Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek jól állna a vörös haj? ... fórum

Szerintetek jól állna a vörös haj? ... (beszélgetős fórum)


2011. jún. 19. 17:31
Egy képet dobhattál volna magadról.
2011. jún. 19. 17:30

Biztos, hogy jól állna, csak jól gondold át a dolgot.

Nekem is hasonló hajam van, mármint göndör és nagyon dús (a képeim közt láthatod)és én is voltam vörös. Imádtam. A mai napig fáj a szívem ha meglátok 1 szép vörös hajat.

De a vörösnél sajna nem elég csak a tövet festeni, mivel gyorsan kopik(főleg nyáron), így az egészet festeni kell mindig. Nekem kb. 3-4 hetenként mennem kellett fodrászhoz(nagyon gyorsan nő) és a hajamra 3-4 doboz festék kellett. Ez pénzügyileg nem olcsó, sajna :-)

Ezért meg is váltam miatta. De a fodrászom akármilyen ügyes, nem tudta eltalálni az eredeti hajszínem, csak hasonlót, aminek a lenövése ugyan úgy látszott, azt is le kellett növesztenem. Nem akartam kísérletezgetni mikor találja el az eredetit. És ez több, mint 1 évig tartott.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de tényleg gondold át jól.

11. latyak1971 (válaszként erre: 10. - Kagylo30)
2011. jún. 19. 17:11
:)
2011. jún. 19. 17:10
Igen,jól állna:)
2011. jún. 19. 17:09
www.taaz.com,egyszerű regisztrálás után sokmindent ki tudsz próbálni, hogy jól áll e:)
2011. jún. 19. 17:08

Az a kérdés, hogy melyik vöröset és márkát választod, a hajad hogy reagálna rá...(amit nem tudni először); a vöröshöz nagyon meg kell válogatni a ruhák színét, különben ...

Először mindenképpen fodrásszal csináltatnám meg.

És arról sem szabad megfeledkezni, hogy utána rendszeresen kell utánafesteni, mivel gyorsan lenő. Esetleg ezzel a színnel melírozni, majd fokozatosan mindig többet. Így kb. 8 hetenként járhatsz fodrászhoz.

2011. jún. 19. 17:06
Mindenesetre a természetes göndör lányokat simán eltudom képzelni rézvörös hajzuhataggal.Az összes színpelettát fölveheted,de ha mint írtad kék a szemed,ezek az árnyalatok nálad biztos sikernek számítanak.
2011. jún. 19. 17:02
Azt hogy jó ötlet e,bizony neked kell eldönteni.
2011. jún. 19. 17:02
Persze, nem merném magamnak megcsinálni!:)))
4. 9242a6388c (válaszként erre: 2. - Noncsy18)
2011. jún. 19. 17:02
Szerintem jól állna...hogy milyen szinű ruhák? Narancs árnyalatok, kékes árnyalatok. A zöldes is, de azt azért figyelni kell ha nagyon fehér a bőröd...
2011. jún. 19. 17:00
Szia!Ha nagyon sötét most a hajszíned,le kell előtte szívatnod szőkítővel,azzal vigyázz nagyon.Fodrász csinálná?
2011. jún. 19. 16:56
Fehér bőröm van, kék szemem. Jelenleg sötétbarna, már már fekete, természetes göndör hajam van. Már unom ezt a színt ezért, be szeretném festeni rézvörösre. Szerintetek jó ötlet? A vörös hajúaknak milyen színű ruha áll jól?
2011. jún. 19. 16:54
Szerintetek jól állna a vörös haj? Részletek:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook