Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Gyógynövények és tippek a terhesség idejére

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség » Egyéb a terhességről
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. mongi2008-12-04 15:57
Sziasztok!
Én úgy hallottam,hogy a terhesség alatt semmilyen gyógyteát nem szabad inni.

3. Bojsza2008-01-10 13:32
Szia! 5 hetes és 3 napos terhes vagyok, mivel volt egy vetélésem augusztusban utrogestan hüvelykúpot kapok. Viszont szeretném gyógynövényekkel is megerősíteni magam, ebben kérném a segítséged. Mit lehet ilyenkor használni? Eléggé aggódom. A műtét után a cickafark és palástfű teát ittam, állítom,hogy rengeteget segített. Várom a válaszod!
(válasz Sz.Csirke 2. hozzászólására)

2. Sz.Csirke2007-11-06 13:35
Sziasztok!

Ha valakinek van tapasztalata az indiai hiddal kapcsolatban, vagy van mas otlete farfekves esetere, szivesen vennem.

Koszi:)

1. Sz.Csirke2007-10-20 01:00
Én a természetes gyógymódok híve vagyok ezert a következő ötletekkel szeretnek segíteni az érdeklődő kismamáknak a leggyakoribb panaszokkal kapcsolatban.
Próbáljunk megszabadulni a zavaró tényezőktől, mint pl. hányinger, hogy teljes mertekben átadhassuk magunkat a terhesség élvezetének.
Persze ha semmi nem segít, azért a nehézségek ellenére is csodalatos időszak ez, és mind tudjuk hogy mennyire megéri...csak néha egy pillanatra megfeledkezünk róla:))

Remélem a segítségetekre lesz.