Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Closty és Mastodynon csepp fórum

Closty és Mastodynon csepp (beszélgetős fórum)


24. kutykurutty3 (válaszként erre: 23. - Tinda84)
2011. jún. 22. 19:43

Én direkt rákérdeztem két dokinál is, az előzőnél is, azt mondta, ez nem olyan mértékű, hogy pont babatervezéskor változtassak rajta, úgyhogy szerintem emiatt nyugi:) persze tény, hogy jobb lenne az ideális súlyunk.... (nekem mondjuk nem is sikerült, mert a hülye hormonzavar miatt mindentől híztam, pedig alig ettem, kis adagokat csak, csokit édességet nem, szénhidrátot minimalizáltam jártam teniszezni is, használtam otthon a futógépet...sokáig szenvedtem vele, és látszott is rajtam, hogy az arcom, a bőröm fel van püffedve....szar volt....komolyan mondom most terhesség alatt sokkal vékonyabb az arcom, kezem, újra 38-as gatyát hordok a 40-42-es helyett, és folytathatnám...szóval jót tett a gyógyszer)

Köszi, most még tűrhetően viselem a meleget, de ha majd nagyon nagy hasam lesz....kiderül:)

Jó lesz meglátod:) csak ne gondold túl a dolgokat, vedd be a bogyót és hagyd, hogy hasson.

23. Tinda84 (válaszként erre: 22. - Kutykurutty3)
2011. jún. 22. 17:43

Van egy olyan problémám, hogy pont akkor kezdtem el már a mensi előtt maszatolgatni 4-5 nappal amikor hirtelen rámjöttek a plusz kilók.

Nem pont 6 kg-ot mondott,de az lenne az ideális szerinte. Mivel hirtelen hízáskor sokkal több ösztrogént termel a szervezet és azb egyfajta fogamzásgátlóként működhet. Nem javasolt drasztikus fogyókúrát csak mozogjak többet.

Egyébként 165 cm vagyok és 69 kg. Az átlagom 62 kg szokott lenni. De a régi álomsúlyom 58 kg. Arra nem is vágyom, de a 60 kg jó lenne. Nem jönnek rám a tavalyi cuccaim.Nekem is mondta a doki, hogy ez nem zárja ki a teherbeesést, de könnyebben teherbe esnek a nők ha a megszokott súlyukon vannak.

Nem tudom..... én ehhez kicsi vagyok :)

Jól viseled ezt a meleget???

Remélem hamarosan én is érezhetem a babavárás gyönyörű időszakát

22. kutykurutty3 (válaszként erre: 21. - Tinda84)
2011. jún. 22. 16:49

Ha nem vagyok túl indiszkrét, akkor megkérdezhetem miért? Miért pont 6 kilót? És mekkora magasságról van szó és kilóról?

Én 164 vagyok, és az utóbbi 2-3 évben, ahogy a hormonjaim összekuszálódtak, 70 kiló lettem. De attól még a doki nem mondta, hogy le kell fogynom a babához. Azt mondta, igen van fölösleg, de ez nem zárja ki a a babát. Mellesleg ha valaki babát tervez, nem kéne fogyókúrázni:S

És, most 25 hetes terhes vagyok, és még nem híztam, igaz, az elején lefogytam 2 kilót, de most vagyok az induló súlyomnál. Inkább szeretnék végre hízni, kezdek aggódni:) De rendben vagyok, az eredményeim is jók, és eszem rendesen, de mondjuk nem kettő helyett. Ilyen, amikor a hormonok normálisan működnek, van anyagcserém...

21. Tinda84 (válaszként erre: 20. - Leona79)
2011. jún. 22. 15:39

Nagyon remélem!!!! Végre jöhetne már valami pozitív dolog is az életünkben!

Viszont még le kell fogynom a versenysúlyomra a doki szerint.

Kb 6 kilót kéne leadnom. Nem vagyok kövér,de az elmúlt 3 hónapban 8 kg jött rám és adoki szerint le kéne adni :(

Úgyhogy most minden nap kemény torna és megpróbálok jobban odafigyelni az étkezésekre.A vitaminok segítettek a plussz kilókhoz, mert szedtem rendületlenül, azt hittem segít de nem :((

20. Leona79 (válaszként erre: 17. - Tinda84)
2011. jún. 21. 19:50
Ne aggódj, ha minden igaz, egy pár hónap és pocaklakód lesz:)
2011. jún. 21. 19:48
Nem azért írtam, hogy elvegyem a kedved:) sőőőt! Úgy is jelentkeztem be, hogy lásd, nálunk milyen jól bejött a dolog:). Például az én orvosom íratott is alá ezzel kapcsolatban valami papírt, már nem emlékszem pontosan a szövegre, de a lényeg ez volt, hogy elismerem, ismerem a kezelés folyamatát és annak kockázatát is.
2011. jún. 21. 18:29

Ne légy betojva, legalább már teszel lépéseket, és jópár lépéssel előrébb leszel, ha ezeket a dolgokat is kipróbálod. Ez minden, amit megtehetsz most, ennél többet nem.

Bízd rá magad most a szerekre, várd meg a kúra végét, addig ne aggódj, mert a stressz megemeli a porlaktinszinted, az meg gátolja a peteérést:)

2011. jún. 21. 15:53

Mindig elkerüljük egymást :)

Gondoltam dumcsizhatnánk kicsit.

Őszintén szólva kicsit azért be vagyok tojva :(

nem szeretnék már sok kudarcot

16. kutykurutty3 (válaszként erre: 15. - Tinda84)
2011. jún. 20. 18:51
Én igen, csak most léptem be. Mi a helyzet?
2011. jún. 20. 15:23

Sziasztok!

Van valaki??

14. Tinda84 (válaszként erre: 12. - Kutykurutty3)
2011. jún. 19. 18:38

Találkoztam én is pár fura dokival...

Remélem nekem is elég lesz ez a gyógyszeres kezelés, annyira jó lenne!!!!!

13. Tinda84 (válaszként erre: 11. - Leona79)
2011. jún. 19. 18:37

A túlstimulálódást nem említette,de folyamatos lesz a kontroll nálam is.

Nagyon megbízható orvost választottam, nagyon sokan dícsérik és bíznom kell benne, hogy tényleg segíteni és nem ártani akar.

Ennyi csalódás után remélem már nekünk is megadatik a csoda :))

Most tért vissza újra a remény, pedig már kezdtem feladni...

Remélem nem lesz semmi gond, de egy picit megijesztettél :(

12. kutykurutty3 (válaszként erre: 11. - Leona79)
2011. jún. 19. 17:26

Ja igen, akkor erre gondoltál. Hát persze, hiszen a bogyó stimulálja a petefészket, ezért szabad csak ellenőrzés mellett szedni. Nem is szedheti mindenki, ezért írtam, ha tényleg a problémára szedi valaki, akkor hatásos. Sok nőgyógyász csak szedeti a pácienssel ellenőrzés UH, vérvétel nélkül. No comment. Egyébként nekem is voltam pici "cisztikus jellegű képződmányeim" (ezt mondta a szonográfus). Lehet, hogy még vannak is, ezt most nem tudom....

Sőt olyant is hallottam, aki fél évig szedte, pedig csak 3 hónapos kúrát lehet egyszerre csinálni.

Még jó hogy nekünk benne volt ebben a 3 hónapban:)

Kívánom a kérdés írójának is:)

2011. jún. 19. 15:28
Én pont belefutottam abba, hogy az első alkalommal hiperstimulálódtam:( Engem is az orvosom minden másnap berendelt, hogy nézze, hogy hogyan alakul a helyzet, de sajnos volt olyan tüszőm ami túl növekedett. Akkor 1 hónap kimaradt, hogy szépen vissza rendeződjön a helyzet, de a második alkalommal már meg voltak a babájaim:)
10. kutykurutty3 (válaszként erre: 8. - Tinda84)
2011. jún. 18. 20:59

Én is. Mire gondolsz? Melyik hátütőre? A cisztákra, vagy most hirtelen nem is tudom. A mellékhatások? VAgy?

Én nagyon sok vizsgálaton estem át, és szigorú ellenőrzés mellett szedtem a bogyót, nem is sima nőgyógyászhoz jártam, hanem nőgyógyász endokrinológushoz. Nekem is fel akarta írni az előző dokim, UH ellenőrzés nélkül. Akkor nem szedtem be, csak amikor már megbíztam a következő dokiban.

9. Tinda84 (válaszként erre: 6. - Kutykurutty3)
2011. jún. 18. 15:28

Köszönöm, aranyos vagy :)

Reméljük a legjobbakat!! Nagyon bízom benne, hogy mostmár sikerül :)

Gratulálok a babócátokhoz :)))

8. Tinda84 (válaszként erre: 7. - Leona79)
2011. jún. 18. 15:26

Már mi is végigmentünk a vizsgálatokon, de eddig nem találtak semmit...

4 év alatt semmilyen kezelést nem kaptam. Orvost váltottam és most ő írta fel a clostyt.

Nem tudom melyik hátulütőjéről "beszélsz"

Kíváncsi lettem :)

7. Leona79 (válaszként erre: 6. - Kutykurutty3)
2011. jún. 18. 15:02
Igen, ebben igazad van! Ha előtte kivizsgálnak rendesen biztos, hogy hatásos. Olvastam is meg hallottam is, hogy indokolatlanul az volt az első, hogy felírta az orvos. Nekem szuper jó orvosom volt, kivizsgáltak rendesen, hormonszintek, átjárhatósági... és csak utána kezdtük ezt a kezelést. Viszont van hátulütője is, gondolom, felvilágosított az orvos ezekről.
6. kutykurutty3 (válaszként erre: 1. - Tinda84)
2011. jún. 18. 08:43
Szia. Nekem clostyval sikerült, a 3. hónapban, most vagyok 24 hetes állapotos. Jó gyógyszer, ha nemcsak úgy felírják, hanem tényleg az a probléma. Sok szerencsét kívánok, remélem neked is használ:)
5. Tinda84 (válaszként erre: 2. - Leona79)
2011. jún. 17. 21:29

:))

Édesek nagyon!!!!

Remélem mostmár nálunk is hamar kopogtat a gólya :)

Holnap délután újra jövök, beszélgethetünk ha van kedved

4. Re87 (válaszként erre: 2. - Leona79)
2011. jún. 17. 19:15
Kegyetlen jópofák a srácok!!:D
3. Re87 (válaszként erre: 1. - Tinda84)
2011. jún. 17. 19:14
Cseppeket évekkel ezelőtt hormonális probléma miatt szedtem.Nem ártana megint elkezdenem...
2011. jún. 17. 17:43
Én szedtem a clostyt, merional injekcióval, meg lett az eredménye:D Nézd meg az adatlapom:) Sok sikert!!!
2011. jún. 17. 17:07

Sziasztok!

Nekem most írta fel a dokim mindkét "gyógyszert"

A clostyt majd csak a mensimkor tudom kezdeni, viszont a cseppet már iszogatom.

Van valakinek tapasztalata ezekkel?

Nagyon várom a csodát így 4 év sikertelenség után :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook