Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Phil and Teds. Van valakinek ilyen típusú babakocsija? fórum

Phil and Teds. Van valakinek ilyen típusú babakocsija? (beszélgetős fórum)


25. mige (válaszként erre: 23. - Szorsolya)
2014. nov. 4. 08:22
Óriási a főülése, legalább 4-5 éves korig belefér egy átlag termetű gyerkőc.
24. mige (válaszként erre: 22. - 3bébébé)
2014. nov. 4. 08:22

Kicsit késői választ, de hátha másnak segítségére lesz. :)

Explorer: max. 2-3 éves lehet, 2011-ben jött ki az első széria, tehát egy tesópáron mehetett keresztül.

A különbség köztük, hogy az Explorer csak a kicsi ülést levéve csukható, a Vibe együtt is. A Vibe hátránya, hogy a külső kerekek könnyebben kopnak, és kicsit régebbi típusok, a Vibe1 (5-6 éves) kiváltképp, a Vibe 2 lehet szintén 2-3 éves. Onnan lehet megkülönböztetni, hogy a régebbi széria vázára Vibe van írva, Az újabbra Phil&Teds. Az Explorernek a kupolája csúszkál le néha, rá kell érezni a felerősítésére. Mindkettő remek kocsi amúgy, inkább a korát érdemes figyelni, minél újabb, annál több az esély rá, hogy különösebb beruházás nélkül végigszolgálja a tesópárt. Ebayről macerás megrendelni, nem szállítanak ide, vagy ha mégis horribilis áron, de azért érdemes ránézni, hátha...

23. szorsolya (válaszként erre: 22. - 3bébébé)
2014. jan. 20. 17:09

Sziasztok!

Nekem is ez lenne a következő. Valaki használja az explorert nagy gyerekkel?

Köszönöm

22. 3bébébé (válaszként erre: 21. - Mige)
2013. dec. 20. 14:56

Kedves Anyukák, nagyon örülök, hogy beszéltek erről. Mi is tervezzük ezt a phil teds babakocsit megvenni, csak még annyira nem ismerem.Mi a különbség az expoler és vibe között (azokat láttam a hirdetéseken)?Mire kell figyelnem?Az ebayon érdemes megrendelni?

A válaszotokat nagyon megköszönném! :)

21. mige
2013. nov. 19. 15:44

Még annyit, hogy a régi E3-asokkal vigyázzatok, nagyon régi kiadásúak, már több tesópárt vittek végig.

Igaz nagyon masszív kocsik, de azért a negyedik tesópárnál előjöhet ez-az.

Tudom, hogy nem olcsó, de érdemesebb kicsit többet befektetni az újabb modellekbe: Explorer, Vibe, Dash,Verve, Navigator, Dot, esetleg a V2-es Sport.

20. mige
2013. nov. 19. 15:40

Én nagyon szeretem, nem is tudtam volna meglenni nélküle.

Itt egy részletes vélemény róla (én írtam :) )

[link]

19. sudnil (válaszként erre: 18. - Sudnil)
2011. okt. 1. 13:57

[link]

meg itt van ez is:)

18. sudnil
2011. okt. 1. 13:53

[link]

ime a video, ahol mindent jol bemutatnak, hogy mi hogyan mukodik:)

17. sudnil
2011. okt. 1. 13:37
Mi a masodik phil and teds-et hasznaljuk, az elso hasznalt volt, a masodik vadi uj:) mi nagyon szeretjuk, angliaban lakunk, nagyon sok anyuka ezeket a babakocsikat hasznalja. Nagyon jo, hogy lehet vele futni, nincs akadaly elotte a nagy kerekek miatt, konnyu, jol kormanyozhato, keskeny, fel lehet vele szallni konnyeden buszra, vonatra. Osszecsukva sem nagy. Az ujszulott a cocoon-ban (mozes) fekszik alul, a nagyobb teso pedig felette ul az uloreszben. Ha nagyobb a baba, akkor o kerulhet felulre, a dontheto ulesbe es a nagyobb pedig alulra a masodik ulesbe. Az, hogy nyitott a hatulja, az azert van, mert te, aki tolod a kocsit igy latod a babadat a kormany alatt. Es ott tudod kivenni is a mozest, ha a masik ules is ra van csatlakoztatva. Amugy altalaban kuldenek hozza egy hatso "ablakot", amit konnyeden fel tudsz ra tepozarazni, szoval a babad vedve lesz a szeltol:) Egy igazi varosi es kituno videki babakocsi is egyben! Csak ajanlani tudom! Amugy nekunk az elso E3 Sport volt, az uj pedig Explorer!
16. Jk (válaszként erre: 14. - Móni1980)
2011. aug. 29. 10:21
szia. mennyire zavaró, hogy nyitott a hátulja? massziv babakocsi? melyik fajta van neked belőle?
15. sárika3 (válaszként erre: 14. - Móni1980)
2011. aug. 28. 22:15
Ujszulottet is hordasz benne???Mert nekem valahogy az fura hogy ugy hátra van dugva az a kisbaba de egyébként szuper járgány,nagyon tetszik.Milyen koruak a gyerkocok?
2011. aug. 28. 21:15
én ilyen kocsit használok már 8 hónapja. Ha valakinek kérdése van, írjon bátran. Szuper járgány.
2011. jún. 17. 10:12
nyitott marad a háta??? hát az tényleg nem valami klafa....
12. Jk (válaszként erre: 11. - Urbanszkyviki)
2011. jún. 16. 11:51
ezen azt nézem még, hogy ha lehajtod vízszintesre akkor hátul nyitott marad. hát az nem valami jó, nem?
11. urbanszkyviki (válaszként erre: 9. - Jk)
2011. jún. 15. 22:16
Sztem nem, sőt... Nekem is fura, mert a hauck, amit vettünk is olyan, de tetszik, hogy úgy állítod a háttámlát, ahogyan akarod.
2011. jún. 15. 13:18
Angliaban nagyon szeretik a tobbgyerekes anyukak.
9. Jk
2011. jún. 15. 13:14
mi a gracot is úgy használjuk, hogy a nagyobbik gyerek rá tud ülni az elejére. de ugye ez nem igy lett kitalálva. ezért is néztem a philandizét. vagy másik olyat aminek rá tud ülni az elejére. nekem fura a philben, hogy úgy lehet dönteni, hogy kiengedsz egy zsinort, ez nem gáz?
2011. jún. 15. 12:49
Nekem ebből a márkából a classic jön be, de nagyon!! Kb. félévig néztem minden nap, hogy meg tudom-e szerezni kicsit olcsóbban, de közben rájöttm, hogy a lábtartó nem állítható, úgyhogy végül letettem róla. Mondjuk, nálunk csak 1 gyerek használta volna egyszerre, tesók már kicsit nagyobbak.:) Mi is a graco quattro-t cseréltük le, végül egy hauck vipert vettünk.
7. Jk
2011. jún. 15. 12:42
köszi a válaszokat
2011. jún. 15. 12:23

Arra ami most bejön a phil and teds honlapján a főoldalon,én a legtöbb kocsit lecserélném :))

Ha nem nézzük azt,hogy mennyit lát az alsó gyerek,meg hogy egy zsúfolt vizes járdán minden rácsapódik és a kutyák feje épp ott van,nem rossz :)

2011. jún. 15. 12:12
Jo nagyon... a szomszed csajnak ilyenje volt itt Angliaban, es nagyon bejott neki...:~)
4. Jk
2011. jún. 15. 12:00
van nekünk most egy graco trekko babakocsink és gondolkozunk, hogy lecseréljük egy ilyenre. nem tudom megéri e. a gyerekek szállíthatósága miatt biztosan, de nem vagyok teljesen meggyőzve. holnap jön a vevő a gracora, addig gyorsan el kéne dönteni, hogy tényleg le akarjuk e cserélni....
3. Jk
2011. jún. 15. 11:59
igen furcsa nekem is az alul ülő gyerek, de legalább nem kell sétálnia.
2011. jún. 15. 11:57

Nagyon jók ezek a kocsik!Itthon nem nagyon ismert még az igaz.

Egyesül a testvérkocsijuk a furcsa nekem,valahogy nem lennék alul :))

1. Jk
2011. jún. 15. 11:56
Van valakinek ilyen tipusú babakocsija? tapasztalatok? megéri? maszív?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook