Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ráncfeltöltés hol? Milyet? Mennyiért? Írjatok tapasztalatot légyszi... fórum

Ráncfeltöltés hol? Milyet? Mennyiért? Írjatok tapasztalatot légyszi... (beszélgetős fórum)


2015. márc. 4. 04:01
ha egeszsegesen eszel es sok folyadekot iszol.vizet/akkor erre nem less szukseg meg nem leszel rancos.
2015. márc. 3. 22:11
Sziasztok! Elég régi ez a téma, de próbálkozom. Van valakinek tapasztalata? Kit ajánlotok? Mellékhatás?
9. Caroly (válaszként erre: 7. - Szabó Jolán)
2013. júl. 19. 11:36
Szia! Nem tudsz vissza menni a dokihoz reklamálni? Kinél voltál?
2013. júl. 19. 11:35
Sziasztok! Jár erre még valaki?
7. Szabó Jolán (válaszként erre: 6. - Little grey)
2012. ápr. 24. 19:47
Sziasztok, nekem volt ráncfeltöltésem Retylane- el, szem alatt és mellett. Rögtön utána látszott, hogy nem terült el egyenletesen az anyag, hanem csomókban állt. Azt mondta a doki, semmi gond, egy hét alatt szépen elterül és utána napról napra szebb lesz. Ezzel szemben már több, mint négy hónappal a feltöltés után még mindig csomós, ettől sokkal megviseltebbnek tűnik a szem alatti rész, mint amilyen eredetileg volt, egyszerűen táskásnak néz ki. alig várom, hogy felszívódjon, de egyelőre semmi nem változik. Attól félek, hogy több mint egy évig így marad, vagy esetleg valahogy betokosodik és végleg ilyen lesz. Nagyon megbántam, hogy rászántam magam- és 70 ezer forintért rosszabbá tettem a kinézetemet!
2012. márc. 16. 08:34
Sziasztok! Engem is érdekelne ez a kérdés...
2011. jún. 19. 12:21
nem kell sajnálni:)köszi:)na szia!!
4. kakukkfű (válaszként erre: 3. - Babubaba)
2011. jún. 19. 12:16

Eszemben nem volt bántani Téged,

a megjegyzésem nem rosszindulatból ered, de ha így gondolod, akkor duplán sajnállak!

2011. jún. 19. 12:11
nem igazán van közöd a koromhoz:)légyszi olyan írjon aki segíteni tud.nem rossz indulatú unatkozó emberek véleményezésére vagyok kíváncsi.ez az oldal többnyire azért készült hogy mindeni feltegye kérdéseit.
2. kakukkfű (válaszként erre: 1. - Babubaba)
2011. jún. 19. 11:52
Ne viccelj, 23 évesen nem lehetnek ráncaid!
2011. jún. 19. 11:46
szeretnék ráncfeltöltést,de persze ezt is csinálja manapság mindenféle orvos.akinek volt már és tudna jó dokit ajánlani,esetleg anyagot azt várom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook