Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok valamit az INGYENES Jamba-s letöltésekről? fórum

Tudtok valamit az INGYENES Jamba-s letöltésekről? (tudásbázis kérdés)

2008. dec. 9. 16:16
Nálunk is bevették ketten a családból. Párom felhívta a pannont, hogy a kisöccse hülyült, végül visszakaptuk a pénzt!!! Ne hagyjátok annyiban!!!!!! Én is hittem a jambának, enyémet is sikerült visszaszerezni....6000 ft az elég sok pénz!
20. Ndia
2008. dec. 9. 14:20
Az én kisfiam belement a buliba, 6000 ft tól szabadultunk meg ! Azóta tiltás van a kártyáján az emelt díjas számokra vonatkozóan. :)
2008. okt. 15. 04:43
A Lányomnak is teszett volna egy dal, de most már Hála Nektek már tudjuk, hogy nem szabad.
2008. szept. 18. 07:43
Átverés az egész, én régebben töltöttem le onnan, és egyből leamortizálta a számlámat, ráadásul egy fikarcnyi dalrészlethez lehet csak hozzájutni ennyi pénzért, nem az egész dalhoz. Ennyire ingyenes a jamba, tapasztalataim szerint.
17. Icus
2008. szept. 18. 07:35

Igen ingyenes! Csak éppen ezzel az ingyenes letöltéssel, már tag is lettél. És hetente küldik a 2 SMS-t egyet angolul egyet magyarul, aminek az össz értéke 980FT. Ha megnézed, ha letöltöd ha nem:( Én a havi telefon számlán vettem észre, hogy húúúúú. Akkor felhívtam őket és lemondtam. Nekem is jöttek ezzel a kredittel meg minden, de akkor én már tojtam az egészre, csak szabaduljak meg tölük az volt a lényeg.


De, ez az én hülyeségem, mert a szabályzatot ha végig olvasom ott minden le van írva!

16. jolie
2008. szept. 17. 22:52
Sziasztok! Vigyázzatok a Jambával! Átverik az embert. Minden egyes kapott sms-ért fizetni kell! Még meg szép kis összeget!
2008. aug. 24. 19:01
Lehet hogy én is benyeltem, ezt az ingyenes letöltést? Igaz én visszamondtam a szolgáltatást, de azt írta sms-ben, hogy ha megtartanád a kreditjeidet , akkor küldd el az "igen" szót. Hát én elküldtem. Vajon ezek után nekem is fizetnem kell mint a katonatiszt???
2008. márc. 10. 16:45
ÁTVERÉS!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 10. 15:02
Én kipróbáltam, hülye voltam. 1200+ÁFA-t akartak volna beszedni tőlem, úgy, hogy meg se bírtam hallgatni a csengőhangot, de a párom felhívta őket, hogy tévesen szedtem le, és kéri töröljék a regisztrációt. Aztán sikerült. Pannon meg a Jamba elintézték egymással, mert amikor jött a tel.számla nem látszott rajta semmi. Ne hagyjátok magatokat az INGYENES sz**okkal!
2007. dec. 5. 16:37

másik ,virust lehet szerezzni a telefonra!

ha van adat kábel és kis lemez a telcsihezz, UJPESTEN párom simán virus írtást tud vagy megnézzi

ha használ valaki ilyet!!!

sokan jönnek be a kávézónkba hogy ezt meg azt kéne leszeddni felrakini és megtudja nézzni mi a helyzett!

szoval sokan nem tudják hogy ilyennel be lehet nyelni!

2007. dec. 5. 16:33

én jambával be fürödtem, nem elégggg!!!! hogy nem kaptam meg a csengőhangót!!de még ,minden egyes

telfon bekapcsnál levette a pénzemet!!!!

ez ugy 8000ft-ba került!

mert ugyan is az első 3 ingyenes ,csak ugy nem jött meg a dallam csak üres üzi!!!

a többiért már fizettem mint a katona tiszt!!!

de sikerült kilönöm!!!

soha többé nem kell ingyenes nyavaja!

2007. nov. 27. 14:39
Én már magjártam az "ingyenes" csengőhangjukkal. Falta a pénzt a telefonomról, utána pedig jöttek a kéretlen sms-eik amiért szintén én fizettem emelt díjakat nem is keveset.
2007. okt. 26. 06:39
Én csak különböz képeket szoktam "levenni", az biztosan ingyen van.
2007. okt. 25. 23:40
Köszi a kérdést!!Legalább az én figyelmemet is felhivtad,már szép Összeget emeltek le a telefonomról.
2007. okt. 22. 19:03
persze vmi promo felirattal, vagy épp miniatür méretben. annak meg mi értelme?
2007. okt. 21. 06:16
Az, ha pl. a képet magadnak szeretnéd "kimásolni", az ingyenes....
2007. okt. 21. 06:14
egy nagy átverés az egész, és sokan beugranak, mert figyelmetlenek. a legrosszabb az egészben, hogy tele van ezzel a net is. akárhova akarok eljutni, tuti oda kerülök
4. dundy (válaszként erre: 3. - Sasfioka)
2007. okt. 20. 13:23
Köszi. Valamit sejtettem, mert annyira ingyen nem lehet kapni semmit,csak új telóm van és szerettem volna feltuningolni.Szóval hagyom.
2007. okt. 20. 12:42

Úgy működik, hogy:

Kapsz egy ingyenes tartalmat, de a tartalom megrendelésével feliratkozol egy fogadottsms díjazású szolgáltatásra, mely hetente, naponta, küld egy-két sms-t. Ezek az sms-ek fizetősek, azaz azért fizetsz, mert kaptál, sms-enként akár 3-400 Ft-ot is. Ezt a szolgáltatást az ingyenes tartalom megrendelése után LE KELL MONDANI az apróbetűs részben rögzítettek alapján, vagy az ügyfélszolgálatukon. Akkor "valóban ingyen" lesz az az egy tartalom. Illetve nem, mert vagy egy sms vagy egy hívás díja...


Tehát messze nem ingyen az az ingyen.


SF

2007. okt. 20. 12:25
Azért kérdezem mert sokan panaszkodtak rá, hogy több ft-ot leemeltek a tel.számlájukról.Akkor most ,hogy műkszik?
2007. okt. 20. 12:23
Tudtok valamit az INGYENES Jamba-s letöltésekről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook