rokonom természetgyógyászattal foglalkozik. Nem kevés pénzt és energiát fektetett bele, hogy minél nagyobb tudományra és tapasztalatra tegyen szert ezen a téren. A fiam autóimmun betegség szélén állt, amikor arra az elhatározásra jutottam, hogy már úgyis mindegy próbáljuk meg. 2 hónap alatt gatyába rázta a gyereket a "sárkányfüvekkel". Nekem ennél több bizonyíték nem kell azóta.
85. 53dfddad18 (válaszként erre: 82. - Etke75)
2011. jún. 24. 10:42
Ez így van, és ezzel élnek vissza az ilyen sárkányfűárusok. Gyógyszer áron kínálnak étrendkiegészítőket, az önköltségi ár sokszorosáért.
2011. jún. 24. 10:42
Van valakinek esetleg tapasztalata, hogy a gyógygombák segítettek-e az allergia ill. az asztma leküzdésében? Mi most kezdtük el a gyógygombák szedését, de nagyon kíváncsi lennék, hogy van-e valakinek már akár pozitív, akár negatív tapasztalata. Mindent megtennék, hogy a fiamnak elmúljon az allergiája, asztmája.
83. 53dfddad18 (válaszként erre: 81. - Etke75)
2011. jún. 24. 10:38

Inkább megkeresem vérrel verejtékkel.

A tiszta lelkiismeret minden pénznél többet ér. :)

82. Etke75
2011. jún. 24. 10:37
Sajnos Én is elmondhatom, hogy a nagyapám rákban halt meg. Matek, fizika szakos tanár lévén nam nagyon hitt az alternatív gyógymódokban. De amikor kiderült, hogy beteg és már igen előrehaladott a betegsége a kutyaszart is megette volna, ha valaki azt mondja neki, hogy az meggyógyítja.
81. Etke75 (válaszként erre: 80. - 53dfddad18)
2011. jún. 24. 10:34
Látod, Ő legalább volt olyan okos és jó módját találta meg, hogy becsapja az embereket. Te is törheted az agyad!
80. 53dfddad18 (válaszként erre: 78. - 41fdab80c1)
2011. jún. 23. 21:52

A könnyű pénzkeresetét valóban egy kicsit irigylem. Méregdrágán árulja a bogyókat, nyilván óriási haszonnal.

De a becsület többet ér...

79. Havran
2011. jún. 23. 21:23
Nem nagyon akartam leirni,de leirom apukám 2 éve halt meg csontvelőrákban.4 és fél évig élt ezzel a beteséggel.Fél év volt mire kideritették,hogy mi a baja.Könyörögve kértük őt ne kezdje el a kemot,nagy nehezen rábeszéltük.A doki akkor azt mondta ha nem kezdi el kb 3 hónapja van.Van egy természetgyógyász akinek a gyógynövénykivonatait kezdte el szedni.Mi ezt az embert hivjuk mágusnak már évek óta ismerjük és gyógyit kisebb nagyobb betegségeket a családba.Például:a páromnak pikkelysömöre volt a börgyógyászok másfél évig kisérleteztek rajta,persze nem lett jobb elment a mágushoz adott két dolgot megmondta ne egyen tojást és cukrot 1 hónap alatt helyre jött.És még sorolhatnám mi mindet hozott helyre.Szóval megb eszéltük apu elmegy hozzá elkezdi csinálni adunk 1 hónapot a dolognak és ha nem lesz semmi változás akkor elkezdi a kemot.Szóval eltelt az egy hónap és 50%-os javulás volt nála.Ennek ellenére totál ellenállásba volt ezzel az egésszel és persze havonta járt a dokihoz az állandóan agymosást végzett nála.És hát apu, az orvos az mégis csak orvos.Ő csak azt látta sajnos,hogy a mágusnál havi 20 ezret fizet a dokinak meg csak heti 5 ezret ad.Öszintén bárki is mit gondol erről egy ilyen betegségnél havi 20 ezer forint az összeg,egy sima megfázás a gyógyszertárban 5 ezer.Szóval megdumálta őt folyamatosan és persze belement minden kezelésben,addig,hogy őssejt átültetést is megcsinálták rajta,ami sikerült aztán fél év és azt mondták,hogy még sem sikerült visszajött a betegség.2009 február elején berendelték a korházba nem volt túl jó állapotban,önmagához képest,de ő még januárban tette a dolgát nem volt teljes emeber,de 70%-os igen.Annyi volt,hogy a vége felé elég nagy fájdalmai voltak,gondolták csinálnak nála egy kurát,csináltak is, lábon ment be, kemot kapott azt mondta a doki,hogy ennél brutálabb kemo amit most kap nem létezik.2009 február 25-én volt a temetése.2 hét alatt elintézték,ez igy csunya,de ugy gondolom ha nem megy bele ezekbe a kezelésekbe még ma is köztünk lenne.Ő nem hitt ebben az egészben mindent bele kellett könyörögni,de müködött nála a dolog,viszont iszonyat nagy élni akarás volt benne.Én 4 és fél évig szemtanuja voltam mindennek,láttam ezt is azt is.Mindenki saját dönti el,hogy szeretne gyógyulni.Sajnálom,hogy ez a fórum egy egészen más irányba ment el egyesek vagyis egyes emeber miatt.
2011. jún. 23. 20:57

Buci! Te olyan hiteles vagy, mint Stohl Buci!

Meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg nincs igazad? Elolvastad egyáltalán ezt a fórumot az elejétől? Á, dehogy beugrottál a második oldalon és onnantól osztod az észt. Szerintem te vagy VG legnagyobb írigye!! Ha elolvastad volna mindjárt az elején a 4.hozzászólásomat, te képes lennél arra is azt mondani, hogy VG-val együtt én is hazudok, meg a leleteim is hamisítottak. Ha lehetne, bemásolnám ide, hogy sok beteg embernek reményt adjak, mert lehet, hogy ez az utolsó.

De ne erőlködj életem! Te egész életedben Varga Gábornak a nyomába sem fogsz jutni, még árnyéka sem lehetsz, úgysem mint szakember, és úgysem mint ember.

77. 53dfddad18 (válaszként erre: 76. - Bodu)
2011. jún. 23. 15:58

A Ganoderic sav a hatóanyaga.


[link]


Viszont ebből sem gyártanak gyógyszert, csak táplálékkiegészítőt. Valószínűleg azért, mert a farmakológiai hatása nem kellően bizonyított.

Annak ellenére hogy a kínaiak már 2000 éve használják...

76. Bodu (válaszként erre: 73. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 15:49
De,már csináltak.Pont ezért hökkentem meg rajta.Valaki megkeresett kb egy éve,és Ganoderma lucidum-tartalmú kávét,meg tudomisén miket akart eladni.Kínai termékek,kínai gyártótól.Pecsétviasz gomba és társai.Na mindegy,nem vagyok biológus,sem kémikus.
75. 53dfddad18 (válaszként erre: 74. - Vikica76)
2011. jún. 23. 15:46

Azt nem láttam de majd megnézem.

Az ilyesmi nem feltétlen becsapás, viszont válogatva van.

Sok betegség spontán gyógyul, vagy gyógyulhat a mellette alkalmazott bizonyítottan hatásos kezelés hatására. Akik meggyógyulnak hálásak, akik nem azok hallgatnak...


Egy kezelés hatásosságát nem anekdoták elemzésével lehet viszgálni, hanem nagyszámú emberen végzett, randomizált, placebo kontrollált kettősvak klinikai tesztekkel.

74. Vikica76 (válaszként erre: 73. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 15:37

De Ő nem ezért kezdte (rák miatt), ha jól tudom...


Hanem a fiai miatt, egyik autista, másik pedig asztmás. Mind a kettőn sikeresen segített. Az autista persze nem gyógyult meg, ezt nem is mondta, de az "általános" állapota sokkal jobb :-)


Egyébként engem nem renget meg Bucika :) a hitemben.


ÉN EBBEN AKAROK HINNI, ÉS EL IS HISZEM, HOGY JOBBAN LESZEK TŐLE!


És azok akik a saját betegségükről beszélnek az oldalon a videókban? Ők lefizetett emberek? Hazudnak névvel arccal?


Erről mit gondolsz Bucika? Vagy az is becsapás?

73. 53dfddad18 (válaszként erre: 72. - Bodu)
2011. jún. 23. 15:29

Nem feltétlen. De Varga esetében igen. A sárkányfűárusok között egyébként eléggé jellemző, hogy üzletemberből válnak "tudományos kutatóvá".


Én valahogy úgy képzelem a dolgot, hogy egy közgazdász üzletember, elgondolkodott: Mivel lehetne sok pénzt keresni? Lássuk csak, miből nem csináltak még rákellenes alternatív csodaszert? Megvan! Gombából ne csináltak még.

Nosza, csináljuk meg!

72. Bodu (válaszként erre: 30. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 15:21
Ekkora ostobaságot már régen hallottam.Egyikből következik a másik?Majd szólok az évfolyam-társaimnak,hátha lemaradtak valamiről...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook