Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak hízok, hízok........ :( fórum

Csak hízok, hízok........ :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. ápr. 17. 02:39
......lehethogy vmi egeszsegugyi problema van emogott/pl.alacsony pajzsmirigymukodes,vagy gyogyszermellekhatasa.......es a sokszor keveset enni,vizet inni boven es testmozgas-ezek mind-mind eletben vago dolgok!
67. Lydian
2018. ápr. 16. 23:31
Már az is segít ha naponta 2 helyett 5 X étkezünk. Minél többször keveset. És ne egyszerre sokat. És igen, a víz (folyadék) váltja ki a legjobban az evést.
66. bnedora (válaszként erre: 65. - Shiki Daimaou)
2011. okt. 18. 12:38
Teljesen egyet értek az írásoddal:-)
2011. jún. 18. 16:38

Ezt minden diétásnak írom:


Én annyit mondanék, hogy a fogyásból ma nagy dilemmát csinálnak az emberek. Kipróbálnak minden diétát, mert attól lemegy pár kiló. Pedig a legértelmesebb módszer az és ezt mondja a keresztanyám is aki orvosnál segédkezik, hogy:

1. Egyél rendszeresen

2. Igyál sokat

3. Mozogj


Nem azt mondom, hogy napi háromszor egyél, negyed tányérnyit, mert ennyitől bárki éhes lenne pár perc után. Hanem egyél közepes adagokat, napi 5 étkezést iktass be.

Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Így hogyha kicsit sokat is eszel ebédre nem baj, mert ez belefér, de estére egyél kevesebbet, igyál is. Ha farkasétvágyad van akkor nem árt beszerezned olyat, hogy: Hoodia Spray


Ez nem reklámfogás, de nagyon hasznos. Én akkor fújok be magamnak ha nem ehetek sokat, vagy ha olyan helyre megyek ahol nem ehetek sokáig és kínoz helyzetbe hozna ha hangosan korogna a gyomrom. Befújsz és akkor nem morog a hasad és nem is leszel éhes.

Meg persze türelmesnek kell lenni. De ha elvesztenéd a türelmed, akkor gondolj arra, hogy kövér vagy és ha folyton abbahagyod a diétát, fogyókúrát, életmódváltást azzal nem jutsz előbbre. Van aki azért akar lefogyni, hogy ne legyen tokája, mert nagy a segge, egészségügyi gondjai vannak, nem tetszik a nőknek/pasiknak.

Sok ok van, de ha a türelmet, a kitartást és a rendszerességet összehangolod és kitartasz 1-2 hétig utána látni fogod a fogyást és ez erőt fog adni. :)

64. abcd85b849 (válaszként erre: 63. - Salomon Rozen)
2011. jún. 17. 22:42
Az nagyon jó, gratulálok. =)
2011. jún. 17. 20:13

Gyertek ide is írni, ne halasszátok meg a fórumot.

Letelt a negyedik nap is. Hozzászoktam azt hiszem a kis adagokhoz, ha akarnék se menne le több.


Eddig: -0.8 kg 4 nap alatt.

62. Salomon Rozen (válaszként erre: 61. - Amaal1)
2011. jún. 15. 21:26

Hogy miért ne nekem? Jó kérdés.

Talán azért van így, mert alapból nagyképű vagyok és ha lefogyok 100%-ban meg leszek elégedve önmagammal és ennél is nagyképűbb leszek. Lehet nem akarják az Istenek hogy lefogyjak, emiatt. :P

61. amaal1 (válaszként erre: 56. - Salomon Rozen)
2011. jún. 15. 21:20

Olvasgasd mások naplóit, hátha megszáll az ihlet. :)

A naplót elsősorban magadnak írod, így látod, hol követed el az esetleges hibákat, tudod követni a súlyod alakulását, vissza tudod keresni, mikor mit edzettél.


Írd, miket ettél a nap folyamán, mennyit mozogtál, mik a terveid. Rengeteg fogyis napló van itt, amiket évek óta vezetnek. Bejelölheted másokét kedvencnek és egy idő után biztos neked is lesznek állandó olvasóid, akik majd kommentelik a beírásaidat. Jó szórakozást és kitartást a fogyihoz! Miért pont neked ne sikerülne elérni a céljaidat? ;)

60. Salomon Rozen (válaszként erre: 59. - B892d196e8)
2011. jún. 15. 20:32
Akkor csatlakozz te is. :P
2011. jún. 15. 20:29
Én is csak hízok,hízok:(
2011. jún. 15. 19:54

Nekem is rossz, minden bajom van.

Egyszer lemegy... remélem én is.

2011. jún. 15. 19:48
Hát nekem ma elég nehézkesen. Kedvem is rossz, kaja is sok volt, megyek is futni. Remélem az lemegy most.
56. Salomon Rozen (válaszként erre: 52. - Amaal1)
2011. jún. 15. 19:09
Este még ideültem, de nem nagyon tudtam mit írjak a fogyi naplós témádra. De azt hiszem vezetni fogok, ott majd láthatom a javulást. De írjanak a csajok is, hogy hogy megy meg mi az ábra. :)
2011. jún. 15. 10:25
Túl vagyok az első napon, még élek. :O
2011. jún. 14. 22:56

pedig egy pasi naplót tényleg szívesen olvasnék:D

És Neked is segítene szerintem, ha egyben látnád mi a jó vagy hol hibázol

53. Salomon Rozen (válaszként erre: 52. - Amaal1)
2011. jún. 14. 18:22

Régóta az vagyok, 22 éve. XD

Kicsit elhanyagoltam magam, meg úgy voltam vele, hogy a belső számít, mert mindenki ezt mondja. Meg úgy voltam, hogy amíg nem látom nem fáj. XD


Most már fáj.

Nem baj majd ide írok, szerintem menni fog, ha a Római Istenek is így akarják. XP

52. amaal1 (válaszként erre: 51. - Salomon Rozen)
2011. jún. 14. 17:25

Jé, te fiú vagy?! :D


Miért nem indítasz egy fogyis naplót?

2011. jún. 14. 16:54

Este van.

Reggel ettem 2 szelet kenyeret szalámival.

Ebédre kis leves, 1 hús, pár szem gomba, köret.

Délután uzsonnára 2 kifli kis kakaó.

este fél hús lesz, pár gomba, kisebb köret.

Éhes vagyok... XD

50. Salomon Rozen (válaszként erre: 49. - Ephemerid)
2011. jún. 14. 13:15

Írjatok majd ti is, hogy megy.

Én is fogok, remélem jól fog menni a dolog.

Egyszer már lement 17 kiló, aztán megállt és nem nagyon akart tovább lemenni én meg kétségbe estem és mindent összeettem.

49. Ephemerid (válaszként erre: 48. - Salomon Rozen)
2011. jún. 14. 13:08
Azért semmiképp se erőltesd meg magad! Csak amennyi jólesik, amitől kellemesen elfáradsz. Idővel egyre több lesz a mozgás igényed. :) És persze azért nem árt odafigyelni arra, hogy mit eszel. Hosszú távra tervezz és biztos a siker. Hihetetlen dolgokra képes az emberi elme és az akarat. :) Csak ügyesen!
2011. jún. 14. 13:04
Ha lemegy az első 10 kiló szerintem majd utána mozgok, 100°is van, folyik rólam a víz meg minden, a végén még elájulnék. De amikor leugrott rólam egyszer 15 kiló egyszerűen nem bírtam nem mozogni valamiért. Akkor nem tudtam egy helyben ülni. XP
47. abcd85b849 (válaszként erre: 46. - Ephemerid)
2011. jún. 14. 13:00

Ugyanez. :-) Én 1200 kalóriákat eszem, sokat mozgok, de heti egy laza napot tartok(kaja terén). Teljesen hozzászoktam már.

120-ról indultam, 84 vagyok. 70-ig szeretnék lemenni. Már nem sok van. =)

Bárki bármit mond, a mozgás fontos szerintem. Gyorsabban is fogysz, és az alakot is formálja. Szóval egyetértek. =)

2011. jún. 14. 12:56
Sziasztok! Akarat és kitartás! Menni fog, tapasztalatból tudom! :) 173 cm magas vagyok és 85 kg voltam. Sikerül megszabadulnom 30 kg-tól. Most 60-65 kg között mozgok. Nekem úgy sikerült, hogy hosszú távra terveztem, az 1-2 hónapos önsanyargató diéták helyett. 1,5 - 2 éve őrzöm a jelenlegi súlyom, és ma már rá sem bírok nézni a cukros lötyikre, gyors kajákra, és egyéb dolgokra. (Nem mondom, hogy nem eszek néha csokit vagy amit éppen megkívánok.) Először a fejben dől el minden. És persze fontos a mozgás is, minél többet adsz le, és minél többet mozogsz, annál "gyorsabban" megy. És egy idő után már a szervezeted igényli a mozgást, még akkor is ha az csak napi 15-20 perc séta. Ezért sok sikert és kitartást kívánok nektek! Menni fog! :)
2011. jún. 14. 12:53

Nekem jó lesz a 35.

Te hogy csináltad, meg mivel?


Én azért akarok lefogyni, mert utálom magam kövéren, kövéren csúnyának érzem magam, nagy segg, has meg minden. Pedig imádom a ruhákat, meg mindent, de kövéren röhejesen festene.

44. abcd85b849 (válaszként erre: 43. - Salomon Rozen)
2011. jún. 14. 12:50
Engem cukornádkisasszony története nagyon motivál. Legutóbb ez adott egy hatalmas löketet. 36 kg már lement már csak 14 van hátra. :-)
2011. jún. 14. 12:44

Egyszer még bannolni fognak a sok posztolásért, de mindig van amit kihagyok, vagy ami eszembe jut. Le tudunk mi is fogyni, kövér testből karcsú. És ezt én mondom 30-35 kiló felesleggel.


[link]


Nézzétek ezt! :O

Nekünk is menni fog, ha lassan is, de az eredmény a fontos úgyis.

2011. jún. 14. 12:39

Nekem 30-35 kilót kell leadnom.

Nálam az a baj, hogy csípőre meg hátsóra sok rakódik. De lassan remélem lemegy. megvolt a visszafogott reggeli és az ebéd is. 5 Hús helyett 1, kevés leves. Minden vasárnap írom mennyi ment le. Remélem jól alakul majd, csatlakozzatok ti is. Mondjátok majd 1 hét alatt mennyi ment le.

41. Salomon Rozen (válaszként erre: 40. - 337ac1489c)
2011. jún. 14. 10:40

Akkor te is csatlakozz hozzánk.

Akkor már hárman vagyunk, majd megírjuk a fórumra hétről-hétre hogy ment a dolog. :P

2011. jún. 14. 10:39

Sziasztok!


Én is hasonló cipőben járok sajna.

Két éve sikerült 18-20 kg-ot leadnom heti egy kg-os fogyással, pár hónapig tartottam a súlyt, bár lett volna még hátra min. 10 kg...aztán szépen elkezdtem visszahízni és ma sajnos ugyanott tartok, ahol anno elkezdtem:(((


És egyszerűen sehogy sem bírom rávenni magam megint a fogyira meg a tornára...bár most megint úgy vok vele, h. mától...

39. Salomon Rozen (válaszként erre: 38. - 3a8f3f8f11)
2011. jún. 14. 08:22

Mindjárt lemérem. Hát olyan 30-35 kilót.

Meg kitaláltam valami szerelést és abba is bele szeretnék férni majd.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook