Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesti Bajcsy kórház sebészetéről van-e valakinek tapasztalata? fórum

Budapesti Bajcsy kórház sebészetéről van-e valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


29. Lufthansi (válaszként erre: 25. - Böce)
2023. júl. 4. 22:10
Teljesen egyetértek.
28. ronika75 (válaszként erre: 26. - Marlenka70)
2020. jan. 20. 11:02

Sziasztok.

Engem most fognak ott visszérrel műteni. Kérdéseim lennének. Még nem tettem fel ezeket a dokinak.

1. Hány napot kell bent lenni? Pénteken műtenek

2. Én altatva vállalom csak. Ez játszik? Sok helyen csak gerinc érzéstelenítve csinálják.

27. fcb077c518 (válaszként erre: 23. - Panna44)
2019. máj. 4. 10:15
Szia. Megkérdezhetem, hogy kerültél Benedek doktorhoz? Tanácstalan vagyok.
26. marlenka70 (válaszként erre: 25. - Böce)
2019. febr. 25. 01:40
Talán a fizetős részleget újították fel. Engem viszont márciusban újra megműtenek ugyanott.
25. Böce (válaszként erre: 24. - Marlenka70)
2019. febr. 24. 11:05
Rettenetes, lepusztult, se orvos, se nővér, aki van, az is nemtörődöm!
2019. febr. 24. 01:42
Az előző hozzászólás óta jól lepusztult az osztály. Decemberben műtöttek. Apró levegőtlen szobába 5 ágy bezsúfolva. Egy percel nem tudtam aludni éjjel mert egy rettentő gödör volt az ágyam. Amikorra kiírak műtétre délután 15. 30ig a folyosón várakoztam mert nem volt ágy. Aznap hazaküldtek és másnap kezdődött előlről. Szerintem felújítás az osztályon évtizedek óta nem történt.
2017. nov. 28. 12:44
Most voltam laparaszkópos bél műtéten a Bajcsyban.Sokat fejlődött az osztály , 2-3 ágyas kórtermek vannak felújított állapotban, szép tiszta, de például a szobámban, nem volt se szekrény, se asztal, nem fért be!( tervező óhhh!)a lázlapok, hogy a mosdón, hol a szemétládán landoltak. Az orvosok nagyon sokat dolgoznak. napi 24 órában műtenek Van köztük mosolygós és kevésbé az. Nekem sikerült a legjobbat választanom dr. Benedek György főorvos személyében aki mind emberi mind szakmai tekintetben kiváló, csak ajánlani tudom, ha valaki hasi sebészt keres , Ő a megfelelő. A nővérek legalább annyit, ha nem többet dolgoznak köszönet és hála nekik is.
22. 891542758c (válaszként erre: 16. - Gyöngyi)
2015. nov. 9. 13:23
befér 8 ágy azokba a kicsi kórtermekbe???
2015. nov. 9. 13:19
ne menjen oda senki szerintem
2014. okt. 2. 16:00
nekem nagyon jó véleményem van a kórházrol minden téren nagyon kielégitő volt. Föképen az egyik mütős nő aki aztán oda figyelt rám!!! D.Renáta köszönöm szépen.... Úgy hogy aki egy piroslámpás kórházba akar gyogyulni annak ajálom hogy ott tegye és kerese a műtősnőt:-) köszi
2011. nov. 30. 10:33

Páromat műtötték júliusban.Az állapototk borzasztóak voltak, ezért 5 napra kivettünk egy VIP-szobát, amiért fizetni kellett napi 15 ezer forintot. Ott plazmatévé, külön nővér és külön fürdőszoba volt....élóránként kérdezték, nem kér-e valamit.

Az orvost csak ajánlabni tudom, nagyon rendes és emberséges volt!

2011. nov. 28. 22:52
Kedves Fórumozók! Sajnos nekünk nagyon rossz tapasztalatunk van a Bajcsyról. A lehető legrosszabb. Ha hasonló cipőben jár/járt valaki, kérem keressen meg az acsai.kinga@gmail.com címemen. Nagyon fontos lenne, életeket menthet. Köszönöm.
2011. júl. 1. 08:52
Hát furcsa állapotok vannak a kórházban, mert éppen felújítás folyik, fúrnak faragnak, csempéznek, a folyosókon száll a por.Mesteremberek dolgoznak.És a Sterilitás? Hiszen ez sebészet!
2011. jún. 27. 10:28
Ma bement a párom egy 8 ágya kórterembe rakták be...borzalom! Ma még hazajöhetett, holnap reggel kell bemenni.
2011. jún. 25. 09:21
Azt nem tudom, ha senki nm tud róla, az jó vagy rossz??
2011. jún. 21. 19:24
Holnap megyünk az altatóorvoshoz megbeszélésre.
2011. jún. 21. 07:18
Így voltunk mi is vele, ő volt ott a konzíliumon a sebészetről. Nem is tőle félek, hanem a körülményektől a nővéri ellátástól. Nem is az emberségről beszélek, hanem tudom milyen kevesen vannak!
12. mamuci55 (válaszként erre: 11. - Gyöngyi)
2011. jún. 20. 09:42
Megpróbálok róla infót.Bár annak idején a pajzsmirigy műtétem előtt én is ismeretlenül választottam orvost.De szerencsére jól döntöttem.Az első találkozáskor szimpatikus volt,és kell ,hogy legyen bizalom.Majd jelentkezem.
2011. jún. 19. 08:44

Tiba Imrének hívják, ő a helyettes főorvos az osztályon.Ő volt ott a konzíliumon, utána megkértük, hogy az Ő betege lehessen.

Tudod sokat gondolkoztunk, hogy hová menjünk, de ez van a legközelebb, ide akár naponta 2-3-szor is be tudok menni hozzá, ha kell. Mert ugye tudjuk, nővérhiány van, talán jó lesz,ha ott vagyok többet.

10. mamuci55 (válaszként erre: 9. - Gyöngyi)
2011. jún. 18. 21:06

Gyöngyikém!Ha gondolod megérdeklődöm az szomszédomtól hogy milyen a sebész,ha megmondod a nevét.a fiatalasszony a felvételi iroda vezetője.

Régen a Vas nevű orvosról hallottam ,aki jó sebész volt.De Ő már átment a Jánosba.Gondolom nagyon izgulsz.Minden rendben lesz,szorítok,és minden jót kívánok,puszi

2011. jún. 18. 10:57
Úgy látszik-szerencsére- senki nem járt ott közülünk!!
2011. jún. 15. 12:57
Ma voltunk ott, elég lehangoló, de a doki szimpatikus.
7. iemma (válaszként erre: 5. - Gyöngyi)
2011. jún. 14. 22:02
Az a baj, hogy tönkrevágták az egészségügyet és sajna a legtöbb kórház így néz ki. Ha ott tudsz vele lenni állandóan akkor elviselhető, én reggel 9 től este 9-ig ott voltam párommal.
2011. jún. 14. 18:30
Úgy tűnik nem sokan ismeritek...
2011. jún. 14. 17:08
Hát engem is a körülmények aggasztanak!!!
4. iemma (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2011. jún. 14. 16:45
Páromat ott műtötték gyomorral. Az őt műtő orvos a legjobb volt az országban aki laporoscopos műtétet csinálta és a műtét is nagyon jól sikerült. Az ellátás meg a körülmények azok elég katasztrofálisak voltak. Volt, hogy én zártam el az infúzióját mert a nővér még sokáig nem ért rá. Mondjuk tényleg kevesen is voltak. A lényeg, hogy a műtét sikeres volt, mondjuk attól függ ki az orvos. Remélem jóindulatú és könnyű műtét lesz!
2011. jún. 14. 16:40
.
2011. jún. 14. 16:27
A páromnak, vastagbél-daganata van, amit minél előbb műteni kell. Azt nem tudják még, hogy jó vagy rosszindulatú, de mindenképpen műteni kell. Nem is tudom mi lesz, így hirtelen olyan gyámoltalan tud lenni az ember. Azt sem tudom, jó-e a Bajcsy vagy vigyem máshova? Sok rosszat hallottam róla...Most próbálok ismerőst szerezni valahol, de nem egyszerű. Majd próbálok pozitív maradni....Ma tudtuk meg.
2011. jún. 14. 16:26
Budapesti Bajcsy kórház sebészetéről van-e valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook