Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babe vagy Chicco termékekek? fórum

Babe vagy Chicco termékekek? (beszélgetős fórum)


18. lia16
2011. szept. 11. 12:54

Sziasztok!

Én magam is a babe termékeit használom, a tusfürdőt a csíkok elleni krémet z olajmentes 50 faktoros napvédőt. A babámon is csak ezt a termékcsaládot szeretném használni. Nem tapasztaltam,hogy a napvédő foltot hagyott volna bármin.

A gyógyszertári felírós termékekről nincs túl jó tapasztalata a környezetemnek így azokat kihagyom valószínűleg. Azt mondják nem mindig ugyanúgy sikerül kikeveri, nehezen oldódik a fürdető stb.

17. Dina30 (válaszként erre: 15. - Meliiiii)
2011. jún. 22. 15:09
Ilyen nekem eszembe se jutott! :) De a baba börén észrevettél valamit?
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Meliiiii)
2011. jún. 22. 06:51
Mondjuk megvédi a leégéstől?
2011. jún. 22. 06:16

Sziasztok!


A babe 50+ naptejet használtuk, s ki is dobtam, mert tiszta foltos /naracsasárga/ lett tőle minden ruhadarabunk, plussz, lepedők, törölközők, huzatok, stb. A ruhákból nem tudom kimosni, s elgondolkodtató, h akkor mit tesz a gyerekem bőrével.

14. Dina30
2011. jún. 21. 07:21
Chicco-t nem használ senki??????
13. sabea
2011. jún. 21. 06:15
A koszmóra tényleg nagyon jó a Babé koszmó elleni samponja. Nagyon kevés is elég belőle, úgyhogy sokáig használható. A felnőtt termékek közül nekem bevált a Babé extra gyengéd sampon: helyrehozta a fejbőrömet, amin valamilyen oknál fogva viszkető, apró varrak lettek.
12. Dina30
2011. jún. 20. 11:37
Köszönöm mindenkinek a hasznos tapasztalatokat! Tényleg jó dolog, hogy leírjátok!
2011. jún. 19. 22:14
Nekünk a gyerekorvos a babet bőrproblémára ajánlotta,és semmit nem használt.A gyerek még arra is allergiás volt,sokkal csúnyább lett a bőre tőle mint előtte volt,hogy nem használtuk.Megvettem a méregdrága termékeiket,és nem ért semmit.A nagy gyerekemnél mindenből Chicco-t használtam,meg voltam elégedve nagyon.Mondjuk Ő nem volt ennyire érzékeny bőrű.Nekem és a lányaimnak a Nivea termékei jöttek be,csak ezek nem allergizálnak bennünket.
2011. jún. 19. 21:39
Babe tényleg nagyon szuper.Tényleg drága de szerintem megéri.Mi is a koszmóval kínlódtunk.egyszer olajoztam be a buksiját de nem tetszett nekem és én is nyakig olajos lettem:-)Szóval használtuk a sampont és a durvább koszmót is kb.1 hét alatt eltüntette!!!!
2011. jún. 19. 16:23
Én a Babe termékeit favorizálom. A napteje is szuper jó.
2011. jún. 19. 16:14
Akkor Ti inkább a Babe-t javasoljátok? sajnos ezekbe tapasztalatom nincs, és kicsit tanácstaalannak érzem magam! De köszönöm a válaszokat és mindenféle tapasztalatot szivesen fogadok!
2011. jún. 19. 16:06
De a koszmó elleni samponról én is csak jót hallottam!
2011. jún. 19. 16:06
Babé, kevés is elég belőle és nagyon jó!
2011. jún. 19. 16:04
Köszi a válaszokat! Én kicsit drágának tartom,de ha minőségileg jó, akkor szerintem is érdemes, de az árkölünbséget nemtudom! Vagy egyáltalán van különbség köztük?
4. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - Angelina1973)
2011. jún. 19. 16:02

A kislányom sunusa hámlott, amikor a kórházból kiadták, a popsikrémtől pár nap alatt rendbejött az is.


De pl. fürdetőből szerintem legjobb a naturlandos, amit felír a doki, meg a hajlatok áttörlésére, masszázshoz a sima kimérős étolaj (a kislányom bőre kipirosodott a johnson-os olajtól pl.)

3. Angelina1973 (válaszként erre: 1. - Dina30)
2011. jún. 19. 16:00
Nagyon jónak tartom a Babe krémeket,lányomnak a kórházban születés után a csecsemőgondozók is használták, és ott ajánlották. Később próbáltuk a koszmó elleni sampont itthon és nagyon szuper. Jobbnak tartom mint olajban áztatni a fejecskéjét.
2011. jún. 19. 15:59

Én chicco-t nem próbáltam, de a babe az bevált (koszmó elleni sampon, pelenkakrém, naptej). De pl. én a várandósság alatt babe-val kentem a pocakomat, cicimet, és nagyon jó volt.


Sajnos elég húzós az ára a babe-s termékeknek, de szerintem megéri.


Olajoztuk vagy két hétig a koszmót, igazából nem volt csúnya, csak picit látszott, mégsem akart eltűnni. A sampon egyszeri!!! mosásra elmulasztotta.

2011. jún. 19. 15:55
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek, hogy ki melyik terméket használja és ajánlaná babaápolási termékeik közül!? Tapasztalatokra lennék kiváncsi! Ujszülött kortól kezdve!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook