Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógynövények és tippek a terhesség idejére fórum

Gyógynövények és tippek a terhesség idejére (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyógynövények és tippek a terhesség idejére

2008. dec. 4. 15:57

Sziasztok!

Én úgy hallottam,hogy a terhesség alatt semmilyen gyógyteát nem szabad inni.

3. Bojsza (válaszként erre: 2. - Sz.Csirke)
2008. jan. 10. 13:32
Szia! 5 hetes és 3 napos terhes vagyok, mivel volt egy vetélésem augusztusban utrogestan hüvelykúpot kapok. Viszont szeretném gyógynövényekkel is megerősíteni magam, ebben kérném a segítséged. Mit lehet ilyenkor használni? Eléggé aggódom. A műtét után a cickafark és palástfű teát ittam, állítom,hogy rengeteget segített. Várom a válaszod!
2007. nov. 6. 13:35

Sziasztok!


Ha valakinek van tapasztalata az indiai hiddal kapcsolatban, vagy van mas otlete farfekves esetere, szivesen vennem.


Koszi:)

2007. okt. 20. 01:00
Én a természetes gyógymódok híve vagyok ezert a következő ötletekkel szeretnek segíteni az érdeklődő kismamáknak a leggyakoribb panaszokkal kapcsolatban.
Próbáljunk megszabadulni a zavaró tényezőktől, mint pl. hányinger, hogy teljes mertekben átadhassuk magunkat a terhesség élvezetének.
Persze ha semmi nem segít, azért a nehézségek ellenére is csodalatos időszak ez, és mind tudjuk hogy mennyire megéri...csak néha egy pillanatra megfeledkezünk róla:))

Remélem a segítségetekre lesz.

Ugrás a teljes írásra: Gyógynövények és tippek a terhesség idejére

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook