Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 32 évesen 21 évessel? fórum

32 évesen 21 évessel? (beszélgetős fórum)


1 2
44. 03e8385f6c (válaszként erre: 43. - Gavrilo1)
2011. jún. 15. 08:11
Van kivétel, de a korkülönbség megmutatkozik.S hogy a kölcsönhatás pozitívan vagy negatívan befolyásolja a felek személyiségfejlődését - ifjabb korban - vagy együttélési szokásaik, napi rutinjaik, gondolkodásmódjuk vagy szexualitásuk alakulását az számos tényezőtől is függ. Alkalmazkodás, tolerancia,munkamorál,általános értékrend és sorolhatnánk napestig.
43. Gavrilo1 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. jún. 15. 08:07
Egyik nagyim 10 évvel volt idősebb nagyapámnál a másik meg 6-tal. Mindkettőnél életük végig tartott a boldog házasság. Anyu is idősebb volt apunál bár csak 3 évvel. Én vagyok most kivétel, mert a férjem nálam idősebb 9 évvel.
42. 03e8385f6c (válaszként erre: 40. - B486c9cf7d)
2011. jún. 15. 08:00

Más...

Még élt nagymamám, amikor egy ismerős felhívott és mikor visszacsörögtem rá azt mondta: Beszéltem a barátnőddel...


Persze vizuálisan más volt, mint amit az orgánuma mutatott.


Egyszer viszont egy adósomat hívtam fel és mondtam neki, hogy ....Úr, egy követelés miatt keresem.

Erre azt mondta: Elnézést a felesége vagyok...Paff!


Na oda se mentem ki személyesen, mert féltem, hogy lehet a csajnak akkora klitorisza van, hogy beinvitál és meg"analizál" hátulról:)


Vannak koravén ifjak és fiatalos idősek, csakúgy mint maszkulin hölgyek és nőies férfiak.

41. 5b315db51e (válaszként erre: 40. - B486c9cf7d)
2011. jún. 15. 00:07
Azt hitte hogy SEMMIKKEPPEN nem lehetek Apuka parja treninggatyaban kifestetlenul..40 ev az 40 ev meg ha le is tagadhatok egy parat akkor is a kedvesem 28 LESZ..Szoval latszik az par ev kulonbseg..De kit erdekel??
40. b486c9cf7d (válaszként erre: 39. - 5b315db51e)
2011. jún. 14. 22:03

Nagyinak nezett???

De bunko, normalis ember nem megy igy egyebkent se oda senkihez.

2011. jún. 14. 21:38

Pont ma volt egy erdekes "elmenyem"..Kivittem a kicsiket a jatszora..Egy nagyon kedves nagymama megszolitott hogy hat O ismeri az en ikreimet szoktak jonni reggelenkent az Apukaval..Mondtam ja igen de nem nagyon figyeltem mert a kicsik rohangaltak es egyszerre 2 fele figyelni...Szoval a kovetkezo mondatnal kaptam fel a fejemet:Te a nagymama vagy a babysitter vagy?Mert ez az Apuka mindig egyedul jon a gyerekekkel a jatszora te a felesege nem lehetsz..Egyedulallo??Mert a lanyom is...Es olyan jokepu sarmos fiatalember szoktam vele beszelgetni...

Ebben a pillanatban a lanyom elrikkantotta magat: Mammmmiiiii!!!!

Oregasszony ramnezett annyit kerdezett-TE vagy az anyjuk???Es NAGYON zavarba jott...Annyit valaszoltam igen es kedvesen gy nem vagyunk osszehazasodva Apukaval meg csak tervezgetjuk az eskuvot tehat szabad a gazda....Oregasszony elsoport 2 percen belul...A jatszon levo tobbi szulo meg szetrohogte az agyat...A parom is mikor elmeseltem neki...

Tanulsag:NEM AZ EVEINK SZAMABA SZERET VALAKI BELE HANEM A SZEMELYISEGUNKBE!!!!Az evek szama abszolut nem lenyeges..Az csak egy SZAM.



TANULSAG:attol hogy fiatalabb a ferfi egy kapcsol

38. 03e8385f6c (válaszként erre: 37. - 2d23b5e087)
2011. jún. 14. 21:27
A bort is a kor nemesíti...de bennünket már nem úgy "kóstolnak"...
37. 2d23b5e087 (válaszként erre: 36. - Noarashi)
2011. jún. 14. 12:37

Ez nagyon tetszik nekem! Kb. én is így gondolom! :DD


Meg van, amikor nem is látszik a korkülönbség, mert az "idősebb" fél annyival fiatalabbnak néz ki. :))

2011. jún. 14. 12:25

Nem feltétlenül a korkülönbség a gond, hanem ki hol tart az életében. Lehet vki 21 évesen már érett, és felelősségteljes, és hát jaj mennyi 38-40 éves kifejlett hímek rohangásznak anyucinál éldegélve, és carpe diemet skandálva. Én is ismerek olyan párt, ahol 10 év a korkülönbség nő javára, nagyon jól megvannak. Monjduk ott az az érdekes, hogy a pasi akarna gyereket, a nő viszont sohasem. Ez is ritka.

Alapvetően az embereket mindent "megvetnek" ami nem az átlag. ami nem "normális". De ki nem szarja le? Ha nem bántok senkit, nem ártok senkinek, akkor minek kell mindig mással törődni?

A szerelem meg-mindegy hány évesek vagyunk- rizikós, kockára tenni az érzelmeinket, pofára ejthet egy tisztes ősz halánték is :) De örökké rajonghat érted egy ifjú titán is.

Nekem is jobban bejönnek a csini fiatal fiúk, semmint a vén trottyok :)

2011. jún. 14. 08:19
Szerintem amíg nem próbálod meg, addig nem tudhatod. Ismerek olyan párokat akik között kb ekkora a korkülönbség és minden rendben van közöttük.
2011. jún. 11. 23:14

Egy állomásnak kell felfogni,hisz az lesz minden kapcsolatból.

Van amelyik rövidebb,majd hosszabb,szép és szenvedélyes,vagy harcolással teli szenvedélyes....

A lényeg jól érezd magad:)

33. Dominika33 (válaszként erre: 22. - Keep it Real)
2011. jún. 11. 18:50
Mindjárt más,ha a srác az idősebb.
32. 237628b072 (válaszként erre: 25. - Kobri29)
2011. jún. 11. 13:58

Igen elsõsorban a kora miatt, mert egy 21 éves fiù, bàrmennyire is érett a gondolkodàsa az évek soràn sokat vàltozhat. Neked màs a helyzeted, mert forditott az àllapot.

Ha talàn lenne plusz 10 év,akkor màr a kérdezõnek is könnyebb lenne a döntése. Vannak esetek, amikor igenis a kor sokat szàmit.



Sajnos nehéz ezeket a dolgokat elõre megitélni, fõleg a mai vilàgban, amikor tùlkinàlat van.

2011. jún. 11. 13:52
42 éves férfi 31 éves nővel. sokkal jobban hangzik:D
2011. jún. 11. 13:51
Tényleg nem számít a kor!... :DDD
29. Kmeli
2011. jún. 11. 13:21
Én 30 vagyok és most egy 22 évessel találkozgatok....neeekem tetszik.... és neki is! :)) Nem a kor számít.És az sem,hogy ki mit gondol.
28. Brad
2011. jún. 11. 11:19

egy közhely:


"A kor nem érdem, hanem állapot!"

2011. jún. 11. 10:38
Én 32 vagyok, a párom 24 volt. Szerintem a kor nem számít, attól még működhet jól egy kapcsolat.
26. dcf348385f (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. jún. 11. 08:18
Szerintem - mivel tudod, mire megy ki a játék -, a lelkiismeretdre hallgass egyedül. Akkor fogsz jól dönteni :)
25. kobri29 (válaszként erre: 24. - 237628b072)
2011. jún. 11. 00:42

Miért? A fiú kora miatt? Vagy azért, mert ő a hímegyed? Mert ha csak a kor miatt feltételezed, akkor nincs igazad: én 20 vagyok, a férjem 31 lesz augusztusban, de ha elválnának útjaink, az nekem legalább annyira fájna, mint neki, ha nem még jobban. Ha meg azért, mert "egy férfinak minden lelki dolog kevésbé fáj", akkor teljesen mindegy, hogy milyen korú a fiú.

Mi már két éve vagyunk együtt, most született meg a kisfiunk és azt kell mondjam, hogy a mindennapokban eszembe sem jut a korkülönbség. Mások sem igen látják, persze az elején én is megkaptam, hogy hogy "járhatok" ilyen fiatalon olyan emberrel, aki már majdnem 30...

2011. jún. 10. 23:33
Ha véletlenül olyan helyzetbe kerülne a kapcsolat, azt tudjad, hogy neked lenne a fàjdalmasabb. Attól függetlenül sok sikert!
23. kagylo30 (válaszként erre: 18. - B41b507d96)
2011. jún. 10. 22:10
Szerintem is!!
2011. jún. 10. 22:06

Nem az számít, büszkeség-e vagy szégyen, ha jól érzik magukat együtt, jól kijönnek egymással. Nem kell törődni más emberek véleményével sem, az a lényeg, hogy TE boldog legyél, és tegyél ezért. :)

Én 21 éves fejjel jöttem rá, hogy le kell szarni magasról mások véleményét (persze a szüleim szavára adok), és azért igenis küzdeni kell, amit szeretnék elérni.

Nálam most egy férfi az 'áldozat'. Ugyanez a felállás korban, mint nálatok, csak itt a srác az idősebb. Na, mindegy, nem én vagyok a téma. :)

2011. jún. 10. 21:40

A fiunak büszkeség, a lánynak szégyen.

Más lenne ha mind a ketten egy tizessel idősebbek lennétek.

2011. jún. 10. 21:36

Szerintem ezen nem is kellene gondolkodni, ha tetszik belsőleg, külsőleg, MEG KELL PRÓBÁLNI, aztán majd kialakul, kiderül, hogy érdemes-e folytatni. Ha nem próbálod meg, nem fog sosem kiderülni, és ott lesz benned, hogy de mi van, ha jól sült volna el? :)

HAJRÁ!

19. aeemit (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. jún. 10. 21:10
Min vacillálsz?Ha nem tartozol senkinek hűséggel akkor hajrá!:o)
2011. jún. 10. 21:02

Neked kell tudnod, azzal törődj, hogy te mit szeretnél.

Én nem tanítgatnék, inkább az érett pasik jönnek be.

2011. jún. 10. 21:01
Az unokanővérem 37 a pasija 27. Jól megvannak,és most van egy gyönyörű 8 hónapos kisfiuk. A pasi itt is sokkal érettebb a koránál. Vágj bele.
2011. jún. 10. 20:58
En most lettem 40 a kedvesem 28 lesz decemberben..van egy 2 eves ikerparunk,,Voltak nezetelteresek meg volt egy hosszu szunet is de mar 4 eve vagyunk egyutt es az eskuvore keszulunk..Ha anno a sok libara hallgatok akik a fulembe gagogtak-ennyivel fiatalabb pasi,csak "azt " akarja stb- soha nem tudtam volna meg milyen tenyleg szeretni es szeretve lenni...En szurkolok neked hajra!!!Ha ugy erzed neked ez ok miert ne???
2011. jún. 10. 20:53

Felnõttek vagytok mindketten, senkinek semmi köze nincs ahhoz, hogy együtt lesztek-e és ki hány éves. Ha boldognak érzed magad vele, ha tetszik, ha akarod, akkor ne számítson semmi, fõleg ne a kor :)


Rengeteg ilyen pár van, ahol vagy az egyik vagy a másik fél idõsebb és mint mindennek az életben, ennek is 2 lehetõsége van: vagy bejön és szuper lesz vagy nem jön be és elválnak útjaitok.

Mindenképp azt csináld amit szeretnél és a boldogságod legyen mindig a legfontosabb.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook