Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az utolsó fölösleges kilók leadása - Hogyan? fórum

Az utolsó fölösleges kilók leadása - Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
33. Xenna
2011. jún. 21. 18:44
Húúú csajok ez az edzésprogram fenék és combgyilkos:D A mai torna is durva volt, de nem bánom, csak használjon:D
2011. jún. 21. 08:20

Kedves Xenna!


Nagy segítség lenne, ha megadnád, hogy honnan lehet ezeket a DVK-et letölteni.

Előre is köszönöm a segítséged.

2011. jún. 21. 08:07
:D:D Juhjuj,én ugyanezt érte a Turto jamtől a hasamban,a kezemben,az oldalamban,és a hátamban :D A lábam már kezd szép lenni :) Meg fenekem :P futástól..
30. Xenna
2011. jún. 20. 17:57
Hali mindenki! Ma volt az első napom a Brazil Butt Liftből és nagyon kemény! Vagy lehet csak az én combom érzi meg ennyire?:D De az biztos, hogy holnap a nehéz lesz mászkálni:D
29. Xenna (válaszként erre: 28. - 231907c22d)
2011. jún. 20. 10:41
Örülök, hogy tetszik, de ha az tetszett akkor sok más is fog tetszeni, ha szétnézel még a programok között:)
2011. jún. 20. 10:02
Hát nagyon sok sikert hozzá :) Én meg tegnap a Turbo Jam-et.Nagyon tetszik,rendszeresen csinálom majd :)
27. Xenna
2011. jún. 20. 09:33
Nálam semmi küli:) Ma kezdem a Brazil Butt Liftet:D
2011. jún. 19. 23:03
Na mi a helyzet lányok? Nagyon elcsöndesedtetek :/
2011. jún. 18. 20:40
Szia! Letöltöttem a learn&burn-t,belenéztem és nagyon jónap tűnik :) én mivel a futás a főfő,ezért majdcsak télen csinálom végig a 4hetes programot.De amikor nem futok akkor ezt csinálom :) Várom a képet! :) Kitartás az a lényeg!! ÉN most jöttem meg a futásból, 6 km-t legyűrtem,most vacsizok.Jó edzést kívánok én is nektek,és várom a fejleményeket :)
24. Xenna (válaszként erre: 23. - 231907c22d)
2011. jún. 18. 18:49
Nagyon szívesen és tényleg kíváncsian várom, hogy fog tetszeni:) Irigyellek, hogy bírod a futást, sajna nekem nem megy a térdem miatt:( Sajna porckorong kopásom van:(( Meg hát volt egy nem túl jó élményem a futással kapcsiban még általánosban és még az is közrejátszik a nem szeretemségben:) Pedig de jó lenne ha az én lábacskáim is formásodnának, de hátha ez az új edzésprogi majd segít:) Majd erről is írok a naplómba és tényleg változok akkor mindenképp pakolok fel képet is:D Nah jó edzést mindenkinek!
2011. jún. 18. 18:13
Köszi Xenna,most le is töltöm az egyiket és ma este ki is próbálom,aztán majd adok hírt,hogy milyen volt :) A futásom sajna elmarad,jönnek a felhők,szóval ezt csinálom :) Hajrá mindenkinek!!
2011. jún. 18. 17:04

Sziasztok!

Engem érdekelnek ezek a hasra hatásos dvd.ék

Én sem tudok diétázni, és nem is akarok, de szívesen edzek.

Ha elküldenéd priviben a linkeket annak nagyon

örülnék, és, hogy honnan lehet letölteni.

Kb. 4 kg szeretnék fogyni, de már 3-mal is

kiegyezek, főleg ha a hasam és a derekam kar

csúsodik. Előre is köszi:)

21. Xenna
2011. jún. 18. 15:51

Sziasztok!

Én tornának ajánlom nektek a Beachbodytól mindent. Én elég sokat kipróbáltam és csak ezekkel fogytam eddig... Diétát nem csinálok, mert tudom, hogy felesleges... Sajna nem tudok lemondani teljesen egy életre a sütikről és az édességről:S Hasra nagyon jó a hip-hop abs nevű dvd (ezt ki is próbáltam), illetve aminek a végén járok az a turbo jam és ez is nagyon jól formálja a hasat... Hétfőn kezdek el egy újabb programot, aminek a neve brazil butt lift( ez főleg a feneket és a combot formálja). Ha érdekelnek titeket ezek a termékek priviben tudok adni linket ahol megnézhetitek a bemutató videókat szinte az összes edzésről és megnézhetitek, hogy hány naposak illetve mindegyik mellé van diéta is(angolul), igaz én mint mondtam diétát eddig nem csináltam és nem is fogok, de most akarok majd egy jobb étrendet kialakítani magamnak:) Jah és ha kell vkinek akkor olyan oldalt is tudok priviben ajánlani ahonnan le lehet tölteni ezeket a torna dvd-ket. Sok sikert mindenkinek a fogyáshoz és az alakuláshoz!

20. noedi (válaszként erre: 18. - Aludanyi)
2011. jún. 18. 15:31

hát én most ezerrel csinálom a 9o napos diétát, úgyhogy igen, nagyban változtattam az étkezési szokásaimon. :)

De amúgy nagyon sok minden tetszik ebben a diétában, amit majd a hétköznapokra is szeretnék átültetni: sok gyümi, sok zöldség, kevés hús, és még kevesebb süti-csoki-tészta ilyesmik.

Na és ez így ráadásul lúgosít is. :))

2011. jún. 18. 15:26
Vannak,akik néha csinálnak lugosítást.Asszem egy hónapos kúra,amikor a savat,ami felesleges a szervezetben kiölik a lúgos kajákkal.Én ezekkel nem értek egyet.Én úgy vagyok vele,hogy minden kell a szervezetnek :) Amilyen kajákon felnőttem,azt eszem,csak az adagokat lecsökkentettem és futok.Persze mindenkinek szíve-joga,valaki hihetetlenül boldog amióta lecserélte az olajat,a lisztet stb. Nem vagyunk egyformák :) Hát a pénz.Igazából nem tudom mégcsak gondolatban sem,hogy ha lecserélnéd az egész konyhádat,akkor árban ugyanannyiban maradnál,vagy drágábban,vagy hogyan.És edzel is valamit? Ne haragudj,lehet írtad,csak annyi itt az írás,hogy nemtom kivenni :) Amúgy Edinának hívnak,de mindenki Edinek hív.
2011. jún. 18. 15:26
noedi: Köszönöm szépen a kedves hozzászólásodat és a biztatást! Kérdésem az lenne Hozzád, hogy a tea mellé változtattál étrendet? Ha igen, mikre kell nagyon odafigyelni a lúgosítás során?
17. noedi (válaszként erre: 14. - 231907c22d)
2011. jún. 18. 15:25
hű, tényleg jó neked, ügyesek vagytok a pároddal!
16. noedi (válaszként erre: 15. - Aludanyi)
2011. jún. 18. 15:24

Szia, én iszom a lúgosító teát (herbária) és egész jó íze van, próbáld ki!


Az utolsó pár kilót és a feszesítést szerintem testkezeléssel is tudnád segíteni. Én pont most vagyok túl egy ilyenen, ha érdekelnek a részletek, nézz bele a fogyis naplómba.

Amúgy meg sok sikert a továbbiakhoz, menni fog az a pár kiló is, ne aggódj!

2011. jún. 18. 15:15

morca: Szia! Este ha nem lesz dolgom, akkor jövök én is és dumcsi!


Szia Edit! De jó Neked! Én is megpróbálom beállítani az anyagcserémet: minden reggel egy aránylag bőséges reggelivel indítok egyből felkelés után: 1 marék nyers, cukrozatlan natúr gyümölcs (egyenesen a fáról, bokorról), utána egy zsemle, vagy egy szelet kenyér szendvicsnek elkészítve. Utána az első szál cigim, amivel hivatalosan is megnyitom a napot, majd azt követően el is foglalhatom a helyem a trónon (azt mondják ez fontos és jó). A vacsorát mindig próbálom úgy időzíteni, hogy 5 max 6 órakor befejezzem az evést. Az anyagcserém úgy néz ki, hogy beáll lassan, mert minden reggelem így néz ki. Gondolkodtam egy CLA-s kúrán is, hátha tudna kicsit formálni rajtam, régen is csináltam, egész jó volt, de ugye nagyobb eredményeket nem tudtam elérni vele. Továbbá hallottam a búzafélék lecseréléséről is, így a liszt, kenyér és egyebek elhagyása, átcserélése (gluténmentesítés). Mondjuk egy lúgosítás se lenne rossz, mert a savasság minden tünetét észlelem magamon (étkezés utáni álmosság, candida-fogékonyság...stb) csak nem tudom, hogy először mibe fogjak bele, pláne kevés pénzből...

2011. jún. 18. 15:02
Sziasztok,én is ezzel küzdöm :) az utolsó 4-5 kg. Minden nap futok 6km-t,édességet is eszem,azaz mindent.Annyi h este 4-5 után nem eszem,de addig mindent,és az a jó,hogy így meg is szoktam,nem is vagyok éhes és beállt rá a testem.Persze,ha vhova elmegyünk párommal akkor megeszem 9kor a pizzámat nem érdekel.De az az érdekes,hogy nem fogyok már,hanem átalakulok.A combom vmi hihetetlenül elkezdtek izmosodni és vékonyokodni.Mégcsak két hete csinálom de már szembetűnő a változás.Tavaly ilyenkor 160cm/64 kg voltam,fogyókúrával és semmi sporttal lefogytam 55 kg-ra,télen visszahíztam 58-ra és most is annyi vagyok.Soha nem vagyok éhes,és mégis formásodom :)
2011. jún. 18. 15:00

most viszont mennem kell, de estefelé benézek.. :))


szia :)

12. ebba518fdb (válaszként erre: 11. - Aludanyi)
2011. jún. 18. 14:59
:))) én is nagyon édesszájú vagyok.. :)) vasárnaponkét mindig engedékeny vagyok magammal.. :) olyankor kicsit lazítok és elmegyünk fagyizni, meg hasonló.. :) olyankor mindent megeszek, amit szeretek, de akkor is csak mértékkel, szóval nem eszem magam betegre.. :DD így nem éhezek ki túlságosan az édességekre és még marad annyi kontroll, hogy abba tudjam hagyni azelőtt, hogy sok lenne.. :))) na a ciklus meg nálam is bekavar mindig.. :))
2011. jún. 18. 14:54
Én nagyon tartottam a turbótól, de már rettenetesen gyűlöltem magam és a 35-ös farmergatyáimat is, ezért belekezdtem. Hihetetlen módon nem voltam éhes, de a lemondás és a kísértés nagyon nagy volt, de álltam a próbákat! Igaz a kúrák végére már nagyon kívántam a szín húst és a zöldségeket és morcos voltam, mikor a többiek ettek körülöttem. Én is imádok enni, nagyon szeretem a finom ízeket! Az édességek a gyengéim, azokat most gyümölcsökkel próbálom behelyettesíteni, amíg tudom. Most jó, mert van sok cseresznye, meggy, volt eper és indul a málna is. Tegnap is sikerült megállni, hogy ne vegyek fagyit vagy jégkrémet és egy szelet tortát ettünk meg ketten a párommal. Ma pedig még egyáltalán semmi, illetve csak gyümölcs leves, de az is ebédre, másodikat még nem ettem, de szerintem nem is fogok, nem érzem éhesnek magam. Ami nálam nagyon kritikus az a menstruációs ciklus vége, akkor ki tudnék fosztani egy egész cukrászdát! Erre kéne valamit kitalálni...
10. ebba518fdb (válaszként erre: 8. - Aludanyi)
2011. jún. 18. 14:48
hát a -25kg sem semmi.. :))
9. ebba518fdb (válaszként erre: 8. - Aludanyi)
2011. jún. 18. 14:48

valami alakformáló torna kellene és kardió edzés.. :) hasizomgyakorlatnak meg haspréseket csinálj, az nem piszkálja a derekat.. :))

én lassan fogytam le.. kicsivel több, mint másfél év telt el mióta elkezdtem.. igazából semmi eget rengető dolgot nem tettem.. :)) figyeltem, hogy mit mikor egyek, sokat mozogtam és ez így van a mai napig is.. :) én nagyon szeretek enni, így nem is akartam túlságosan lemondani semmiről.. :))

2011. jún. 18. 14:37

morca: Még nem teljesen tökéletes... Szeretnék kicsit még laposabb, feszesebb lenni!

Hasizom gyakorlatokat szoktam csinálni, amik eleinte jók voltak, mostanában már csak a gerincem és a derekam fáj tőlük és valahogy nem égetik le a zsírt a hasamról... A -28 kg nagyon szép eredmény!!! Mivel adtad le? Én turbóztam! Nekem nagyon bejött!


Ada: Ne is mondd, az utolsó kilók nagyon nagyon ragaszkodók! Bárcsak a pasik is mindig ilyenek lennének! :D Megkérdezhetem, hogy Te most hány mínusz kilónál tartasz?

Mivel szoktál fogyózni?

7. ebba518fdb (válaszként erre: 5. - -Ada-)
2011. jún. 18. 14:33
hát ha már nagyon nem megy, akkor valamin változtatni kell.. :) vagy a mozgásban, vagy a kajában.. :)) de szerintem a végét már a türelem csökkenése is megnehezíti.. :)) minél közelebb a cél, annál görcsösebben akarja az ember az eredményt és persze annál jobban nem megy..
6. ebba518fdb (válaszként erre: 4. - Aludanyi)
2011. jún. 18. 14:31
180cm-hez szerintem jó a 65kg.. :) tornázol valamit..??? én eddig -28kg-nál járok, 164cm vagyok és én is 65kg.. :))
2011. jún. 18. 14:31
Na ez tényleg nagyon jó kérdés, engem is érdekelne!!! mindig az utolsó "pár" kiló a legnehezebb... ez köztudott....
2011. jún. 18. 14:27

szia morca!


Tavaly tavasz óta leadtam 25 kg-ot, jelenleg 180 cm magas vagyok és 65 kg. A csípőm lobog egy kicsit hátul, a hasam még nem elég lapos, de két oldalt a csípőm már tiszta csont, a combom meg nem izgat, az akkor is vastag volt, mikor még ovis voltam és "átlátszó". :))

Neked mennyit sikerült leadni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook