Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Stresszoldás gyógyító kövekkel - a három legerősebb gyógyító kő fórum

Stresszoldás gyógyító kövekkel - a három legerősebb gyógyító kő (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Stresszoldás gyógyító kövekkel - a három legerősebb gyógyító kő

76. Várhegyi Márton (válaszként erre: 74. - 10c97b2309)
2011. jún. 19. 17:58

Úgy látom, te a dühödet rajtam töltöd ki.

Értelmes vitára bármikor kész vagyok, de sárdobálásba nem megyek bele, mert összekoszolom magam.

A veled való párbeszédet most abbahagyom. Majd ha úgy érzed, kész vagy az értelmes vitára, az állításaid megvédésére, akkor részemről folytathatjuk.

75. 83e25137af (válaszként erre: 74. - 10c97b2309)
2011. jún. 19. 17:41
angyalom....
74. 10c97b2309 (válaszként erre: 73. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 17:40

Nem értem mi értelme van kiragadni egy részt a hozzászólásomból ,biztos ez a trendi... Innen látszik hogy egyáltalán NEM ÉRTED amit írtam! De te most mindjárt azzal jössz hogy "de én értem", ja mert te olyan nagynak képzeled magad....

Támadj csak! Ahhoz értetek a legjobban mind!

Atól még hogy nem írod azt: "bebizonyítom hogy hülyék vagytok mert Istenben hisztek" attól még minden megnyilvánulásoddal lenézed a másikat, mert "nem tudja bizonyítani"....


Ha nem érthető, amit írtam, akkor inkább ne is válaszolj, nem szégyen hogy nem vagy mindent tudó!

73. Várhegyi Márton (válaszként erre: 70. - 10c97b2309)
2011. jún. 19. 17:31

"általában ha nem én kezdem"


El vagy tévedve, te kezdtél el hepciáskodni. Én írtam valamit, erre te: "Látom még egy okoskodó..." Természetesen érvek nélkül.


"Ha a szkeptikusok nem akarnák a hívőknek bebizonyítani hogy hülyék mert Istenben hisznek, akkor nem lenne gond!"


Amit csinálsz, színtiszta árnyékbox.

Légy szíves, idézd, hol írtam olyat, hogy a hívők hülyék, mert Istenben hisznek!

2011. jún. 19. 17:10

mennyi stressz egy stresszoldásról szóló cikk fórumán.. LOL...



egy filmbőlegy mondat jutott eszembe.


"Te legyél egy kicsit koszosabb, Te meg tisztább"


ez a két "tábornak" szól. attól mert különböznek a nézetek nem kell mindenáron meggyőzni a másikat a magunkéról. viszont nem is kell se lenézni se magasztalni a másikat a gondolkodásmódja végett.

hja. vannak végletek.


Nem kell békének lennie de legyen meg az egyensúly. Ahogyan megél egymás mellett kutya és macska. :)



És hogy a témához is hozzászóljak. Tényleg hasznosak lehetnek, nekem is vannak ásványaim és (sajnos nem emlékszem milyen kő volt) előfordult hogy alig volt a kezembe annyira "felhevült" hogy hirtelen le kellett tennem... az most vagy nem az én kövem volt vagy valami nagyon meg volt kavarodva :)

71. 10c97b2309 (válaszként erre: 69. - Micimacko72)
2011. jún. 19. 17:07
És az a probléma az emberek többségével hogy teljesen mindegy hogyan írom le vagy mondom nekik a véleményem, ha szépen vagy ha csúnyán ugyanaz az eredmény! Ugyanúgy nem fogadják el azt amit írok vagy mondok, mert az nekik nem tetszik....szóval ha már nekem lett címezve máskor nem ártana másoknak is úgy kb mindenkinek!
70. 10c97b2309 (válaszként erre: 69. - Micimacko72)
2011. jún. 19. 17:00
Köszi...megszoktam már ezt is....általában ha nem én kezdem akkor is rajtam csattan az ostor. Oké, jöjjön és mondja el amit akar, de tudod engem megszóltak a stílusom miatt, de ők a saját stílusukat már helyesnek gondolják, mivel ők jobbnak gondolják magukat, az természetes ha ők úgy viselkednek, de ha más, akkor az már.... Tudtam hogy megint én leszek a leggonoszabb akármicsoda, nem baj, tudom mit gondolnak az emberek rólam, ez van, akkor az vagyok....tudod mit? Elhiszem! Na, ennyi. Mit csináljak ezzel? Ha a szkeptikusok nem akarnák a hívőknek bebizonyítani hogy hülyék mert Istenben hisznek, akkor nem lenne gond!
2011. jún. 19. 16:41

Szépen elindult a fórum a gyógyító kövekkel, és most hol tart?


Erre mondaná a 6 éves kisfiam, hogy az angyalok a szeretetet képviselik és szeretik?

Miért bántjátok egymást, ha már annyira hivők és angyalosok vagytok?

El kell fogadni mindenki véleményét, hisz joga van kinyilvánitani, és elfogadni olyannak és a maga valójában szeretni.

2011. jún. 19. 15:06

Na...Most hova ment mindenki???

:(

67. 5e1b581a2e (válaszként erre: 61. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 15:06

:DDDDDDDDDD

;)

66. 5e1b581a2e (válaszként erre: 60. - 53dfddad18)
2011. jún. 19. 15:05

Ezt megnézed és mindent tudsz!!!

[link]

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

65. 5e1b581a2e (válaszként erre: 59. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 15:01
Ezt meg én nem értem.:O
64. 5e1b581a2e (válaszként erre: 57. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 15:00

"A matematika kicsit kilóg a sorból, szigorú értelemben nem is természettudomány."


Igen,erre kaptam egyik ellenérvként,amit írtam,hogy szigorúan véve csak ez egzakt,a többi nem is...:)

Kérdem én: miben különböznek az atomok a számoktól?

Válasz:az előbbit körülményesebb "bemutani",utóbbihoz elég egy papír,meg egy ceruza...:)))


"Megint nem értem, mit akarsz mondani. "


Azért mert te is kevered a kétféle valóságot:

1.Ami nem vizsgálható(miértek,ID,tsai)

2.Ami vizsgálható(természet,tsai)


1.esetében igaz az,hogy " egyelőre kérdéses, létezik-e a megfigyelőtől független objektív valóság"

2.esetében határozottan nem.Lsd:immunrendszer-es hsz-m.


Na,erre gondoltam.

63. 5e1b581a2e (válaszként erre: 56. - 4545d89949)
2011. jún. 19. 14:46

Jajj...Ilyenekre mi szükség?A hívők gyülölnek beszélgletni?

Vagy:Ők talán így születtek?Nem voltak világiak?Mindig hittek?És amikor legeslegelőször hallották Isten nevét,egyből hanyattvágták magukat,még véletlenül sem mondtak ellent?Mi a jó fene ez a képmutatás,ha?Hát elég ellenszenves.Biztos az istenetek is ilyen,kitől mástól tanulnák ezt???Nekem ilyen isten nem kell...

62. 5e1b581a2e (válaszként erre: 52. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 14:39
Mondhatjuk,hogy ez ahhoz hasonló,hogy az immunrendszer is nem az egész antigént látja meg,hanem annak a ráutaló részletét/darabját ismeri fel és azonosítja.Ami tulajdonképpen elégséges is,számára lényegtelen az egész meglátása.Így értve igaz?
61. Várhegyi Márton (válaszként erre: 60. - 53dfddad18)
2011. jún. 19. 13:55

Nem igaz!


[link]

60. 53dfddad18 (válaszként erre: 54. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 19. 13:54
Kétszer kettő mindig négy.
2011. jún. 19. 13:52

Amit még itt fontos elmondani:


Szigorú értelemben vett bizonyítás a természettudományokban nincs, az csak a matematikában.

58. 5e1b581a2e (válaszként erre: 50. - 10c97b2309)
2011. jún. 19. 13:50

Liberális demokrácia van.Ha neked,vagy bárkinek tényleg meggyőződése a hite,akkor hogyan lehetne azt lerombolni?Hogy lehet a valóságot,amit hiszel szavakkal lerombolni?Nem igazán értelek...Ha azt állítod,hogy már pedig Isten létezik,akkor hol érdekel téged,hogy az ateisták mit gondolnak róla?Az ateista gondolatok megölik az Istened?Nem értem...

Ugyanakkor érdekesnek találhatnád bekapcsolódni és beszélgetni.Neked is van álláspontod,képviseld.Ez nem olyan nagy ügy és csak egy beszélgetés.

57. Várhegyi Márton (válaszként erre: 54. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 19. 13:50

A matematika kicsit kilóg a sorból, szigorú értelemben nem is természettudomány.


"Ez alapján igaz lehet,amit mondasz,túl azon,hogy akkor azt is mondhatjuk mit jelent az,hogy >>valóság<<..."


Megint nem értem, mit akarsz mondani.


"akkor nem értek ezzel egyet:"


Miért?

56. 4545d89949 (válaszként erre: 55. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 13:49
neked se volt gyerekszobád.
55. Várhegyi Márton (válaszként erre: 50. - 10c97b2309)
2011. jún. 19. 13:47
Most látom az adatlapod képe alapján, hogy ki vagy, téged ugyanis egy másik topikból ismerlek. Ott is csak azt tudtad hajtogatni, hogy akárki akármit mond, van Isten, vannak angyalok stb.
54. 5e1b581a2e (válaszként erre: 48. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 13:47

Hallottam olyan véleményt,hogy egyedül a matematika egzakt...Ez alapján igaz lehet,amit mondasz,túl azon,hogy akkor azt is mondhatjuk mit jelent az,hogy "valóság"...Ha ezen nem akadunk fel,akkor nem értek ezzel egyet:

"hogy egyelőre kérdéses, létezik-e a megfigyelőtől független objektív valóság"

53. Várhegyi Márton (válaszként erre: 50. - 10c97b2309)
2011. jún. 19. 13:45

Nézd, ha van ellenvetésed, elmondhatod. De az nem járja, hogy van "Isten és kész."

Én egyébként nem állítom, hogy nem létezhet Isten, de ez az adatlapom alapján is egyértelmű.


"akkor is sokkal jobb nektek lerombolni mások hitét??? Ráadásul ilyen önző módon, csakhogy az egótok tombolhasson egy jót????"


Lerombolom mások hitét? Én is csak elmondom, amit gondolok, ahogyan bárki más is itt. Ha van értelmes ellenvetésed, hallgatom/hallgatjuk.

52. Várhegyi Márton (válaszként erre: 49. - 53dfddad18)
2011. jún. 19. 13:42

Így igaz.

Gyakori tévedés, hogy a fizikától (ilyen szempontból a geológia, a kémia, a biológia is túlnyomórészt fizika) azt várják, mondja meg, mi a valóság. Az emberek jó része nem érti a fizika lényegét.

Ebből kifolyólag az "igazi", végső okkal vagy pl. olyan kérdésekkel, hogy mi az élet célja vagy értelme, mi az igazságosság és hasonlók, a fizika nem foglalkozik. Akinek ilyen válaszok kellenek (amik igazsága persze ellenőrizhetetlen), az forduljon inkább filozófushoz vagy teológushoz.

51. 4545d89949 (válaszként erre: 47. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 13:23
Megtalálta a zsák a foltját :D
2011. jún. 19. 13:22

Látom még egy okoskodó....jó van.... Van amit nem kéne mindenáron megmagyarázni, mert ha véletlenül nem létezne Isten (persze megjegyzem: bármennyire is fáj az igazság nektek, akkor is elárulom hogy: LÉTEZIK :D), akkor is sokkal jobb nektek lerombolni mások hitét??? Ráadásul ilyen önző módon, csakhogy az egótok tombolhasson egy jót????


Az ilyen véleményekről ennyit!

49. 53dfddad18 (válaszként erre: 47. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 19. 13:21
A valóságot minden esetben modellezzük.
2011. jún. 19. 13:14
(Azt hozzáteszem, hogy egyelőre kérdéses, létezik-e a megfigyelőtől független objektív valóság. De ennek inkább elméleti jelentősége van. A fizika amúgy sem a valóságot mondja meg.)
47. Várhegyi Márton (válaszként erre: 14. - 53dfddad18)
2011. jún. 19. 13:12

Jó, amit írsz, én kicsit pontosítanék rajta:


"Az hogy Te mit tapasztalsz, az a te szubjektív >>igazságod<<, ami nem szükségszerűen azonos az objektív igazsággal/valósággal."


(Mivel bizonyos esetekben a szubjektív tapasztalat azonos az objektívvel.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook