Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Graham vagy barna rozs kenyér? fórum

Graham vagy barna rozs kenyér? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 11. 08:43

nekem a tönkönybúzás kenyér élesztő nélkül

bio boltból a legjobban bevált pékáru


de mindenkinek az használ amibrn hisz...

hisz nem vagyunk egyformák , mindenkinek más és más való - jön be

2011. jún. 11. 05:44
A graham kenyérben korpa szemcsék vannak laza szerkezetű. A rozs kenyér az barna de inkább sárgás hisz a rozsliszt sárga viszont csak rozslisztből nagyon lapos kenyér sül ezért álltalában van benn rendes liszt is. De ha megszimázod savanykás az illata nagyon finom. Én német rozskenyeret szoktam venni drága de sokáig elég.
6. 09f202c37d (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2011. jún. 10. 22:11
Hogy lehet megkülönböztetni? Én graham és rozs zsemlét szoktam venni :)
2011. jún. 10. 21:19
Én a teljeskiőrlésűre szavazok.
2011. jún. 10. 20:59
inkább arra figyelj, hogy megbízható pékségből vedd, ahol tényleg teljes kiőrlésű kenyeret kapsz, és nem színezettet. (amúgy ezt ránézésre is meg fogod tudni különböztetni egy idő után:). szerintem mindegy melyik típust veszed, de amúgy ezeken kívül is még sokféle teljes kiőrlésű kenyér kapható:)
2011. jún. 10. 20:49

én sajnos nem tudok sütni,anyunak meg nincs ideje :S

nem tudnál segiteni hogy melyik kenyér legyen inkább?

2011. jún. 10. 20:43
Szivesen leírom hogyan kell megsütni,akkor biztosan az lesz benne ami kell.A pékségbe nem mindig azt kapjuk amit várunk.Dolgoztam pékségbe tudom,hogy a barna kenyér a szinezéktől barna.Ha magad sütöd ok lesz:-)
2011. jún. 10. 20:22
Graham vagy barna rozs kenyér?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook