Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szódagépről mi a véleményetek, tapasztalatotok? fórum

Szódagépről mi a véleményetek, tapasztalatotok? (beszélgetős fórum)


2015. aug. 3. 20:45
Én is vetem egy masinát és maximálisan meg vagyok vele elégedve És szerintem a szódások házhoz szálit tokánál jobb mert annyi bubit nyomok amennyi nekem jól esik!
2011. jún. 16. 21:23

Biztos jó lehet, jól is néz ki, sőt, mindenféle színes italt is lehet vele csinálni - de csak az üzletben derült ki, hogy 60 liter szóda után már cserélni kell a patront, ami kb. 3000 Ft. Tehát 50 Ft-ra jön ki egy liter szóda, úgy, hogy te "adtad" bele a vizet. Tehát csak a buborékok 50 Ft-ba kerülnek / liter :-) Szerintem ez egy kicsit drága...

Szóval inkább vettünk egy ajándékkártyát, amit az ünnepelt arra költ, amire akarja...

2011. jún. 16. 15:08

apósoméknak is van!nekik nagyon bevált...és finom is benne a szóda!


én is szeretnék egyet,sztem szuper!


örülni fognak neki!

2011. jún. 15. 17:52
Ajándékba szeretnénk venni valakinek a szülinapjára: Sodastream Jet White Aqua Sparkler nevűt lehet most kapni kb. 12 ezerért. Van valakinek ilyen? Megéri? Azt sem akarom, hogy csak porosodjon a konyhapulton - bár az érintett szereti a szódát -ill. most szénsavas ásványvizet szokott inni, gondoltam, helyette lehetne ez a szódagép.
2011. jún. 15. 17:49
Szódagépről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook