Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr.Bűdi Tamás gyereksebész-vélemények? fórum

Dr.Bűdi Tamás gyereksebész-vélemények? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 30. 22:22
SZia! Egyáltalán nem vérzett sem akkor sem utána. Seb igazából nem is volt rajta.
6. anduska80 (válaszként erre: 4. - Helga83)
2011. jún. 27. 13:46
Szia Helga!Már teljesen feladtam.Örülök,hogy írtál.Nekem nagyon szimpatikus volt a honlapja,jobban mondva,hogy azt írta fájdalommentesen megoldja a fitymaletapadást.Szóval tényleg minden rendben volt?Hogy csinálta,érzéstelenítővel,nem fájt a kisfiadnak és utána?
5. Dvitamin (válaszként erre: 4. - Helga83)
2011. jún. 26. 22:14

Szia!

Hány éves a fiad, és hogy oldotta meg a problémáját? Fájt neki? Utána? emlékszik rá?

2011. jún. 26. 22:12
Szia! Nem tudom esedékes-e még, de friss információval szolgálhatok. Múlt héten voltunk a magánrendelésén, mi nagyon meg vagyunk vele elégedve. A kisfiam kukiproblémáját oldotta meg. Fiatal, jófej doki, a fiammal is szót értett, pedig nem könnyű eset :))) Nem pénzéhes, nem is kell visszamennünk feleslegesen kontrollra, csak akkor, ha szükségét látjuk. Egyébként nem csak magánrendelésre lehet hozzá menni, hanem a Tűzoltó utcai gyerekklinikára is. én csak ajánlani tudom.
2011. jún. 14. 14:33
?
2011. jún. 13. 15:18
Járt már nála valaki?
2011. jún. 13. 15:17
Dr.Bűdi Tamás gyereksebész-vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook