Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanásos fenék fórum

Pattanásos fenék (beszélgetős fórum)


2015. szept. 10. 19:59

Sziasztok!


Évek óta küzdöttem ezzel a problémával, és sok-sok mindent kipróbáltam rá, orvos, kozmetikus, gyógyszerész által ajánlott dolgokat, neten olvasott kuruzslásokat, ilyen-olyan babapopsi krémet, stb. Nem volt hatásos semmi, max ideig-óráig.

Viszont a mostani kozmetikusom ajánlotta a teafaolajat erre a problémára, és ki is próbáltam. BEVÁLT!

Olvassatok utána a neten mi mindenre jó ez a szer, én krémbe keverem a teafaolajat egy-egy arányban (elég magas koncentrációjú így, de hatásos), és már másnapra érezhető és látható a javulás. Nyilván nem csodaszer, de majdnem :)

Persze nem lesz olyan mint a babapopsi, de majdnem, és szinte az összes pattanás eltűnt, kivéve a nagyobb és gyulladtabbak. Azoknak kell 2-3 nap.

A teafaolaj nagyon jó különben egyéb bőrproblémákra is, javaslom, hogy nézzetek utána.

29. monácska30 (válaszként erre: 26. - Playsa)
2015. jan. 12. 21:09
szia, kipróbáltam a svéd cseppet, még csak most találtam ide, de nekem még több lett és nem múlik, már 3 hete használom, azóta neked?
2013. ápr. 14. 09:15

És kemény, hogy soha egyetlen egy fórumon sem, sehol nem olvastam hogy a problémára a lóbalzsamot tanácsolták volna. Teljesen véletlenül kentem magamra, mert megvettük poénból, hogy csípős krém, na milyen lehet... Aztán felkenegettem magamra, és akkor nem tudtam eldönteni, hogy hirtelen mitől múltak el a problémáim, azt hittem valami mástól. Aztán nem használtam a lóbalzsamot..., és most megint bekentem vele, és láttam, hogy ettől múlik el és most már ez tudatosult bennem végre. :)

Megvan a megoldás. :)

2013. ápr. 14. 09:10

Sziasztok!

Én rengeteg termék kipróbáltam, és rengeteg kínszenvedés után rátaláltam a lóbalzsamra. Eddig még csak a chiliset (pirosat) használtam és már egy nap után látszik a változás! Arról nem beszélve hogy nagyon olcsó is. Én 390 Ft-ért vettem (390 Ft-os Eurós bolt). Most már tiszta puhi a bőröm, és sehol semmi nem látszik!!! Én nagyon remélem, hogy segíteni tudtam másoknak is!!! :)Hihetetlenül boldog vagyok! :)))

Ezt írják egyébként a lóbalzsamról:


"Felfekvések hámsérülések

A „nyomáspontokon” alakulnak ki, fertőződnek, a szövetek nekrotizálódnak, a keringés megszűnik – fájdalomfokozódás mellett.

A Kék kenőcs hatása: felületi fertőtlenítés, sebfeltisztítás, keringés javítása, fájdalom megszüntetése. Szövet- és hámképződés elindítása. A nyomáspontokon lévő sebek is begyógyulnak, annak ellenére, hogy a beteg rajta fekszik.


Egyéb hámsérülések

Minden hámfosztott felületre használható a Kék kenőcs, a gyógyulási folyamat a fenti sémák szerint zajlik.

Kisebb horzsolások esetén a gyógyulási idő egy nap. Szétvált, fertőződött műtéti sebeket is képes sipolymentesen megszüntetni.

A Kék kenőcs hatásai

Általánosan

Égési sérülésekre és hámfosztott felületekre alkalmazható. Jellemzője, hogy a var és a pörk képződését gátolja, így megkíméli a szervezetet a felesleges energia- és anyagfelhasználástól. Ennek következtében a gyógyulási folyamat és idő jelentősen rövidül. Nagyobb kiterjedésű égéseknél nem kell felszabadító műtéteket végezni.

Sima felület, az eredetihez hasonló minőségű és rugalmasságú bőrtakarót képez. Helyi hatásként minden esetben fájdalomcsillapítás és erős helyi keringés kialakulása figyelhető meg. Használata egyszerű, nem igényel előzetes fertőtlenítést –elvégzi maga a kenőcs-, az elhalt szöveteket leválasztja. Részletes hatásismertetés a különböző felhasználási területeknél is lesz."

És mivel jó a vérkeringésre, ezért gondolom kiváló a narancsbőrre is.

A chilistől kipirosodik a bőröd, és ég, viszket, de nem kell tőle megijedni, ez természetes. De azért figyeljétek meg, hogy van-e ezen kívül allergiás reakció, és csak akkor használjátok.

26. playsa
2013. febr. 19. 14:26

Sziasztok, igaz már rég lett hozzászólva a fórumhoz, de megírom, hátha másnak is sikerül. Szóval azt tudni kell, hogy a fenekemen naponta új pattik jelentek meg, hol kisebb, hol nagyobb és elég sok mindennel próbálkoztak sikertelenül. És most végre megtaláltam: SVÉDCSEPP!!

Már egy hete használom reggel, este átkenem vele vattával, és iszom is egy evőkanálnyit teával. HIhetetlen teljesen eltűntek a pattanások, már csak a hegek látszanak, de remélem azok is halványodni fognak. Próbáljátok ki!!

25. 171925f409 (válaszként erre: 24. - 9ae5877436)
2011. jún. 18. 09:21
Na?
24. 9ae5877436 (válaszként erre: 23. - 171925f409)
2011. jún. 18. 09:18
jobb ötletem van:))))
23. 171925f409 (válaszként erre: 22. - 9ae5877436)
2011. jún. 18. 09:14
Tán kinyomod őket?
22. 9ae5877436 (válaszként erre: 1. - Jennyke 1)
2011. jún. 18. 09:10
Segítek a bajodon
21. 171925f409 (válaszként erre: 20. - Szilvamama)
2011. jún. 17. 20:48
Na én is kipróbáltam ma kíváncsi leszek használ e nekem is
20. Szilvamama (válaszként erre: 18. - 171925f409)
2011. jún. 17. 11:08
Nem, a kezedre szórod, és bekened vele.
2011. jún. 17. 10:54
Nekem akkor jönnek ki, ha nagyon befülled a ruhába a fenekem. Olyankor megpróbálok pár napig valami bővebb ruhát hordani.
2011. jún. 17. 10:13
És a baba hintőport este rászorni és bele kell maszirozni is?
2011. jún. 17. 09:28
Ez lehet a sok üléstől, befülled a ruhában a feneked, de lehet ételallergia. Engem, pl a bors, és borsó félék szoktak kiverni a fenekemen.
2011. jún. 16. 21:28
Kamilla tea, körömvirág krém, pamut fehérnemű, gyulladáscsökkentő babahintőpor; fürdés után még langyos vízzel leöblíteni, szárazra törölni, vagy hagyni símán megszáradni a bőrt. Éjszakára pedig semmiben aludni.
15. jennyke 1 (válaszként erre: 14. - Borzoska3)
2011. jún. 16. 21:12
Igen az lesz mondjuk tanga mániás vagyok:(De kipróbálom normális teli fenekű butyit+púder hátha eredmény lesz
14. Borzoska3 (válaszként erre: 10. - Jennyke 1)
2011. jún. 16. 21:10

Ha más problémád nincs, csak pár pattanás (gondolom picik lehetnek) akkor lehet, hogy a bőröd érzékeny. Ahogy írták, váltsál mosószert, öblítőt. A bugyi pedig legyen tiszta pamut és "normális" méretű, azaz: nem tanga, ne a meztelen feneked érintkezzen a farmerrel - amit naponta Te sem szoktál mosni :)

Próbáljál meg szoknyát hordani (most úgyis meleg van) ha 1-2 hét alatt nem javul, irány a bőrgyógyászat, nehogy elfertőződjön és valami komolyabb bajod legyen.

2011. jún. 16. 21:10
jó lehet, de kamillásat érdemes abból is venni...
12. jennyke 1 (válaszként erre: 11. - Dominika33)
2011. jún. 16. 21:02

Igen mikor jártam szoliba jobb volt de már nem merek járni szoliba.Ülni igen sokat ülök.

Szerintetek a hintőpor jó?

2011. jún. 16. 21:00
Ha sokat ülsz attól is lehet. Napoztasd, az szárítja és fertőtleníti.
2011. jún. 16. 20:58
Köszi mindenkinek az ötleteket
9. jennyke 1 (válaszként erre: 8. - Rish67)
2011. jún. 16. 20:57
Hát sok minden ki kell próbálnom akkor, hogy rájöjjek mi is okozza:(
2011. jún. 16. 20:56
Szia,igaza van mindenkinek,aki előttem irt,fogadd meg, menj bőrgyógyászhoz,hordj szellősebb cuccot,és szerintem próbáld ki,hogyan reagál a bőröd,ha mosószert és öblitőt váltasz.Lehet,hogy ez is okozhatja a "problémádat".
7. jennyke 1 (válaszként erre: 6. - 236fe2f68e)
2011. jún. 16. 20:48

Még nem volt nem vészes csak pár helyen van avlahogy nem is foglalkoztam vele de az tény mikor tisztasági betétet hordok akkor jobban pattis akkor biztos az van amit mondtok, hogy nem szellőzik:(

Láttam már tv.be csajokat akiknek tök síma a hátsójuk:(

2011. jún. 16. 20:46

mar 2-3 eve pattanasos, s csak most reagalsz? :(

esetleg borgyogyaszhoz menni? hatha o tud tanacsot adni! :)

5. jennyke 1 (válaszként erre: 2. - Netti1980)
2011. jún. 16. 20:43
Hát igen farmert hordok télen tavasszal nyáron meg lenge pamut nacit.Remélem ha csak ez a gond akkor nyáron elmúlik majd:)És észre vettem, hogy a bugyi széle körül jön ki ez a patti
2011. jún. 16. 20:42
Pamut cuccok,babapúder!
2011. jún. 16. 20:41
Terápia!
2011. jún. 16. 20:40
Nem tudom hogy milyen ruhákat szoktál felvenni, de amibe bele tud izzadni jobban a feneked az nem jó. Pl. szűk farmer. Jól szellőző, pamut anyagúval sokat javulhat vagy elmúlhat.
2011. jún. 16. 20:37

kb.2-3 éve azt vettem észre, hogy a fenekem pattanásos:((Nem tudom mitől lehet.Volt valakinek hasonló?

Esetleg valami tipp az eltüntetéséhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook