Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most szoktatom le a 18 hónapos kisfiam a szoptatásról, nagyon be vannak durranva a melleim, ilyenkor mit lehet tenni? fórum

Most szoktatom le a 18 hónapos kisfiam a szoptatásról, nagyon be vannak durranva a melleim, ilyenkor mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


6. xti_
2011. jún. 30. 14:18
ha nem fárasztó nagyon,akkor inkább szoptass még. most már 2 éves korig ajánlják a szoptatást. egyébként sem jó nyáron leszoktatni, mert a baba nem tudja, hogy emiatt többet kell innia, és mert nincs hozzászokva, könnyen kiszáradhat, az nagyon nem jó...
2011. jún. 30. 11:47
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. jún. 15. 14:56
de szerintem egy masfel evessel mar nehezebb dolgod lesz, mar erettebb agyilag, de erettsegizni biztosan nem a cici mellol fog menni! :))
2011. jún. 15. 14:55
Fejj le belole egy picit, de lenyeg a fokozatossag. Egyik naprol a masikra nem megy. Nekunk nagyon egyszeru volt. Eloszor csak ejsaka nem kapott nappal 2x. 1 het alatt nagyon megapadt a tejcsim akkor dontottem hogy teljesen elveszem a cicit es nem is hianyolta egyaltalan. Meg kb 2 hetig kapott csak nappal 2x aztan semmi. De nem fajt, nekem elapadt maghatol. Es a babanak sem hianyzott, akkor 14 honapos volt!
2011. jún. 15. 14:21

Drukkolok, hogy le tudd szoktatni.....a kislányom 20 hónapos és nem sikerül....


Állítólag, ha hideg vizes borogatást teszel rá, elapad a telcsi...ezt csak hallottam, nem próbáltam ki....

2011. jún. 15. 13:58
Sziasztok! Most szoktaom le a 18 hónapos kisfiam a szotatásról, nagyon bevannak durranva a melleim, ilyenkor mit lehet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook