Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hologramos karkötő tapasztalatok fórum

Hologramos karkötő tapasztalatok (beszélgetős fórum)


37. homokóra (válaszként erre: 36. - Homern)
2011. jún. 15. 11:54

Kedves Homern!


Nekem oly' mindegy, hogy hogyan tartja a rezgésszámot:) Lehet, hogy a hatás placebo...na és? A lényeg, hogy pozitív!:)

36. homern
2011. jún. 15. 11:48

Sziasztok!


Érdekesek ezek a karkötők :)

Valaki tud rendes weblapcímet hozzájuk ami nem ez az ingyenes kategória,és komolyabb dologgal van bizonyítva mint a kibillentős dolgok?

Engem tényleg érdekelne,de semmi érdemit nem találtam a működésükről :(


Olyan weblap is jöhet(akár külföldi) ahol orvosi vizsgálatokkal bizonyítják a hatását,és olyan ami elmagyarázza egy hologram hogy tud rezgésinformációt tartalmazni .Egy aluminiumlap akárhogy is rezeg(mesterségesen)az is visszaáll hamar.Ebbe se elem semmi nem kell,akkor hogy tartja a rezgésszámot?


Köszi

Homern

35. homokóra (válaszként erre: 34. - Ac808a6b30)
2011. jún. 15. 10:40
Neked is:)
34. ac808a6b30 (válaszként erre: 33. - Homokóra)
2011. jún. 15. 10:39
Oké, várom! Szép napot!
33. homokóra (válaszként erre: 32. - Ac808a6b30)
2011. jún. 15. 09:50
Ez így van:)Majd megírom, hogyan alakulunk:)
32. ac808a6b30 (válaszként erre: 31. - Homokóra)
2011. jún. 15. 09:46
Én sem:)) Ha csak 1 gyógyszert elhagyhat az ember (hogy mennyibe kerül ha havonta megveszed arról ne beszéljünk), ami lényegesebb, ami mellékhatásai vagy a mellékhatásokra szedett gyógyszerek. Nekem pl. gyönyörü májfoltos az arcom, rengeteget költöttem rá az elmúlt 12 évben, eredménytelenül, ezt is egy gyógyszer okozta, persze ez csak esztétikai probléma, ennél komolyabb következményei is lehetnek a gyogyiknak!
31. homokóra (válaszként erre: 30. - Ac808a6b30)
2011. jún. 15. 08:56
Ez valóban csodás, Ronett:) Egyáltalán nem bántam meg a "beruházást":)
30. ac808a6b30 (válaszként erre: 28. - Homokóra)
2011. jún. 15. 08:02

Apámnak, anyumnak 180-200 volt, most anyunak 120-135, apunak 140 körül, 70 évesek.

Nekem is 90-es pulzusom volt, most 70-80 között mozog.

És még alig hordja a párod. Majd figyeld, 2-3 hónap múlva milyen energiatertalékai lesznek, csodálatos!

2011. jún. 15. 07:05
Nekem átlagban 100-as pulzusom van...alig várom, hogy megjöjjön a karkötő, és végre viselhessem:) Remélem, nekem is segíteni fog!
28. homokóra (válaszként erre: 27. - Ac808a6b30)
2011. jún. 15. 07:03

Szia, Ronett!


Azóta? Csökkent a könyökfájdalma...most pedig próbáljuk elhagyni a magas vérnyomásra a tabit:) Először felezünk, aztán meglátjuk!Átlagban 150-es a vérnyomása..tegnap este 130 volt:)

2011. jún. 15. 06:56

Hihetetlen. Tegnap 2 olyan embert hivtam fel, akik már 2 hete hordják. Még nem volt olyan emberem, akik ezt mondták volna, de ök is mindketten azt mondták, hogy éjjel többször voltak pisilni. Az egyiknek vesemütéte volt pár éve, a másik nem tud róla, hogy baj lenne a veséjéval, de minden este bedagadt a bokája, és ez most lement neki és nem fáj persze sokminden másról is beszámolt. Tehát tegnap 3-an mondtatok olyat, amit még senki!

Lehet, hogy a vesekövel függ össze, de lehet valami prosztata probléma is, párom is szed pár éve tökmagolaj kapszulát rá, mert a 40-hez közel már az javasolt a férfiaknál.


Azóta valami érdekes? Pl. energikusabb?

26. homokóra (válaszként erre: 25. - Ac808a6b30)
2011. jún. 14. 20:25
A férjemnek veseköve volt...akkor lehet, hogy ezzel van összefüggésbe..
25. ac808a6b30 (válaszként erre: 23. - Homokóra)
2011. jún. 14. 11:48

Valószínű összefügg. Azt vettük észre, hogy amit megmutat magából az első héten, ott van valami ismert, vagy ismeretlen probléma, és arra fog hatni. Tehát ha pl. valakinek azonnal elkezd fájni a feje, akkor enyhül majd a fejfájása, vagy az agyi vérellátásával volt valami -akár rejtett gond- ha zsibbad a karod, a szíveddel vanj valami, vagy a vérnyomásodat teszi rendbe, magyarul a keringésedet javítja, ezt szinte mindenki észreveszi.

Én azt gyanítom a párodnál, hogy valamiféle prosztata problémája lehet (???) és elkezdte neki azt a területet rendbe tenni. Nálunk ez pont fordítva volt, a fiam azóta nem jár ki hajnalban pisilni, és nem csapkodja az ajtót.

2011. jún. 14. 08:16

Ezt próbáljátok ki, bocs a magázódásért, ezt csak bemásoltam:


Kérem végezze el az alábbi tesztet: Ne legyen a közelében mobiltelefon, pl. a zsebében. A mutató és a hüvelykujja hegyét a lehetö legerösebben "szoritsa" össze ugy, hogy egy kört alkossanak. Kérjen meg valakit, probálja széthuzni az ujjait. Ismételje meg ezt ugy, hogy a másik kezében egy mobilt tart. Ugye mennyivel könnyebb széthuzni? Persze meg lehet magyarázni, hogy elfáradt az ujja a második próbálkozásra, ha lenne karkötöje valakinek a közelében, azt mondanám, harmadik lépésként tegyen a telefon mellé egy karkötöt is, és máris marha nehéz széthuzni az ujjait ismét. De igy, hogy gondolom nincs, csak azt mondom, tegye le a mobilt, és "ujra erös az ujjak szoritása"! Igy hat ránk az elektroszmog karkötövel, és karkötö nélkül! Jó egészséget!

23. homokóra (válaszként erre: 22. - Ac808a6b30)
2011. jún. 14. 08:16

Szia!


Hát a tegnap esti eset elég érdekes volt:) Viszont ma reggel, mikor felkelt a férjem, panaszolta, hogy éjjel többször ki kellett mennie pisilni...hát..ezt nem tudom mire vélni..nem tudom, összefügg-e a karkötővel..

22. ac808a6b30 (válaszként erre: 21. - Homokóra)
2011. jún. 14. 08:14
Szia, itt vagyok!
2011. jún. 13. 19:46

Megvan a férjemnek a karkötő:) Megcsináltuk a gyakorlatot...és láss csodát! nem tudtam kibillenteni az egyensúlyából, amikor rajta volt..amikor levette, akkor meg könnyedén elbillentettem a kezemmel...hát ez kész:D:D Nem hiszem el!!!!!:)


Az enyém még nincs meg, mert nem tudom, milyen színű legyen:)


Ronett! Jelentkezzzzz!:D:D

2011. jún. 11. 07:00

A hologramos karkötő beállítja az ember természetes rezgését, hullámhosszát.

1952-ben Schumann fizikus fedezte fel, hogy a Föld és az ionoszféra bizonyos rétegei között van egy (akkor még állandónak hitt) hullám, amit alfa hullámnak neveztek el, valamint a tudósok a vizsgálódások után az élet frekvenciájának, mert rájöttek arra, hogy az élőlények működéséhez ez elengedhetetlen, ezért is láthatod, hogy az űrhajósok belülről ilyen alufóliának kinéző anyaggal levédik az űrhajót, plusz ott fent annyira távol a Földtől már mesterségesen generálják ezt a 7. 83 Hz-t. 57-ben ezért Nobeldíjat is kapott Schumann.

Mivel nem csak a Föld természetes frekije hat ránk, ami sajna már egyébként sem 7. 83, elkezdett emelkedni, hanem mindenféle elektroszmog is (rádió, mobil, tv, mikro stb), ennek köszönhetően, attól függően, kinek milyen mértékű ez az eltolódása a normálistól (van, akinek nagyjából a normál szinten mozog), hiszen minden élőlénynek és tárgynak van egy ilyen term. rezgése, attól függően bizonyos kellemetlen tünetek jelentkezhetnek rajtunk, ennek "köszönhetően".

Az emberek egyre másra ajánlják egymásnak, így azt gondolom, ez olyan lesz, mint a mobil, az emberek 99%-nak lesz!

. . . és gyógyuljatok meg mielőbb, vagy csak érezzétek jobban magatokat!

2011. jún. 11. 06:55

Amig nem jövök, leirok Nektek pár hatást amik közt van olyan, ha más nem mondja, észre sem veszem, hogy nálam is volt ilyen hatás:


-nem hideg a lábam esténként

-nem zsibbad a karom éjjelente, ha más nem mondja, hogy neki nem zsibbad, fel sem tűnik

-kapok levegőt az orromon éjjel, kiskorom óta nem, ha a bal oldalamra fordulok, és ezt is elfelejtettem, de valamelyik nap levettem, és újra eldugult az orrom

-amikor levettem 5. héten éjszakára(hétvégére, mert szerettem volna sokáig aludni) csak a második nap tűnt fel, hogy emiatt tért vissza a szívritmuszavarom, első nap azt hittem, több kávét ittam, ill. a pánik éjszakai tünetei is jelentkeztek, de az csak az egyik éjjel.


És amit még tapasztalunk, vagy mások tapasztaltak:


-nem másnapos az ember (presszótulaj és sok kocsmázó mondta)

-több idősebb ember stabilabb, van, akinek már nem kell bot a járáshoz, stabilabbak

-vérnyomást beállítja (gyógyszert elhagyni orvos nélkül TILOS!!!)

-sokaknak elmúltak vagy csillapodtak a hát, nyak, derékfájdalmai

-migrén elmúlik vagy enyhül, de mindenképp ritkábban jelentkezik a sima fejfájás is

-konfliktushelyzetet az ember nyugodtabban lereagál, nem kapja fel a vizet minden hülyeségen

-pihentetőbb, minőségi alvás, ezáltal nappal energikusabbak vagyunk, pörgünk

-lazulnak az izmok, amit főleg mozgáskorlátozottaknál látunk, megindul a keringés bizonyos végtagokban, ezáltal lassacskán ujra mozgatni tudja (persze októl is függ)

-minden gerincsérves eddig: csökkent a fájdalom, tud élni vele, van, akinek nics fájdalma

-porckorongsérvvel műtöttek szintén

-sokaknál megszűnt az éjszakai pisilni járás

-nem fáj az ember feje, ha sokat ül a számgép előtt

-csípő, térd (csont, porc, izület) fájdalmak kezdetben felerősödnek, majd megszünnek

-gyerekek jobban megértenek egy feladatot, koncentrációs képesség felerősödik, ezt a lányomnál is láthatóan tapasztaltam, feltűnő volt, persze felnöttekre is igaz.

-pszichés betegségek, szorongás enyhül, pánikbetegség javul, vagy eltünik

-aki eddig éjjel pisilni járt, most nem megy ki


És most biztos nem jutott minden eszembe.

Nem csodaszer, nem gyógyit komoly betegségeket, de lehet, hogy ennek köszönhetöen nem alakul majd ki. nagyjából leirom a lényegét, hogyan müködik, mit csinál a hologram.

18. ac808a6b30 (válaszként erre: 17. - Homokóra)
2011. jún. 10. 21:52

Nekem is, kifolyik a szemem, hajnalban keltem, holnap meg pláne, korán jövök, aztán egész nap nem leszek, csak este!


Jó éjt!

2011. jún. 10. 21:32
Most mennem kell ..holnap jövök:)
16. homokóra (válaszként erre: 15. - Ac808a6b30)
2011. jún. 10. 21:19
Oké:):) Köszönjük..én nagyon bízom benne:)
2011. jún. 10. 21:13
Tölem bármit kérdezhettek, 4 hónap tapasztalatával (150 használótól) szivesen segitek!
2011. jún. 10. 20:25
A fehéren jó kis rózsaszín felirat van, a sárgán fehér, a piroson is fehér, a feketén meg ugyancsak sárga. Nekem piros van:)
13. homokóra (válaszként erre: 12. - Vadmalna)
2011. jún. 10. 20:24
Sürgősen kellene nekem egy fekete M-es, és egy fehér S-es, rózsaszín felirattal:)
2011. jún. 10. 20:22
Amúgy tényleg jó hatású, nem vagyok annyira fáradékony, mint régebben, ezt biztosan érzem (pedig az utóbbi 1 hónapban hajnali 4-kor kelek..)
11. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 9. - Vadmalna)
2011. jún. 10. 20:17
wow, és hol lehet ilyet beszerezni, mennyiért? Azt hiszem pont ilyenre van szükségem. És kinek vált eddig be? Nektek mi a véleményetek róla? Rátok is így hatott?
2011. jún. 10. 20:16
Következik egy hosszabb leírás a karkötő működésével kapcsolatban, ezt most inkább nem írnám le :)
2011. jún. 10. 20:15

Mit kap az SBS Forza Balance karkötő megvásárlásával?


- Magasabb állóképesség

- Nagyobb rugalmasság

- Hajlékonyság kiemelkedőbb sportolói telj.

- A test mozgásának hatékonyabb kihasználása

- Jobb koncentráció és az Alfa frekcvenciáinak köszönhetően gyorsabb regenerálódás és gyógyulás...

2011. jún. 10. 20:14

SBS Forza Balance


Forradalami horogramjai harmonizálák azemberi energia mezőjét, ami által jobb stabilitást, erőt és hajlékonyságot érhetnek el. A hologramok poz. hatása, melyek az ún. Alfa frekvenciára (7,83Hz) vannak hangolva, szintén megmutatkoznak az alvás minőségének javulásában, nagyobb teljesítményben és gyorsabb regenerálódásban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook