Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miraflex rugalmas szemüveg gyerekeknek fórum

Miraflex rugalmas szemüveg gyerekeknek (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 17. 16:16
Én most vettem a kislányomnak babakasszás kuponnal az Anna Optikában. 8000 Ft volt és egy csomó fajta közül lehetett választani.
8. trapiti (válaszként erre: 7. - Spambella)
2011. júl. 24. 14:22
A Palota Optikát is tudom ajánlani, ősszre gyerekkeret akció várható, vannak-lesznek Miraflex keretek is, és ami nem mellékes a Várfokhoz képest kb. fél áron vannak a lencsék (az első szemüvegeket mi is a Várfokban csináltattuk, mivel oda járunk szemészetre, de eljöttünk, a Palota Optika a házunkban van, maximálisan rendesek, szépen dolgonak és jók az árak. Luca szemüvegénél kb. 10.000 a különbség a Várfok áraihoz képest...)
2011. júl. 24. 12:33

ncis: a Magyarországon forgalmazott modellek azt hiszem mind gumipántosak.

Ha budapesti vagy, a Várfok optikát tudom ajánlani, mi ott vettük. Ezenkívül a Szentmihály optikát tudom, hogy van nekik.

Fiacskámnak bevált, napközben le nem venné, nekünk ovális kék van. A bölcsiben sincs alvásnál gond, csak a hozzátartozó tokot kell hozni-vinni.

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Ncis)
2011. júl. 9. 11:01

Nem minden optika tartja, sőt... Az Optimall optikai nagyker a magyarországi forgalmazó, tőlük tudják az optikák megrendelni.

Mindegyiknek van hátul pántja, emiatt nem esik le, elméletileg a pánt levehető, de szerintem akkor nem fog elég stabilan állni, vagy esetleg kell rá venni olyan szilikon fülecskét ami stabilan tartja. Méretek kisbabától felnétt korig vannak, a nagyobbaknak inkább a szügletes fazon való, amit Lucának is vettünk :)

A miraflex oldalán egyébként fotók is vannak, érdemes megnézegetni :)

5. ncis
2011. júl. 8. 21:56

Köszi a választ!

Hol vetted? Simán lehet kapni bármelyik optikában? Egyenlőre csak az interneten nézelődtem, de nem igazán találok üzleteket.

Még1 kérdés: mindegyik miraflex szemüvegnek van hátul ilyen összekötő gumipántja? Ez nem derült ki számomra a leírásokból. A lányom már 6 éves, ezért valamilyen nagylányos szemüveg kellene neki. :-)

4. trapiti (válaszként erre: 3. - Ncis)
2011. júl. 7. 21:59
Bevált, örülök hogy megvettük :) Szereti is a kislányom, kényelmes és eddig nem sikerült kárt tenni benne, tényleg sokat bír :)
3. ncis
2011. júl. 7. 21:39

Szia! Megkérdezhetem, hogy hogy vált be a szemüveg?

Hol vetted?

Én is gondolkodom rajta, most nézelődöm, hogy milyenek vannak.

2011. jún. 20. 19:21

Tényleg csak nekünk probléma, hogy nem bírja a szemüveg az óvodát?

...mindegy... ma megvettük, remélem jó lesz.

2011. jún. 19. 11:20
Kislányommal állandó szemüveg-gondjaink vannak az óvodában. Most készülök Miraflex keretet venni neki, érdekelne, hogy van-e valaki aki ismeri, használja. Tényleg annyira strapabíró mint amilyennek látszik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook