Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Naponta 800 mg L-carnitin csak sport mellett égeti a zsírt? fórum

Naponta 800 mg L-carnitin csak sport mellett égeti a zsírt? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 16. 11:05

Igen, csak mozgás mellet használ, azaz edzés előtt 30 perccel kel bevenni.

Mozgás nélkül kiürül a vizelettel.

2011. jún. 16. 11:05
Valóban mozgással nagyon hatékony, de épp a minap olvastam egy tájékoztatót, hogy ha nem mozgáshoz kötöd, akkor reggel éhgyomorra, és a zöld tea fokozza a hatását. És napi 1000-1500 mg.
2011. jún. 16. 11:02
Szia! Az l-carnitin akkor hatásos igazán ha mozgás előtt 20-30 perccel iszod vagy szeded be, felgyorsítja a zsírégetés folyamát, így már az edzés elejétől beindul a zsírégetés, és nekem például izomlázam se volt miatta. Szerintem érdemes mozgás mellett szedni, ha nem mozogsz inkább valami mást.
2011. jún. 16. 10:59

Az edzés csak rásegít a dolgokra. Mivel az L-Carnitin a felhalmozott zsírból veszi el az energiát, így csökkenti a hájat. S mivel az edzés folyamán növeljük az izmainkat, így jobban ég a zsír is, hiszen az izmoknak több energia kell a fenntartáshoz, növekedéshez, mint a zsírnak.

Viszont az étkezés a legfontosabb: ha arra nem figyel oda valaki, feleslegesen szedi az L-Carnitint, mert semmi hatása nem lesz.

Ez pedig igaz minden fogyókúrára. Ha valamit el akarunk érni, azért tenni kell és nem csak "teszegetni"...


[link]

2011. jún. 16. 10:49
Találkoztam egyik ismerősömmel és 45 kilót fogyott. Megkérdeztem, hogy csinálta elmondta hogy kcal számolt és minden nap l-carnitin kapszulát szedett, de nem tornázott mellette és neki így is sikerült. Most akkor torna nélkül is égeti a zsírt vagy nem?
2011. jún. 16. 10:48
Naponta 800 mg L-carnitin csak sport mellett égeti a zsírt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook