Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismered a Gynevac-ot? fórum

Ismered a Gynevac-ot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1649. Trekna
márc. 18. 16:38

ma 16:35

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudtok-e nőgyógyászt ajánlani, aki felírja a Gynatrent? Tudom, hogy háziorvos is felírhatja, de első sorban olyat keresnék, aki ért is hozzá és van tapasztalata 😊

Köszi

2018. ápr. 12. 10:53

Sziasztok!

Nekünk semmit nem ért, túl vagyunk a párommal egy 5 alkalomból álló 10 naponként beadott kúrán. Nekem egy hátre rá már visszajött a hüvelygomba a páromnak meg két hétre rá. Sajnos kidobott pénz és idő volt pedig nem volt olcsó a németországból behozatott injekció és megszervezni a 10 naponkénti feljutást..sajnálom!

1647. erazmusz
2017. máj. 21. 11:17

Kedves Hölgyeim!


Aki nem ismer: a Gynevac "nevelőanyja" vagyok. Új híreim:

1. Az biztos, hogy 2018-ban nem lesz kapható a Gynevac. Randomizált kettős vak kontrollban lehet részt venni, ami annyit jelent, hogy véletlen szerű válogatással vagy a hatóanyagot, vagy placebot (élettani konyhasó oldatot) kap a paciens, de nem tudja se ő, se a kezelő orvosa, hogy mit kap! Ha valaki ebbe beleegyezik, az jelentkezzen rá. Viszont baba ügyben nem ajánlom semmiképen, mert a férfiak oltását nem lehetett belevenni, viszont a férfiak oltása nélkül 1-2 hónapnál tovább nem hatásos a Gynevac sem, tehát csak a reményt kapja a paciens, de eredményt nem!!!


2. Ennél jobb hír: a Gynevac "ikertestvére", elég jó helyettesítője: a Gynatren 3 nap óta ismét kapható. Németországban gyártják és forgalmazzák. 1 doboz ára nem egészen 20.000 FT, ebben 3 ampulla fél ml-es mennyiség van. 1 kúrához 1 személynek 5 ampulla 1 ml-es kell, vagyis 1 személynek 4 dobozzal, 2 személynek 7 dobozzal. Megrendelhető orvosi recepttel a 8. kerületi Európa patikában, ők 2-3 nap alatt behozzák. Nem érdemes németországi rokonokkal vagy barátokkal behozatni, mivel nagyon szabályosan, hűtve tárolva kell szállítani, amit csak szakemberek tudnak megfelelően teljesíteni!!!

FIGYELEM!!! Ha valaki ezt akarja beszerezni, feltétlenül partnerrel együtt adassa be, mert mint írtam, másképp hatása 1-2 hónap alatt megszűnik!!! Ha a partner nem hajlandó, csak pénzkidobás! Nem is kis pénz! a 2 ember számára 7 dobozzal kell rendelni, ami kb. 150.000 ft.

CSAK ORVOSI RECEPTRE KAPHATÓ!!!

Ha valakinek szüksége van rá, és meg akarja venni, nálam jelentkezzen, mert a nőgyógyászok általában nem akarják felírni. Felírom és beadom, mint régebben. Telefon: +3630-9710150. Email: erika.agnes.maria@gmail.com.


Üdvözlettel: Erazmusz (Dr. Lázár Erika nőgyógyász főorvos)

1646. vanvelsen
2017. máj. 19. 22:51

Sziasztok

Nekem visszatérő hüvelygyulladàsom van....màr mindent kiprobàltam honapokig kuràltak,de mindig visszajön......nagyon szeretném kiprobàlni ezt az injekciot.....

1645. hope31 (válaszként erre: 1644. - Acelgirl)
2017. máj. 2. 20:37
Köszönöm szépen a gyors választ! 😊
1644. acelgirl
2017. máj. 2. 19:15

[link]


állítólag 2018. decemberétől elérhető lesz

1643. acelgirl (válaszként erre: 1642. - Hope31)
2017. máj. 2. 17:54
most állítólag pár napja volt egy riport az ATV heti napló c. műsorában erről,de sajnos nem láttam
1642. hope31
2017. máj. 2. 15:46
Valaki tudja esetleg,hogy mikortól lesz újra kapható a gynevac?Vagy már ne is reménykedjünk? 😇
1641. erazmusz
2016. okt. 2. 23:15
A Ginepp távolról se ugyanaz, mint a Gynevac!!!
1640. hitacs
2016. okt. 1. 17:35

Sziasztok, Gynevac nem tudom, hogy van-e, de a gyártók kiadták ugyanazt csepp formátumban és Ginepp-nek hívják, vásárolható. Lactobaci van abban is. Ugyanolyan kiszerelés és használat, mint a Béres-csepp, akinek az ismerős, csak kicsit össze kell rázni.

[link]

Tulajdonképpen ennek a terméknek akartam utánanézni neten, hogy mik a visszajelzések, de itt most megkaptam az elődről a visszajelzéseket.

1639. aniju
2016. szept. 25. 09:06

En cs azt irtam, amit a gyógyszerész mondott nekem akkor. 😊


És ez a közeljövőben várható esetleg, vagy teljesen bizonytalan?


Köszönöm szépen, A

1638. erazmusz
2016. szept. 24. 23:23
Nem a forgalomba helyezés jogosultsága járt le, hanem a hajdani ügyvezető nem foglalkozott azzal, hogy az EU-ba belépés után az EU által előírt dokumentációja meg legyen, ezért lett felfüggesztve a forgalmazása. Az új vezetőség igyekszik ezt teljesíteni. Ha meg lesz, lesz Gynevac.
1637. aniju
2016. szept. 24. 20:57
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, h a gynevac teljesen eltűnt, nem kapható? Pár éve ajánlotta az orvosom, fel is írta, de a forgalombahelyezes jogosultsága lejárt, at mondták jo ideig tuti nem lesz.... Végül? Lett? Ne is várjam? :(
1636. erazmusz
2016. szept. 21. 06:46
Szerintem egy sarlatánnak tekinthető csaló produktuma.
2016. aug. 28. 09:54

Sziasztok! Én most néztem,hogy gynevac helyett ginepp cseppek vannak.Ismeri valaki?

Köszi

1634. qz20lt
2016. febr. 2. 14:21

Én is beállnék a sorba és ha valakinek esetleg van elfekvő, de nem lejárt szav.idejű Gynatren-e, akkor azt szívesen átvenném.


Ma voltam az Európában és áprilisra ígértek...reménykedem!

1633. erazmusz (válaszként erre: 1621. - Lyssa)
2016. jan. 17. 17:58

Kedves Lyssa!


Örülnék, ha nekem,a magán mélemre megírná élettörténetét, a gyermek tervezéstől a vetélésig, az elzáródott petevezetékig (?), a szülésekig. Gyüjtöm a történeteket. Sok van, de mindegyiket örömmel fogadom.


A Gynevac is, a Gynatren is kritikus helyzetben van ismét. Most ráadásul egy olyan vakcinát javasol az Európa patika helyettesítőként, ami még köszönő viszonyban sincs a laktobacillus vakcinákkal, és szerintem valóban veszélyesek, és ha valaki beszerzi, mert azt hiszi, hogy valóban helyettesítheti a Gynevacot/Gynatrent - az nagyon pórul járhat, és ezek hitelét ronthatja...


Üdvüzlettel Dr Lázár Erika

(erika.agnes.maria@gmail.com)

2016. jan. 6. 00:28
Még mindig szükségem lenne Gynatrenre. Ha van valakinek fölösleges, NEM LEJÁRT szav.idejű, akkor írjon. Köszönöm!
2015. nov. 29. 00:40
Gynatrent vennék, ha van valakinek írjon.
1630. eszke354
2015. okt. 9. 10:46
Sziasztok! Várható, hogy valamikor újra forgalmazni kezdik a Gynevacot Mo-on?
1629. Shally
2015. jan. 20. 09:52
Megrendeltem a gynatrent, ha esetlen közben antibiotikumot kell szednem az üti a hatását? Nem szeretnék, de elég durva felfázásom lett. Próbálom kikúrálni magam, hogy ne kelljen a gyógyszer.
2015. jan. 19. 07:02
meg nem hallottam rola.
1627. erazmusz (válaszként erre: 1626. - M.eske)
2015. jan. 19. 00:02

Az orvos butasága a láz miatt nem adni. Tudhatná az orvos, hogy a védőoltások ritkán, de egyes oltások gyakran (pl. hastifusz elleni oltás, vagy a csecsemők kötelező védőoltásai) 1-2 napos lázat, néha magas lázat is okoznak. Ez nem kontraindikálja a következő oltás beadását! Lehet bevenni lázcsillapítót - és annyi. Ha az oltás helyén a láz mellett tenyérnyi vörös folt is jelentkezik, akkor meg kell nézni bőrgyógyásznak, hogy nincs-e formalin (Gynevac esetében thiomersal is) érzékenysége a betegnek - ebben az esetben nem lehet tovább adni, egyébként igen.

Üdvözlettel

Dr Lázár Erika

1626. m.eske
2015. jan. 15. 11:28
Igen a láz miatt. Elvileg amúgy a használati utasításon is csak 3 alkalom van. Mindketten megkaptuk. Nálam volt csak láz,38,2 másnap reggel.
1625. Shally (válaszként erre: 1624. - M.eske)
2015. jan. 9. 15:54
Szia! Párod is kapott az injekció kúrából? És miért nem használtátok el végig a láz miatt? Mennyire volt magas lázad?
1624. m.eske
2015. jan. 7. 16:04
Sziasztok! Mi voltunk a doktornőnél és megvásároltuk az injekció kúrát. Ugyan csak 3 alkalommal adta be a háziorvos, a fele megmaradt, mivel nekem az utolsó alkalommal magas lázam volt 2 napig, talán mégis használt:) 2010 ben 2x elvetéltem majd elzárodott mindkét petevezetőm és 4 évig nem estem teherbe. 2014 nyarán kaptam meg az injekciókat és novemberben megfogant a babánk:)
1623. AAAHoney (válaszként erre: 1618. - Erazmusz)
2015. jan. 1. 19:58
Kedves Doktornő! Köszönjük, hogy megírta az információkat! Önnel együtt, sok szeretettel várjuk a gynevacot.
1622. NLbaby (válaszként erre: 1621. - Lyssa)
2014. dec. 30. 15:28
A teherbeeses elott mennyi idovel kaptad az injekciokat?
1621. lyssa
2014. dec. 30. 15:08
Sziasztok, én elvileg meddő volnék...Többek között Lázár doktornő segítségével is ma már van egy 7 éves lányunk és 2 évesek az iker fiaink, nem lombik!Gynevacot használtunk mindkétszer, illetve clostylbegit+duphaszton.Egyszer nem, akkor is ikreim lettek volna, megpróbálkoztunk a "csodaszerek" nélkül, 11 hetesen vetéltem el. Én hiszek ebben az injekcióban, egészségesen hordtam ki a babákat, koraszülés nélkül. Nem mondom, hogy csodaszer, de az biztos, hogy segít teherbe esni, a vetélést és a koraszülés esélyét csökkenti. Akinek ajánlottam, annak bevált. Sajnos most a barátaink sem tudnak hozzájutni,rettentően igazságtalan és felháborító, hogy ilyen dolgot megtehetnek és ilyen jó orvosokat és az érdemeiket megkérdőjelezik.
1620. Fagyi23 (válaszként erre: 1618. - Erazmusz)
2014. dec. 17. 13:09

Köszi az infót :)

Kíváncsi lennék, hogy ha tálalnám a Nődokimnak Gynevac/Gynatren mit szólna hozzá...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook