Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -15 kg Norbi diétával fórum

-15 kg Norbi diétával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -15 kg Norbi diétával

1 2
2013. jan. 1. 18:25
Hellótok szeretnék -21kg től meg szabadulni tudnátok valami jó módszert ami be is válik.LÉGYSZIVES SEGÍTSETEK köszönöm
2010. júl. 3. 09:00

Ezt hibásan írtam le...


Ma 2 napja újra kezdtem 1 hónap szünetet hagytam a kettő közt. Most 2 nap alatt 1,5 kg ment le.


Így akartam. :)

2010. júl. 3. 08:59

Basszus elfelejtettem hoxa-ra jönni. XD

Letelt a 2-ik hónapom.


Hát... a neten olvastam, hogy Gerard Butler méregtelenítő diétával fogyott le. Rékerestem egy ilyenre és belekezdtem. Hát igazából az első nap kicsit kemény... estig.


Utána már az ember megszokja.

Én 105kilóról indultam.

Az első hónap után már 100-nál állt a mérleg.

A második hónap végefele 95.


Ma 2 napja újra kezdtem 1 hónap szünetet hagytam a kettő közt. Most 2 nap alatt 1m5 kg ment le.


Tessék itt a link:

[link]


És a legjobb az benne, hogy nem jöttek vissza a kilók.

2010. máj. 1. 06:39

Hát én amikor Norbiztam és alig ettem híztam 3kg-t.

Most elkezdtem egy egyéni diétát és 3 hét múltán ráálltam a mérlegre és -8kg. Tehát nem kell itt hónapokig szerencsétlenkedni a Norbival. Mert a diétája ezt meg azt mondja. Láttam a tv-ben múltkor is, nem kis felesleg van már rajta is, majd meglátjuk, hogy le tud e fogyni a saját diétájával. Mivel rajtam kezdetben 25kg felesleg volt úgy adnom kell majd magamnak még egy hónapot, de az eddigi eredményekkel meg vagyok elégedve. Majd ha letelt a 2-ik hónap majd leírom, hogy csináltam. :))

2009. jún. 18. 19:55
Én is fogytam a Norbi módszerrel, reggel joghurtot ettem valamilyen maggal, általában lenmaggal. Ebédet rendeltem, általában a variál menüt. Abban volt süti, az volt a vacsim. Kb. két hónap alatt lement 7 kiló. Aztán abbahagytam, úgy visszajött, hogy észre sem vettem. Most ismét nekiálltam és most jobban figyelek. Megcsináltam a turbós dolgot az egyik ebédkihordos cégtől rendeltem :) Holnap lesz mérlegelés... Most 80 kiló vagyok, a cél 55-60...és most megcsinálom!
2009. jún. 18. 15:22

nekem már egyszer sikerült szépen lefogynom Norbi módszerével. Futottam mellette. sajnos a a pontos értékre már nem emlékszem, de jó volt.

reggelire még belefér egy péksüti, aztán meg jöhet a többi finomság (sült csirke, tojás, virsli, zöldségek minden mennyiségben). vacsorára rendszerint ezeket ettem. az egyik kedvencem az, h puffasztott rizsszeletet megkenek tejföllel, arra jöhet a csirkemellsonka és bármilyen zöldség! a kedvenc italomról, a teáról sem mondtam le, csak édesítővel iszom. a zöldségsaláták öntetét is magam készítettem, tejfölt kikavartam folyékony édesítővel és egy pici ecettel. ebbe aztán jöhet bármilyen szezonális termés! ;)

finom vacsi: egy virslit hosszában bevágsz, hajtasz bele csirkemell sonkát, teszel bel egy kis sajtot, a tetejére tejfölt, megborsozod, berakod a mikróba, hogy a sajt megolvadjon! hmmm

egy jó tanács: bármilyen diéta előtt érdemes elvégeztetni egy laborvizsgálatot a háziorvossal, mert egyes eltérő paraméterek esetében bizonyos ételeket nem szabad fogyasztani pl.: magas koleszterinszintnél a tojást, vagy magas húgysavértéknél belsőségeket!


és ne dőljetek be a 100%-os gyümölcslevek csábításának, mert Norbi is leírta a könyvében, hogy ezek CUKORRAL tartósított gyümölcssűrítményekből készülnek! csak házilag!!! :)

45. 57abc43d5b (válaszként erre: 36. - 3d37fa6615)
2009. máj. 25. 16:50

Szia ilditó.

82 kilóval ne a duci tréninget csináld.Az azoknak való akik 100 fölött vannak.A Kiképzés című dvd sem nehéz.Nagyon jó a zene lendületes és hatásos.

44. Mucó3 (válaszként erre: 43. - Vaczila)
2009. máj. 23. 20:56
Szia nagyon ügyi vagy.Nekem 7kg ment le,most 68kg vagyok,de most már nagyon nehezen megy lefelé.Nekem is bejött ez a módszer,nem is fogok változtatni,az étrendemen.
2009. máj. 23. 11:51
Azóta egész jól belejöttem a Norbizásba. Már 11 kg lement és remélem még több is fog. Igaz, időnként elcsábulok de ez a következő napokben ledolgozható. Tetszik ez a módszer.
42. Mucó3 (válaszként erre: 41. - Csézy39)
2009. márc. 26. 14:55
Szia hogy csináltad a töltött paprikát?Légyszi írd le.
2009. márc. 25. 08:08

Sziasztok!

Tegnap isteni finom update1 Töltött paprikát csináltam. A naplómba van kép is.


Szép napot mindenkinek!!

40. Mucó3
2009. márc. 24. 15:32
Sziasztok én is egy hónapja Norbizok,3kg ment le,75kg-val kezdtem,szeretnék 65kg lenni.Ma kezdek tornászni.Én nagyon megszerettem a zabkorpát,és azabpelyhet:sütikhez,húsokhoz.Ezek 1kóduak.Remélem veletek könnyebb lesz,kitartás mindenkinek.
2009. márc. 17. 22:10
Sziasztok.Tudna nekem küldeni valaki olyat hogy mit lehet enni,meg ilyenek?Mármint mi tartozik az 1esbe 2esbe 3asba?Nagyon hálás lennék mert túl mentem a 100on és semmi nem használ,2éves a fiam és a szoptatás alat híztam 20kgot,pedig nem ettem többet,édeset is ritkán.Segítsetek légyszi!!!!
38. 3d37fa6615 (válaszként erre: 37. - Ancsi70)
2009. febr. 12. 21:17
köszi szépen.Bár azért reménykedtem!!
37. Ancsi70 (válaszként erre: 36. - 3d37fa6615)
2009. febr. 12. 20:00
a zabliszt 3-as ,tutira, megnéztem:)
2009. febr. 12. 18:53
Sziasztok!Én a héten kezdtem a norbi féle módszert.Most 82kg vagyok, és min. 60-ig szeretnék lemenni.Még csak a kódokat tartom be, de ha sikerül megszereznem a duci tréninget(állítólag az nagyon jó), akkor kezdem a tornát is.Viszont van egy kérdésem.Zabliszt melyik csoportba tartozik szerintetek?
35. Volt (válaszként erre: 32. - Göncöl)
2009. febr. 10. 21:25
Szia! Havi 10 kg mínusz, mit jelent ezen az üzenőfalon? Tájékoztatnátok? Köszike!
34. Volt (válaszként erre: 4. - Szilike*)
2009. febr. 10. 21:23
Szia! Az ok., hogy délig eszem a súlymegtartó diétával a kedvenc kajákat - így is lehet fogyni, ha nagy feleslegről van szó - és utánna rostálva eszem, de mi van a savanyúságokkal, amik valójában cukrot tartalmaznak és onnan az inzulin szint emelkedik, ami hatására éjjel az agy mást parancsol (méééég). Szülés után én is fogytam 17 kg-ot (szoptattam, súlymegtartóval ment le), ennek négy éve és most eljutottam addig, hogy szeretnék még 10-et leadni. Remélem sikerül. Jelenleg az első hetem ment le (kb.2-3kg), de még csak a bemelegítésnél tartok, szoktatom magam a gondolathoz. Olvastam pár hozzászólást és még bíztatásnak is jók nagyon! Remélem sikerül és találok támaszt köztetek. Hajrá!
2008. dec. 30. 13:23
Bár már rég szóltál hozzá a fórumhoz esetleg ha vkit érdekel szivesen elküldöm
32. göncöl (válaszként erre: 28. - Nedcsi)
2008. dec. 30. 13:22
Nem a havi 10 kiló minuszra gondolsz? van ilyen könyve ha érdekel át tudom küldeni emailbe,küld el privibe a címed
31. vaczila (válaszként erre: 30. - Norci78)
2008. dec. 30. 06:28
Kösz.
30. norci78 (válaszként erre: 29. - Vaczila)
2008. dec. 29. 15:38

szia

Elég széles a paletta (még szerencsére)

Szerintem nézd meg a Norbis oldalon, ott külön fel vannak sorolva 1-es 2-es és 3-as kódok szerint

Én is most akarom elkezdeni, de én megvettem a könyvét! :)

2008. dec. 29. 14:08
Én most keresek valami jó fogyókúrát. Le tudná írni valaki kicsit részletesebben hogy a Norbinál mit meddig lehet enni? Ha jól értem délig mindent. Vagyis ebédre még bármit? Vagy ez attól függ hogy délben eszek-e, vagy még 1/2 12-kor? A 90 napos nálam nem vált be. Igaz fogytam tőle szépen, de később minden kiló visszajött. Ezért keresek valami mást.
28. nedcsi
2008. júl. 28. 18:49

Sziasztok!


Leírná valaki hogy hol találom meg azt a 2 hetes zsírégető Norbi diétát?!

27. Dirael
2008. jún. 3. 18:17
Szia Paniko! Nekem is leírnád ha szépen megkérlek? :)
26. c1f508b1d7 (válaszként erre: 25. - Paniko)
2008. jún. 1. 21:20
Leírnád, hogy milyen módszerrel sikerült ezt a nagyszerű eredményt elérned?? Örvendetes, hogy ennyi súlyt le tudtál adni.
25. Paniko
2008. jún. 1. 21:10
Sziasztok! Mar nagyon reg jartam erre! Kepzeljetek el, hogy januar ota 16 kg fogytam! Nagyon orulok neki! Es ti, hogy alltok?
24. czifi (válaszként erre: 20. - Dirael)
2008. ápr. 23. 11:55
Szia.Igen elég! Mielött a 3-ik manókámmal terhes lettem tornáztam a Norbi kid box-ra,és mellette nem igazán diétáztam,de csak azért nem mert nem volt sok a plussz,így nem volt sürgős a fogyás.De heti egy -másfél cm ment derékból.Most más a helyzet,manókám még szopizik,( 20 kg plussz ).Én is 83 vagyok.
2008. ápr. 19. 21:31
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Több mint 3 hete Norbizok. 3-as kajákat alig eszem, csokit és kenyeret nem ettem egy hónapja. Soha nem szegtem meg a időpontokat. Viszont egy dekát sem fogytam. 1 dekát se. Mi lehet a baj?
22. Dirael (válaszként erre: 21. - Lizabella)
2008. márc. 10. 21:10
Köszi a választ! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook