Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hologramos karkötő tapasztalatok fórum

Hologramos karkötő tapasztalatok (beszélgetős fórum)


97. 53dfddad18 (válaszként erre: 94. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:47

Post hoc tévedés.


A post hoc ergo propter hoc (latinul „utána, tehát miatta”) vagy röviden post hoc olyan logikai/következtetési hiba, amelyben az érvelő feltételezi, hogy ha az egyik esemény a másik után következik be, akkor közöttük feltétlenül ok-okozati összefüggés van.


Formája: B A után történt

Tehát, A okozta B-t.


Példa: Nem tudom, mit csináltál vele, de akkor kezdtek bajok lenni az autómmal, miután kölcsönadtam neked.

96. ac808a6b30 (válaszként erre: 93. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 16:46

Mert nem egyedi eset. Idős bal oldalára béna bácsi, 8 éve jár ki hozzá a gyógytornász, és semmi hatás. Itt miért nem jön be a placebo?

Majd felveszi a karkit és elkezd melegedni a bal keze, meg bizsereg, végre érzi, majd 1 hét múlva emelni tudja és fogni tud az ujjaival. Túl sok a véletlen egybeesés. Eddig minden magas vérnyomásosomnak csökkent a vérnyomása, nekem ez túl furcsa, minden pánikbetegnek, aki vett karkit, azóta nincs pániktünete, és hidd el, nagyon, nagyon sok köztük az aki nem hisz az ilyesmiben, aki elutasító családtag.

95. homokóra (válaszként erre: 92. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:42
De igen...Ő is azt mondta, h fokozatosan szoktassam hozzá a szervezetem...a cigi meg olyan érdekesen "fémes" ízű..nem tudom máshogy elmagyarázni...nem esik jól...de ez is elmúlik majd...
94. ac808a6b30 (válaszként erre: 84. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 16:42
De jó neked, hogy így értessz hozzá. Én számos esetben próbáltam ezt megérteni, de én nagyon hülye vagyok a fizikához, és nem járok el azokra az összejövetelekre, amin a gyártó is ott van, és épp ettől félek, hogy én is ilyen hülyeségeket írok a honlapomon, amin mások (hozzáértők) jókat nevetnek. Nagyjából azért sejtem, miről van szó, de jó lenne jobban mögé látni a dolgoknak, ezért is kérdeztelek, de hiába mondod, egy szót nem értek, engem csak a hatás győz meg.
93. 53dfddad18 (válaszként erre: 88. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:40

Honnan tudod hogy a kutyának nem múlt volna el a köhögése magától?


Az én macskámat meglőtték légpuskával, lebénult az első lábára. Az állatorvos azt mondta, hogy lehet hogy soha nem jön rendbe. Néhány héttel később úgy fut, vadászik madarakra, mint újkorában.

Semmilyen gyógykezelést nem kapott.

Ha alkalmaztam volna valami praktikát, most arra foghatnám.

92. ac808a6b30 (válaszként erre: 89. - Homokóra)
2011. jún. 25. 16:40
És miért nem léptél kapcsolatba az eladóval? Szerintem fontos elmondani, hogy kezdetben miket produkálhat!
91. ac808a6b30 (válaszként erre: 82. - Homokóra)
2011. jún. 25. 16:38

Na ilyet még nem hallottam, de jó lenne, nekem is hasonló tüneteim lennének, és nem akarsz leszokni róla?

Biztos írtam már, hogy most nekem egy fickó azt mondta, hogy áttette a bal kezére, mivel a jobbat használja, nehogy baja legyen a karkötőnek, azóta mindent ballal csinál, elvileg bal kezes lett. Ez ilyesztő számomra!

90. 53dfddad18 (válaszként erre: 87. - Homokóra)
2011. jún. 25. 16:36

Fel nem fogom hogy mitől bocsátana ki kisfrekvenciás elektromágneses sugárzást, 7,89 Hz-es tartomágyban.

De meg lehet mérni!

89. homokóra (válaszként erre: 88. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:34
Ez nagyon érdekes...ezek a tünetek nekem sosem jelentkeztek, amiről írsz..ezt nekem a karkötő hozta ki...ilyen eseted még nem volt? Konkrétan alig tudtam elmenni a 3. napon dolgozni..halál sápadt voltam, hányingerem volt, és enni sem tudtam..na..ez mára már megszűnt..maradt az izületi, és hátfájdalmam..
88. ac808a6b30 (válaszként erre: 81. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 16:28

Állatos: Kutya nagyon köhögött már 2 hónapja, és alvás közben állandóan rángatózott, ezek múltak el pár óra viselés után.

Az nem meggyőző, csak emiatt mondom, hogy nem placebo, illetve azért, mert túl sok minden érdekeset tapasztaltam hirtelen, amit nem vártam: éjjel nincs eldugulva az orrom, pedig kiskorom óta el volt, már másnap nem fájt a hátam, a hónapok óta beállt nyakam, derekam, nem volt hideg a lábam este, és ha placebo lenne, azt gondolom, az izületi fájdalmam is elmúlt volna, nem csak 3 hét múlva.

Ja, másik kutyás: kutya húzta a lábát, műtét előtt állt, de megúszta, mert a karki helyretette, vagyis nem a karki, de ez mindegy.

Van allergiás kutya (és persze ember) tapasztalatom sőt mozgáskorlátozott is, nem egy. Egyszer kaptam egy karkötőt ingyen, azt is egy mozgáskorlátozott lánynak ajándékoztam, és azóta legalább az egyik kezét tudja használni, addig szegény csak 1 kézzel működött.

Több esetben kipróbáltuk, pl. párom nagymamáján (iszonyat szkeptikus, ha bármit mondtunk volna neki, fel sem veszi) és apámon is, őt meg nem is nagyon érdekelte, mi ez, de ha anyámnak adtunk, milyen dolog, hogy neki nem. Azt hitte, valami sportos karkötő. Nagyon jó tapasztalata volt mindkettőnek. Apámnak magas vérnyomásra és energiára, nagymaminak energiára és ingadozó vérnyomásra, ja, és vagy 15 éve nem tudott éjjel aludni a legkeményebb altatókkal sem, apám elhagyta a vérnyomáscsökkentőt, nagymaminak beállt a vérnyomása, ha magas az max. 150, és nem szed altatót. Tőlem placebo is lehetne egyébként. Ja, a gerincsérvesek, porckorongsérvesek is imádják, hogy a sportolókat ne is emlitsem.

2011. jún. 25. 16:23
Mármint a hologram sugároz..
86. homokóra (válaszként erre: 84. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 16:23
nem a hologramtól?:)
85. homokóra (válaszként erre: 83. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:21
Akkor ne vegyem le éjjelre? Majd hozzászokom?
84. 53dfddad18 (válaszként erre: 79. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:20

Pl. az elekrtomágneses sugárzást az agyhullámokkal.


Ami ritkaságszámba megy az ilyen csodaszereknél, hogy itt nem csak homályosan rezgésekről van szó, hanem pontosan megjelöli hogy elektromágneses sugárzásról, és még a frekvenciáját is megadja: 7,89 Hz


Ez azért jó, mert az elektromágneses sugárzást kiválóan tudjuk mérni, így könnyű meggyőződni róla hogy hogy sugároz-e a karkötőebben a tartományban. Bár el nem tudom képzelni hogy mitől sugározna, pláne ilyen alacsony frekvencián.

Ilyen alacson frekvenciát úgy lehet előállítani, ha egy állandómágnest gyorsan mozgatunk, másodpercenként kb. 8-szor.

83. ac808a6b30 (válaszként erre: 80. - Homokóra)
2011. jún. 25. 16:18

Nekem alvással az volt a bajom mindig, hogy 2-3 óra kellett, mire el tudtam aludni.

Viszont karkötővel ahogy letettem a fejem, nem is emlékszem, hogy aludtam el, viszont hajnal fél4-4-kor keltem, szerintem ezt már irtam itt. Nagyon bosszantott, és nem tudtam, meddig tart ez majd. Az 5. héten meguntam, és levettem péntek este 6-kor, hogy legalább hétvégén ne osonjak hajnalban, zavarva a családot. Ekkor meg estére visszatért a szívritmuszavarom, amire előtte napi 2, azóta napi 1 gyogyit szedek. Eszembe se jutott, hogy a karkötő miatt, el is felejtettem, hogy levettem, arra gondoltam, nem kellett volna annyi tejeskávét inni. De amikor másnap este ez megismétlődött, akkor ugrott be, hogy nincs összefüggés lehet. A lényeg az, hogy több ember tapasztalata alapján az alvás olyan 6 hét után állt be normálisra. Vagyis 6 hét után remélhetőleg kialakul nálad is a normál alvás, miközben ezek az energiatartalékok maradnak, amiről irtál.

2011. jún. 25. 16:13
Jajj...Ronett..még egy fontos infó....a cigi..nahhhh...az nem nagyon megy !!! Egyszerűen valami fémeset érzek a számban..(nem röhögni):D
81. 53dfddad18 (válaszként erre: 77. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:12

Mi volt az állatos tapasztalat?

Ha másra hatott mint amire szántad, abban mi a meggyőző? Honnan tudod hogy attól múltak el a tünetek, és nem maguktól. Vagy valami mástól?

80. homokóra (válaszként erre: 76. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:11

Ezek szerint nekem nagyon nem jó a testrezgésem....valamit azért csak tud ez a kari:)

Nekem életemben nem fájt az izületem..azt sem tudtam, milyen érzés..és aludni is remekül tudtam:)Remélem, az majd visszatér:)

79. ac808a6b30 (válaszként erre: 70. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 16:09

Én meg azt hittem, ez a te oldalad!


Mit kevernek mivel?

78. homokóra (válaszként erre: 76. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:09
Hát..Ronett...én azt gondoltam, ha a férjemnek szuper volt, akkor nekem is az lesz:) Nagyon megijedtem, de most már egyre több időt van rajtam....nem mondom, hogy nincs izomfájdalom, de ez már elenyésző...de hogy aludni sem tudok? Éjjelre pedig levettem...de majd ez is megoldódik idővel, gondolom:)Azóta már vett a barátnőm is, és annak a lánya is..nekik sincs semmi negatív hatás eddig..tegnap óta van rajtuk..
77. ac808a6b30 (válaszként erre: 69. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 16:06
Nekem van állatos tapasztalatom, engem az meggyőzött, sőt saját tapasztalatom is, ugyanis eleinte én azt sem tudtam, mire fog hatni, mint senki más sem, és amiért vettem, arra nem hatott, egész más tüneteim múltak el. Illetve arra is hatott, de csak 3 hét múlva.
76. ac808a6b30 (válaszként erre: 66. - Homokóra)
2011. jún. 25. 16:04

Juj, miket olvasok itt. Én minden vásárlómnak elmondom, hogy ha bármi furát észlel (nagyon nem jó a testrezgése) akkor nem kell megijedni, leveszi pár percre, majd visszaveszi, ha kell, még egyszer leveszi mert tényleg fontos a fokozatosság, persze csak annak, akinél ijesztőek a tünetek.

Tudod, ha egy erős dohányos leteszi a cigit, napokig szédeleg, mert a lekötött vörösvértesteknek furcsa, hogy hirtelen oxigént szállitanak, nem szénmonoxidot, ezt gúnyosan oxigénmérgezésnek hivják. Ez is hasonló.

75. homokóra (válaszként erre: 74. - Ac808a6b30)
2011. jún. 25. 16:02
Szia:)
2011. jún. 25. 15:59

Sziasztok! El voltam utazva kicsit:)


Látom, volt forgalom!

73. homokóra (válaszként erre: 72. - 53dfddad18)
2011. jún. 25. 07:27
Hmmm...ez egy frappáns válasz:D:D Köszi:D:D
72. 53dfddad18 (válaszként erre: 71. - Homokóra)
2011. jún. 24. 20:40
Akkor neked szól. ;-)
71. homokóra (válaszként erre: 70. - 53dfddad18)
2011. jún. 24. 20:35
Hát...én ehhez nem értek, Bucika:)
2011. jún. 24. 17:32

[link]


Csúcs ez a leírás! :)

Jót mulattam. Itt aztán keverik a szezont a fazonnal rendesen. :))

69. 53dfddad18 (válaszként erre: 24. - Ac808a6b30)
2011. jún. 24. 16:38

Jó a kísérlet annyival kiegészítve hogy hamis mobiltelefonnal, és/vagy hamis karkötővel is el kell végezni.


Pénzfeldobással kell eldönteni, hogy a hamis, vagy a valódi eszközt használjuk, a kísérlet alanya ezt nem tudhatja.


A kísérletet legalább hússszor lell elvégezni, hogy megbízható eredményt kapjunk. Húszból 16 találat szignifikáns, azaz lehet a dologban valami.

68. homokóra (válaszként erre: 67. - 53dfddad18)
2011. jún. 24. 11:45
Köszi:):)Ha tovább olvasod a fórumot, látni fogod, hogy én hogy jártam..majdnem megmurdelltam:):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook