Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
431. tlia (válaszként erre: 430. - Tlia)
2017. júl. 11. 08:38
Milyen adagban szedted? Egy hatoddal kezdtél?
430. tlia (válaszként erre: 428. - Bjudit55)
2017. júl. 11. 07:44

Ez nagyon jó!

Viszont ha elveszi az étvágyad, és kevesebbet eszel az egészen biztos hogy fogyáshoz fog vezetni.


Meg gondolom az emésztésed is rendbe teszi.

429. bjudit55 (válaszként erre: 428. - Bjudit55)
2017. júl. 6. 09:12
Annyit még hozzáteszek, hogy a kapszulákban nem csak gomba kivonatok vannak, hanem más hatóanyagok is, ezért nem csak attól megy a súly lefelé hogy sikerül kevesebbet enni, hanem bizonyos hatóanyagok bontják a zsírt. Ez van. Előre nem szoktam semmiben sem hinni, mindig csak abban amit megtapasztalok. :)
428. bjudit55 (válaszként erre: 424. - Tlia)
2017. júl. 6. 08:55

Örömmel jelentem, másfél hét alatt fogytam 1 kilót! :)


Nem akartam elhinni mikor egyik videóban azt mondta dagadt madár, hogy semmin nem változtatott csak beszedte a gombát és úgy emlékszem 8 hónap alatt fogyott 16 kilót. Azt mondtam ilyen nincsen. Van!


Először is, a gomba hatás nem lórúgás szerűen jött. Pár napig észre sem vettem semmit. Majd feltűnt, hogy sokallom az ételt amit kiszedek, van hogy magamba gyűröm hogy ne maradjon meg, van hogy meghagyom. Pár napja tudatosan kevesebbet teszek magam elé, mert már tudom hogy kevesebbel is jóllakok. Megjegyzem nem voltam sosem nagy zabálós, és most tényleg annál is kevesebbet kívánok.


Tehát ha a hölgy 8 hónap alatt fogyott 16 kilót, az havonta sacc/kb. 2 kiló. Heti fél kiló. Persze nem folyamatosan egyformán fogyunk. Ha nálam is kijön átlagban a havi 2 kiló, nagyon elégedett leszek. :)


Ez csak a kezdet, majd látjuk mi lesz.

2017. jún. 29. 10:08
Én régebben Gasthonax (régi nevén Gastroanaxot) szedtem kb 1 évig. Nem sok pozitív hatást tapasztaltam, talán csak az elején, aztán már hozzászokott a szervezetem, és pénzkidobás volt.
426. tlia (válaszként erre: 425. - Bjudit55)
2017. jún. 29. 09:49

Az embert segítik a mások tapasztalatai. Persze hogy nem biztos hogy egy gomba pont úgy fog hatni nálam mint nálad, de azért óriási különbségek sem lehetnek, ha jó egy termék.


És mivel felajánlottad, hogy megosztod a tapasztalataid, ezért kíváncsian várom :)

425. bjudit55 (válaszként erre: 424. - Tlia)
2017. jún. 29. 08:46

Csak hogy fokozzam benned a feszkót és a bizonytalanságot, mert látom hogy te valójában erre vágysz:

Tegyük fel, nekem használ, és elkezdek fogyni. Ez nem garancia arra hogy nálad is hatásos lesz. Nem vagyunk egyformák. Nem egyformán étkezünk, mozgunk, alszunk, más a lelki állapotunk, az anyagcserénk, és sorolhatnám. Na ezért nem megyek én mások után. Persze inspirálnak a pozitív tapasztalatok, de nem ennek alapján döntöm el egy termékről hogy használom vagy sem. Te se így dönts!

424. tlia (válaszként erre: 423. - Bjudit55)
2017. jún. 28. 23:00

Én még új vagyok Varga gomba téren :) Valahogy a Miló Vikitől jutottam el az oldalukra. Ott láttam videókat, de pl. a Regenor oldal is tele van videóval, csináltam is vagy 4 hónapig, aztán csak a pénztárcám lett könnyebb, pedig én ilyen betartós fajta vagyok, tehát ha már pénzt adok ki érte, akkor betartom amit kérenk.


De azért írtam, hogy várom hogy mi fog történni a súlyoddal, és ha valóban hat, akkor én is elkezdem :)

423. bjudit55 (válaszként erre: 419. - Tlia)
2017. jún. 28. 18:58

A szív-és érrendszerre valót amire neked is szükséged van, évek óta szedi az a tanácsadó, akinél vásárolok. Így ő rendben van. Egyébként idős már.


Azt hiszem az oldalon videós sikertörténetek is vannak ez ügyben, ráadásul hamar hat, nem olyan lassan mint a csontritkulásra való. Nézd meg azokat is.

2017. jún. 28. 18:34

Hát csak nem hagyom abba. :))


Egyik fórumtárs a csontritkulására szedi a gombát. 1 év alatt látványos csontvisszaépülése lett. Látod? pedig orvos állítás szerint ilyen nincsen. A mérési eredményt pedig úgy értékelte hogy elromlott a gép. Én is voltam csontsűrűség vizsgálaton 06.06.-án. nekem súlyos csontritkulásom van, fel is raktam, a fotóimnál megnézheted a leletemet. 1 év múlva mellé teszem az újat, mert én is szedem a csontjaimra is a gombát.

421. bjudit55 (válaszként erre: 418. - Tlia)
2017. jún. 28. 18:25
Az 1/6-odolást kicsit túlzásnak tartom akkor is, ha valakinek érzékeny a gyomra. Én mindegyiket napi 1 szemmel kezdtem, 3-4 nap után meguntam, és szedem a 3x1-et. Ezt az utóbbit a hízásra pedig egyből 3x1 adagban kezdtem. Kutya bajom tőle.
420. bjudit55 (válaszként erre: 419. - Tlia)
2017. jún. 28. 18:23

A büntetést nem a gombák hatástalansága miatt kapták, hanem mert valami szövegük arra utalt, hogy gyógyító hatásúak a kapszulák. Bár ez igaz is,m viszont van egy olyan szabály, hogy étrend kiegészítőnek nem szabad ilyen hatást tulajdonítani. Amint gyógyszerré nyilvánítják, onnastól lehet. Most nem tudom hirtelen, de Varga mondja az egyik videójában, hogy Németországban vagy Franciaországban már gyógyszerként be van jegyezve.

Viszont a saját honlapján ez olvasható minden videó alján:

"A jelenleg hatályban lévő EU-s és magyar jogszabályok alapján az étrend kiegészítőknek ill. semmilyen más élelmiszernek (pl. fokhagyma) gyógyhatást tulajdonítani nem szabad, ezért a videofilmekben látható állapotjavulások és egyéb nyilatkozatok nem vonatkoztathatók a vargagyogygomba.hu ill. a Max-Immun Kft. és más cégek étrend kiegészítő és élelmiszer termékeire sem."

Ezt értelmezzed, és látni fogod mi van. Viszont a gyógygomba elnevezést szabad használni. Ha nem gyógyítana, nem lenne gyógy a neve.


Engem egyébként nem érdekelnek az ellendrukkerek véleménye, előre nem is hiszek semminek a hatásában sem, csak akkor, ha én magam tapasztalom meg. De ehhez ki kell nekem próbálni. :))

419. tlia (válaszként erre: 418. - Tlia)
2017. jún. 28. 17:50
Meg az az igazság, hogy elbizonytalanodtam..olvastam a büntetéseket, pro és kontra véleményeket...és mivel nem olcsó még hezitáltam.
418. tlia (válaszként erre: 417. - Bjudit55)
2017. jún. 28. 17:49
Még nem rendeltem meg, csak 2 napja érdeklődtem a FB oldalukon de elsősorban a magas vérnyomi miatt, de bónuszban akkor már megkérdeztem a túlsúlyt is. 1/6-od kapszulával kellene indítani, de nem tudom hogy lehet annyira szétosztani azt a kevés kis gombát.
417. bjudit55 (válaszként erre: 416. - Tlia)
2017. jún. 28. 16:51

Szeded is?

Én is kíváncsi vagyok a te tapasztalatodra is.

416. tlia (válaszként erre: 415. - Bjudit55)
2017. jún. 28. 16:36
Én kíváncsi vagyok nagyon rá, nekem is a Metanaxot ajánlotta az egyik ott dolgozó, és azt mondta, ez a zsigeri zsírokra jó.
415. bjudit55 (válaszként erre: 414. - Bjudit55)
2017. jún. 19. 15:28

A mai napon kiegészítettem a palettát Metanaxal, mert bő 10 kilót (vagy többet)le szeretnék adni és sehogyan nem akar sikerülni. 160 cm és 72 kg vagyok.

Majd írom az eredményt, hátha érdekel valakit. :)

2017. jún. 17. 19:38

Végigolvastam az összes bejegyzést. nagyon sok pozitív tapasztalattal találkoztam ami engem is lelkesít. Én csontritkulásra szedek Imonax Teot és Flavogenint.


Szeretném ha feléledne a téma, és továbbra is lenne akik beírnák a gyógygombákkal kapcsolatos tapasztalataikat.

2017. máj. 17. 14:53

De jó lenne még itt tapasztalatokat olvasni!


Én most akarom elkezdeni az Imonax Teo-t. Szedte már valaki?

412. Grüni (válaszként erre: 411. - Ironjoe)
2016. ápr. 5. 21:45
miért adod el nem jó
411. ironjoe
2016. ápr. 5. 20:04
FLAVOGENIN PRO Z 90 étrend-kiegészítő bontatlan csomagolásban fel nem használás miatt az eredeti árhoz képest olcsóbban eladó. Az ár: 8000 Ft. Érdeklődni privát üzenetben lehet.
410. Grüni (válaszként erre: 407. - Bjudit55)
2016. ápr. 3. 12:18
Horváth Ilona 57 es meggyógyult a rákból ő Miskolcon él ja és rossz indulatú se kemó se sugár
409. Grüni (válaszként erre: 407. - Bjudit55)
2016. márc. 30. 19:02
Kun Attila yotube nem tudom hogy igaz de egy ismerősöm meg gyógyult ettől az étrend kiegészítőtől mivel itt nem lehet reklámozni ezen az oldalon
408. Grüni (válaszként erre: 407. - Bjudit55)
2016. márc. 29. 10:46
Írtam privát! Sokat még én sem tudok, az a baj ,hogy annyi termék van .Tudom minden ember más ,de én azért haragszom egyes természet gyógyászokra hogy azt mondják jónak amibe ők érdekeltek.Meg is kérdeztem egyet most mink akik nem értünk hozzá kinek a tanácsára halgassunk
407. bjudit55 (válaszként erre: 406. - Grüni)
2016. márc. 27. 19:01
Jó hogy megosztottad ezt az információt, de sajnos semmi érdemlegeset nem tudtam meg belőle. ha igazán segíteni akarsz, osszál meg olyan információt, amit én is hasznosíthatok. Köszönöm. Ha legközelebb is csak ködösítesz, nem fogok már válaszolni.
406. Grüni
2016. márc. 26. 20:47
Olvasok minden véleményt!Keresem az igazságot tudom minden ember más!90 óta keresem azt a szert ami jó a rák betegségre!Nem olyan egyértelmű ez a Varga Gábor gyógyító gomba.Én olyat keresek aki mind embernek jó remélem most rátaláltam.Tesztelem de nem vagyok rákos beteg,csak segíteni szeretnék azoknak akik rá szorulnak.
405. 60fele
2016. jan. 31. 15:47
Van egy doboz eladó VargaStem Z gomba, 5000 ft 8600 ft helyett. 7 szem hiányzik a 90 db-ból.Sajnos olyan kezelést kapok,hogy nem szedhetem.Ha valakit érdekel kérem írjon.Köszönöm
404. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 403. - Bjudit55)
2016. jan. 9. 11:40
Pedig a hit is nagyon fontos a gyógyulás szempontjából.csak ebben a helyzetben nehéz elkezdeni hinni de megéri,
403. bjudit55 (válaszként erre: 402. - Zakkantcsajszi)
2016. jan. 8. 14:33
Sajnos a hit nálam előre nem működik. Próbálkozok a leírtak miatt, ha nem leszek áttétes, akkor hiszem el hogy hat. :))
402. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 401. - Bjudit55)
2016. jan. 8. 12:25
Higgy benne és segíteni fog :) Köszönöm szépen.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook