Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült valaki Berettyóújfaluban? fórum

Szült valaki Berettyóújfaluban? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 13. 09:00
Köszönöm szépen a válaszotokat.
2011. jún. 23. 10:33
Szia! Én idén áprilisban szültem ott a kisfiamat, és pozitív tapasztalataim voltak, pedig ez volt életem első kórházi tartózkodása. Családias a légkör, a személyzet kedves és segítőkész. A berendezés nem ultramodern, de tisztaság van. Egyrészt jó, hogy nincs rooming-in, mert a 3 óránkénti szoptatás mellett te is tudsz pihenni. Az 5. napon jöhettünk haza normál szülés után.
2011. jún. 23. 10:18

Szia!


Én ott szültem, tavaly augusztusban. A szülésnél végig velem volt a szülésznő, kedves volt, pedig nem fogadott szülésznőm volt. A dokim is szinte végig ott volt, nagyon rendes volt. 4 ágyas szobába kerültem, mert csak ott volt hely, de ez így jó volt. A babákat 3 óránként hozzák ki egy óra hosszára. Nem tudom mit szeretnél tudni, kérdezz nyugodtan!

2011. jún. 16. 16:01
Köszi szépen.
2011. jún. 16. 14:15

Szia.


Én ott születtem (tudom nem mostanában volt), anyukám szerint sokkal kedvesebbek az ott dolgozók mint Debrecenben (tesóm ott született). Egy ismerősöm pedig fél évvel ezelőtt szült ott és ő is azt mondta, hogy nagyon kedvesek voltak. Segítettek neki mindenben. Ha valamit nem tudott akár többször is elmondták neki kedvesen, türelmesek voltak nagyon. Mivel ez az anyuka még nagyon fiatal így nagyon sok mindent nem tudott még és szerintem ebben az időben nagyon fontos, hogy ne flegmán, bunkón beszéljenek az emberhez. Mivel nem olyan nagy a kórház így sokkal több figyelmet tudnak a betegekre fordítani.

2011. jún. 16. 13:50
Tapasztalokat várok a berettyói kórházról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook