Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra pajzsmirigy-alulműködéssel fórum

Fogyókúra pajzsmirigy-alulműködéssel (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2008. febr. 4. 11:19

Íígen! hát nem vagyok egy nagy naplóíró,annyi szent, de próbálkozom. A 7 és 17-et úgy javasolják, hogy 7 és 17 óra között igyak meg belőle kettőt, aztán jöhet egy könnyű vacsora. Én inkább ebédelek és a vacsim meg ez.

Majd megnézem mi ez a w.w, mert még nem hallottam róla. Kisfiam még mindig szopik, úgy tűnik, soha nem fog leszokni róla(m). :)

29. 4b6a2525df (válaszként erre: 28. - 4b6a2525df)
2008. febr. 4. 07:21

Ltom vezetsz naplót:) Nagyon helyes.

A 7 és 17 por nem arra jó, hogy 7és 17 óra között csak azt fogyaszd? Bár én még ilyet nem ittam, de mindha ezt hallotam volna róla.

A pajzsmirigy alulműködésre hallottam egy homopátiás szert, neve iodium 9 CH. napi 3x5 golyót kell szedni, természetesen a gógyszerek mellett.A gyógszerek hatékonyságát növeli, ami később ahhoz vezethet, hogy csökkenteni lehet a gyógyszereket. A gyógyszereket csökkenteni persze csak a vérvételi eredmének javulása után szabad, az orvos beleegyezésével.


Az étkezésedet egyenlőre nem követem:) Most kezdek egy MIAOMEI kúrát, azután pedig a weight watchers féle étkezésbe kezdek bele. Ezt a w.w-t neked is tudom ajánlani:)

28. 4b6a2525df (válaszként erre: 27. - Tafonta)
2008. jan. 11. 12:13
Jó átszellemülést:) Ja és kíváncsi vagyok arra, hogy mit eszel. ugyanis tetemes túlsúllyal rendelkezem, bár a pajzsmirigyemmel nincs gond:)
27. tafonta (válaszként erre: 26. - 4b6a2525df)
2008. jan. 11. 12:01

Igaz! Talán jövő héttől kezdek egy naplót, bár igazából egy füzetet szoktam vezetni ilyenkor, persze most még az sincs! :-)

Át kell szellemülnöm a dologhoz :)))

26. 4b6a2525df (válaszként erre: 25. - Tafonta)
2008. jan. 10. 15:15
Az is egy jó dolog, de amikor megakad a fogyás, akkor jó dolog visszaolvasni,hogy hol is cseszte el az emberlánya, és nem mindjárt arra gondolni, hogy én egy reménytelen eset vagyok:)
25. tafonta (válaszként erre: 24. - 4b6a2525df)
2008. jan. 10. 14:34
Egyenlőre mérlegelőm van.
24. 4b6a2525df (válaszként erre: 21. - Tafonta)
2008. jan. 10. 10:22
Én szorítok, de jó lenne ha irnál naplót és láthatnánk, hogy naponta mit eszel:)
23. 4b6a2525df (válaszként erre: 20. - NOA)
2008. jan. 10. 10:21
Tudtam, hogy a halálom kívánod:)
2008. jan. 9. 09:54
Ja! Néztem ezeket a fogyasztószereket, de nem látom értelmüket. Sajnos csodák nincsenek.
2008. jan. 9. 09:52
Sziasztok! Most már én is hozzáfogok a diétázáshoz. Először csak a kenyeret hagyom el (helyette puffasztott riszt eszek) és megpróbálom (!!!) elhagyni az édességeket meg a cukrozott dolgokat. Ma kezdem, szorítsatok!
20. NOA (válaszként erre: 19. - 4b6a2525df)
2008. jan. 8. 17:20
Gondolom kell egy kis türelem hozzá és ha nem eszel kenyeret, tésztát, zsirosat, édeset, sósat, alkoholt egy idő után fogyni fogsz:)
19. 4b6a2525df (válaszként erre: 18. - NOA)
2008. jan. 8. 14:55
Akkor most laposítja, vagy púpusítja a hasat.??
18. NOA (válaszként erre: 17. - 4b6a2525df)
2008. jan. 8. 10:56

Idáig nem jött be a méregtelenitésed, mert most is mérges vagy a gyömbérre:)

Lereszeled a gyömbér gyökeret, és megfőzöd, én teszek hozzá instant gyömbér teát/DM/-ben kapható. ebbe bent a méz is.

Valami fenségesss: jó nagy hasam lett tőle:)))

17. 4b6a2525df (válaszként erre: 16. - NOA)
2008. jan. 8. 08:54

Na akkor beveszem kedvencnek:(:(

Nem baj, ha úúúúútááááááálom a teát?

És tehetek bele züld teát is, hogy akkor már méregtelenítsen?

16. NOA (válaszként erre: 15. - 4b6a2525df)
2008. jan. 7. 18:14
gyömbértea:) a kedvencem
15. 4b6a2525df (válaszként erre: 11. - Muszlim)
2008. jan. 7. 17:00

Mi az a gyomotea?

Azaz mi a neve??

14. tafonta (válaszként erre: 13. - NOA)
2008. jan. 6. 14:14
Lehet, bár ha valakin nagyon sok van, akkor talán az első héten előfordulhat, de az inkább csak víz formájában távozik.
13. NOA (válaszként erre: 11. - Muszlim)
2008. jan. 5. 19:06
Heti 3-4 kg.:)? Biztos elírás.
12. tafonta (válaszként erre: 11. - Muszlim)
2008. jan. 5. 14:30
Köszi a tippet!
2007. dec. 14. 19:48

Sziasztok!Mivel nekem is Pajzsmirigy alulmukodesem van ezert szerettnek segiteni nektek!Sok mindenenn atmentem es tudom hogy aki meg van hizva annak nagyon rossz.Atestem en is!!!De ha odafigyelunk akkor szepen lefogyunk.Az elso lepes:Nem szabad a fogyast gyorsan kezdeni.Reggelire mehet kis konflex vagy muzli vagy barna kenyer sajttal.Paradicsom uborka es tarsai.Ebedre egyetek fot parolt zoldegeket salatakat,es fott parolt csirke vagy hal vagy stek.SULT KRUMPLI ES TARSAI TILOSS!!!!!!semmi edesseg!Hetente egy kis csoki engedve van.NA JO KETSZER!A mozgas feltettlenul kell!Es este 6utan ne egyetek.Legfeljebb salatat vagy repat almat.Sok vizet.Diet cola mehet

A gyomber tea haslaposito!!!!!!!!!!!!!!!!Hat ennyi.Egy het 3 4 kilo minusz!!!!De semmi csalas!Jo fogyozast kivanok!

10. tafonta (válaszként erre: 9. - NOA)
2007. dec. 7. 13:47

Szia!

Szintén autoimmun vagyok, terhesség hozta ki nálam. Ha van valami bővebb infód az autoimmunról, írd meg légyszi, privibe!

Nekem most nemrég állították be az adagot (ki tudja meddig lesz jó) és kezd nőni a hajam.(Tele vagyok néhány centis hajakkal!:-))

Még nem fogyizok, mert szoptatok, februártól tervezem elkezdeni. Addig alaposan átnézem a fogyi-irodalmat!

9. NOA
2007. dec. 1. 16:09

Nekem nem megy a fogyi.Úgy vettem észre, hogy ingadozik a pm.em.Legalább 1o éve vagyok beteg és csak most derült ki egy éve, hogy alul működöm.

Szintentartás van nálam sajnos a fogyiban azért reménykedem és igyekszem.Most is pokolian hullik a hajam ez pedig a rossz működésnek a jele.Félévente kell mennem vizsgálatra.-autoimmun vagyok szép lassan elsorvad a pajzsmirigyem.

Ronda egy betegség az biztos, főleg az orvos nem is tájákoztat.Táplálkozást nem javasol,ha hizom az sem érdekli.Váltani nem tudok dokit mert egy van a városban.

9o napos nekem nem tetszik, egészségtelen diéta igy nem próbálkozom vele.

2007. dec. 1. 15:12
Meghalt a fórum???
2007. okt. 28. 21:06

Sziasztok!

Szeretném,ha segitenétek nekem.Vagyis édesanyámnak.Neki nincs egyik pajzsmirigye a másik pedig csak 20%-ot dolgozik! Szeretnénk pár receptet ami az ilyen irányzatu problémás betegségre van elöllátva. De,ha még valakinek fogyokúrás receptjei is lennének,hát nagyon megköszönném

2007. okt. 25. 18:04

Sziasztok!


Igaz az , hogy pajzsmirigy-alulműködésnél nem ajánlatos szóját enni , és azt hiszem még barackot is olvastam( még nyáron:))valahol...ez a 2 ragadt meg bennem , volt még más is egy listán, azt hiszem egy természetgyógyászati honlapon olvastam - vagy újságban-már nem emlékszem...

Nekem nem mutattak ki semmilyen kóros szintet a véremből, határérték alatt van , viszont a tünetek

nagyon kísértetiesen egybevágnak vele. Túl drága a vizsgálat , gondolom nem finanszírozza az OEP...

Így aztán a "saját szakállamra" elkezdtem ezeket mellőzni , betartani , és úgy néz ki , elindult a fogyás.

5. tafonta (válaszként erre: 4. - Döncy09)
2007. okt. 24. 19:10

Szia!

Én ezalatt a 90 napos diétát értem. Itt is lehet róla olvasni a Hoxán.

2007. okt. 24. 07:48
Szasztok!Én is pajzsmirigy problémával küszködök évek óta.Mikor elkezdödött akkor túlmüködött most meg vagy 12 éve pang.Persze gyógyszerezem magam .Viszont a súlyom meg nem a legideálisabb.Meséljetek nekem erröl a "szétválaszásos módszeről". Köszi előre is:
3. tafonta (válaszként erre: 2. - Sündorottya)
2007. okt. 24. 07:38

Halihó!

Örülök, hogy végre írt valaki! Én is próbáltam a szétválasztó diétát és hét kiló ment le másfél hónap alatt. Nagyon jó volt, de a végén már nehezen bírtam. Persze egy hátránya volt: a babám abbahagyta a szopizást. Próbáltam a candida-diétát is (személyre szabottan) de ez nem működött, persze azért, mert akkor már beteg voltam, de még nem derült ki.

2. sündorottya (válaszként erre: 1. - Tafonta)
2007. okt. 24. 06:52

Szia!

Hasonló cipőben járok.

A szétválasztó diéta nekem segít.Mindössze "télleg" be kell tartani a leírtakat és az adagokat.Olvadnak a kilók.Nekem semmi más nem jött be,de ez igen. Próbáld ki.Ismered?Ha nem, a lényeget leírom,biztosan ráismersz belőle.Komoly irodalma van.

2007. okt. 18. 23:57

Sziasztok!

Mint oly sokan, én is ebben a betegségben szenvedek. A kilók könnyen jönnek, ha rosszul van beállítva a gyógyszer adag. Hogy lehet ezeket a kéretlen kilókat leadni, illetve megakadályozni a további hízást?

Ha valakinek van jó ötlete/tapasztalata, kérem, ossza meg a sorstársakkal!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook