Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apák napja: Június 19. fórum

Apák napja: Június 19. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Apák napja: Június 19.

25. czg79
2011. jún. 21. 18:29

"AZ APUKÁK ÉPPEN OLYAN FONTOSAK, MINT AZ ANYUKÁK..."

Ha nem lennének apukák mi se és gyermekeink se lennének.

A lányaim (3 és 5 évesek) szombatom hallották a rádióban hogy holnap apák napja. Másnap a nagy úgy kelt hogy mondta apának hogy ma apák napja van. Reggeli után kért egy lapot és rajzolt egy szép képet az ő apukájának.

2011. jún. 21. 11:58
Egyetértek a cikk írójával. Nagyon-nagyon fontosak az apukák. A mi családunkban nagy szerepe van, és mi is felköszöntöttük. Jó lenne, ha legalább akkora ünnep lenne, mint az anyák napja.
2011. jún. 20. 12:35

Megmondom őszintén, az én édesapám akármilyen is én úgy gondolom hogy megérdemli hogy megköszönjem neki mindazt amit értem tett, és tesz folyamatosan.

én ma köszöntöm, mert tegnap nemtudtam vele beszélni szerintem örülni fog:)

2011. jún. 20. 10:01
Mi is köszöntöttük Apát tegnap. Ketten csináltunk neki egy gyümölcstortát, meg mondott neki verset a fiam. :)
21. nagyreni (válaszként erre: 19. - T.Ili)
2011. jún. 20. 09:50
Akkor a nőnap párja, a férfinap (vagy hogy mondjam) van:))
2011. jún. 20. 09:16
Mi is felköszöntöttük az apucit a 10 hónapos kisfiammal.De nem csak most érdemlik meg hanem ők is egész évben.
19. t.Ili
2011. jún. 20. 08:58

Akkor valaki átvágott,amikor azt mondta,hogy Ivó napján van:)))

május 19 :)


[link]

2011. jún. 20. 08:22
Tegnap hallottuk hogy apák napja van, fel is köszöntöttük a páromat!
2011. jún. 20. 07:22

Köszönöm mindenkinek!

nekünk szerencsénk van az apukákkal hiszen csak szívből állnak. Mi ezért ünnepeljük őket, idén csináltak rajzot a nagyok, én meg felolvastam egy verset, mert már nem volt idő megtanulni :D

16. csikja (válaszként erre: 6. - Anyuci91)
2011. jún. 19. 23:22
De csakis azok!! az biztos! sajnos kevés embert lehet apának nevezni! viszont anyának is!!!sajnos........
15. Mannus20 (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2011. jún. 19. 23:09
Nagyon jó a cikk,megpusziltam én is apukámat,meglepődött de nagyon jól esett neki..(pláne a masszázs amit utána kapott...)
2011. jún. 19. 20:42

egy kis info erröl :

Február 23.: Oroszország katonai ünnep

március 19.: Belgium, Olaszország, Portugália, Spanyolország

május 8.: Dél-Korea

áldozócsütörtök: Németország

június 5.: Dánia

június első vasárnapja: Litvánia

június második vasárnapja: Ausztria

június 23: Lengyelország, Nicaragua

június harmadik vasárnapja: Argentína, Bulgária, Chile, Costa Rica, Dél-afrikai Köztársaság Ecuador, Egyesült Királyság, Franciaország, Fülöp-szigetek Hollandia Hongkong, India, Írország, Japán, Kanada, Kína, Kolumbia, Kuba, Magyarország, Makaó, Malajzia, Málta, Mexikó, Pakisztán, Panama, Peru, Svájc, Szingapúr, Szlovákia, Törökország, USA, Venezuela, Zimbabwe

július 7.: Vietnam

július utolsó vasárnapja. Dominikai Köztársaság

augusztus eleje: Irán Ali születésnapja

augusztus 8.: Tajvan A dátum kimondva, bā bā, (8/8) majdnem azonos a kínai apa szóval, ami bàba, kiejtése kb. pápá, a második á rövid

augusztus második vasárnapja: Brazília

Szeptember első vasárnapja: Ausztrália, Új-Zéland

november második vasárnapja: Észtország, Finnország, Norvégia, Svédország

december 5.: Thaiföld Bhumibol Adulyadej király születésnapja

2011. jún. 19. 20:41

ahany orszag annyi szokas. Mindenhol szinte maskor ünneplik. Nalunk (Nemetorszag) peldaul Krisztus mennybemenetelenek napjan, vagyis 40 nappal husvet utan. Mindig csütörtökre esik, ennyi a biztos. :)


itt teljesen elfogadott es regebb ota "ünnepelt" dolog, elötte reklamozzak hogy ne lehessen elfelejteni. Nekem pedig teljesen termeszetes, hogy miota vannak gyerekeink a ferjemet ezen a napon felköszöntjük. Mert ö is megerdemli ;)

2011. jún. 19. 20:28

Nalunk itt (Anglia) nagy divat. Mar majdnem egy honappal elotte hiredtik, meg minden. Rengeteg meglepetest, ajandekot lehet kapni a boltokban is.

Amig otthon voltam (Romania) nem is hallottam errol az unneprol.

2011. jún. 19. 20:09
Én egyébként gyerekkoromban anyák napján apukámnak is mindig vittem valamit:)))
2011. jún. 19. 20:08

Hát most tanácstalan vagyok...

Nemrég, pár hete olvastam egy cikket arról, hogy a katolikus vallásban március 19-én, azaz Szent József napján tartják az apák napját, és nagyon sok ország már világi ünnepként tartja számon ezt a napot. El is határoztam, hogy jövőre mi is köszönteni fogjuk a nagypapákat és édesapát is...

De most melyik az igazi?

2011. jún. 19. 19:56

Nagyon is igazad van!

És mi is hárman lányok vagyunk testvérek,nagyon jó tesok vagyunk,össze vagyunk növe,mindenki irigyli a kapcsolatunkat!Nagyon szép család vagytok,büszke lehetsz magatokra!Üdv!

2011. jún. 19. 17:38

De jó,hogy olvastam a cikkedet,bevallom nem tudtam,hogy ma van az apák napja. Gyors adtunk is a picilányommal egy doboz bonbont a páromnak. És a 20 hónapos lánykám mondta apának "szeretlek".

Meg kell az apukákat is ünnepelni :)

2011. jún. 19. 17:37
Mi is köszöntöttük ma a férjemet a gyerekekkel, nagyon meglepődött. Szerintem illene erről a napról is megemlékezni. :)
2011. jún. 19. 17:37

Ezt a témát nem régiben volt a hoxán. Igen manapság ritka az a férfi, aki a tiszteletet és megbecsülést megérdemli akár egyedül, vagy házasságban él kiveszi a részét a családi feladatokból és azt örömmel és lelkesedéssel, lelkiismeretesen végzi.

Bár csak ezekből is több lenne, csak ez ritka, mint a fehér holló, de azok, akik ilyenek megérdemlik az elismerést. Szívélyes üdv.Ágnes

2011. jún. 19. 16:59
Jujj, megyek gyorsan és meg is köszöntöm az apukámat, köszönöm a cikket!
2011. jún. 19. 16:37

Meg szoktuk "ünnepelni", de bizony idén elfelejtettük. :(

De azt hiszem még holnap sem lesz késő valami aprósággal meglepni apát!!!

2011. jún. 19. 16:25
Nekem is fontos az apám és a gyerekemnek is fontos az ő apukája.Bár mi nem élünk együtt,de része a gyerek életének.Reggel felhívtam az apját és a fiam felköszöntötte.Azt hiszem szereztünk egy jó percet neki a melóban.
2011. jún. 19. 16:12

Ez a cikk nagyon szívemhez szólt.

Én nagyon szeretem az édesapámat, ő a mindenem.

Mindenben megértjük segítjük egymást, és ha néha napján össze is kapunk valamin öt perc múlva úgyis kibékülünk:)

Én nem tudtam hogy van apák napja, de most hogy tudom, biztosan felköszöntöm édesapámat:)

2011. jún. 19. 16:08
Apák napja. Mennyire fontos az életünkben? Mennyire fontos az, hogy nekünk és gyermekeinknek is van édesapja? Vajon elgondolkodtatok már rajta?
Az édesanyákat minden évben megünnepeljük, nem érdemelnék meg az édesapák is?

Ugrás a teljes írásra: Apák napja: Június 19.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook