Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Belső combon van felesleg! Arra jó az otthoni tekercselés? fórum

Belső combon van felesleg! Arra jó az otthoni tekercselés? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 14. 22:22
Jah és igen Rubint Rékát ajánlom,plusz a futás legeslegjobb amivel mindenhonnan fogyhatsz :) Hajrá
2011. jún. 14. 22:21
Sziasztok. Fóliát felesleges feltekerned,mert azzal csak a víz és a só megy el a szervezetedből.Spotolj valamit,az étkezési adagokat csökkentsd le (nem muszáj teljesen megváltoztatni az étrended).Az izomnak kell a legtöbb kalóira,hogy élni tudjon,és aztán a feleseg rakódik le zsír formájában ami már nem kell az izomnak.Tehát,sportolj,kevesebbet egyél,nő az izom,a zsír pedig eltűnik.Tapasztalatból is mondom,plusz tapasztalt edző is mondta.
14. *Edo*
2011. jún. 14. 08:38
A leg magic tényleg jó és már 2 hét múlva látványos az eredmény.Én ráadásul csak napi 100 -at csinálok vele.Az nem számít soknak és kb 3 percet vesz igénybe.Határozottan formálja a combot.
13. mamcuka (válaszként erre: 12. - Bogancs71)
2011. jún. 12. 23:25

Az utolsó mondatodban ugyan azt írtad le amit én is!

,,... ezt mindenki tudja" Valóban, még én is tudom. Egyébként én is használom a Leg M.-et már 2 éve, azóta erősebb, vastagabb lett a combom, mert sokkal izmosabb lett! De én pont ezért kezdtem használni. Az ismerőseim közül vannak páran akik viszont fogyasztókrémmel bekenve és fóliával betekerve futnak többször egy héten, ezáltal sokkal sokkal vékonyabb lett a combjuk! Az mellett persze izom is van, de nem olyan sok.

12. bogancs71 (válaszként erre: 10. - Mamcuka)
2011. jún. 12. 18:27

A comberősítő természetesen combfeszesítő és semmiképpen sem lesz tőle vastagabb a comb, pont ellenkezőleg, vékonyodik, hiszen ugyanannyi tömegű zsír nagyobb térfogatú, mint ugyanannyi tömegű izom. Ezt mindenki tudja. De aki ismeri, használja Réka DVD-it, tudja mennyire hatékony.

A tekercselés önmagában nem sokat ér, ha nincs mellette rendszeres mozgás, megfelelő táplálkozás.

2011. jún. 12. 16:00

Nekem is van Leg Magic-em. Én nagyon szeretem, nem olyan régóta használom.

Izomlázam az van rendesen de még nem mérten hogy...

És milyyen krém lenne jó torna mellet?

10. mamcuka (válaszként erre: 9. - Bogancs71)
2011. jún. 11. 23:10
Nem comberősítő kell a vékonyításhoz! A futás pl. nagyon jó. A tekercselés nagyon is sokat segít ha megfelelő mozgással, táplálkozással és nagyon sok folyadékbevitellel (VÍZ) párosul. -és a fólia alá egy jó hatásfokú krém sem árt!
2011. jún. 11. 22:12
Leg magic-et javaslom, illetve Rubint Réka comberősítő gyakorlatait. A tekercselés soha nem lesz annyira hatékony, mint a torna. Nekem 11 cm-rel lett vékonyabb a combom a tornától , meg persze a táplálkozásomban történt változtatásoktól.
8. mamcuka (válaszként erre: 1. - Ééénnn22)
2011. jún. 11. 22:12
Szia! Tudásbázis: ,,Ha a combomra fóliát tekerek pl. futás előtt, az vékonyít?" című oldalt olvasd el az elejétől, ott válaszoltam több esetben a Téged is érdeklő témával kapcsolatban. Nem sokat kell olvasnod, csak 2 oldal.
2011. jún. 11. 21:21

szerintem segít!

de ha nagyon zavar,akkor annál is látványosabb az ultrahangos zsírbontás.Nem nagyon drága,és hamarabb lesz eredmény,a krémmel pedig szinten is tarthatdod,de persze a mozgás azért fontos!:-)

2011. jún. 11. 21:08
na én is kivi vagyok
5. ééénnn22 (válaszként erre: 4. - Rezeda63)
2011. jún. 11. 21:03

nekem van leg magicem,de azt hallottam hogy az erősiti izmositja a lábakat!

én vékonyitani szálkásitani szeretném!

olvastam hogy a paprikás tekercseléses módszer segit!

2011. jún. 11. 20:53

Sziasztok!

Szerintem arra csak a mozgás jó:(((((( Vannak speciális belső combizmot erősítő gépek és azok a jók. De nagyon jó a "leg magic" lehet rosszul írtam:) Nem nagy drágaság és ha Téged nagyon zavar akkor megéri.

Szerintem ez a tekercseléses dolog nem sok mindent ér. De ha a tudatodat megnyugtatja...... ártani nem árt.

Üdv Rezeda

2011. jún. 11. 20:48
légyszi légyszi segitsen nekünk valaki!
2011. jún. 11. 20:46
Sajnos Nekem is ottvan elégsok:S Erre énis kíváncsi lennék hogy mi a jó rá:D
2011. jún. 11. 20:45
Belső combon van felesleg!arra jó az otthoni tekercselés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook