Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valakinek van esetleg infója tapéta poszterekről? fórum

Valakinek van esetleg infója tapéta poszterekről? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 21. 18:54
Én is szeretnék tapéta posztert rendelni, de nem tudom, mennyire megbízhatóak az ilyen áruk, mivel látatlanban vásároljuk. Van valakinek tapasztalata már ilyen vásárlásban?
6. de4b589afa (válaszként erre: 5. - Reload)
2011. jún. 12. 21:56
Természetesen felhívom őket kedden, csak nem férek a bőrömbe, úgy megörültem hirtelen:-)
2011. jún. 12. 20:22
Szerintem is az egész kerül annyiba, csak gondolom azért van 8 darabból, mert egybe túl nagy lenne. Az ár feltüntetésénél tényleg nem egyértelmű, de ha van elérhetőségük, szerintem hívd fel őket a rendelés előtt, nehogy félreértés legyen...
4. de4b589afa (válaszként erre: 3. - Rityi54)
2011. jún. 12. 20:15
Pont ezért nem értettem, hogy 8 panelből áll egy kép, a rendelésnél panelenként kéri a darabszámot. Ha az egész kép kerül annyiba, akkor nagyon megéri, és jó áron van, de ha panelenként, akkor kissé sok:-S
2011. jún. 12. 19:51
Vannak olyan poszterek amik egy darabból állnak , de olyan is ami adott esetben 8-ból. Nos itt ha a méretét megtekinted láthatod hogy a nyolc darab adja ki azt képet , akkor az egész kerül anyiba.
2011. jún. 12. 19:26

Sziasztok! Valakinek van esetleg infója tapéta poszterekről (vagy ki hogyan hívja)?

Neten találtam, de nem tudom, hogy az egész kép kerül ennyiben, vagy csak egy darab ill. panel (8 részes).

Ismeri valaki?


[link]

2011. jún. 12. 19:24
Tapéta poszterekről......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook