Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hologramos karkötő tapasztalatok fórum

Hologramos karkötő tapasztalatok (beszélgetős fórum)


157. ac808a6b30 (válaszként erre: 155. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 19:29
Egyébként ennek a márkának a forgalmazását épp most tiltották be először Olaszországban, most pedig Magyarországon épp azért, mert nagyon sok az eredetihez megtévesztően hasonlító hamisítvány, nem igazán lehet megkülönböztetni őket külsőre.
156. Bodu
2011. jún. 28. 19:29
Szuper.Ha hazaérek meg is nézem mi a neve.Így aztán várhattuk a csodát.Hónapokig volt rajtunk éjjel-nappal.Nem is tudtam,hogy ennyi féle van.Most majdnem felmérgelt a dolog:-)))
155. ac808a6b30 (válaszként erre: 154. - Bodu)
2011. jún. 28. 19:23
Ebből nem vett 500 db-ot hacsak nem volt full milliomos, de akkor nem ezzel foglalkozott volna. Én tudom melyikről írsz, azt ő 500/db. áron vette, azaz 250.000-ért és sajna nem volt eredeti, lehet, ezt ő sem tudta, ezért osztogatta, hátha lesz hatása, vagy nem tudom.
154. Bodu (válaszként erre: 152. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 19:20
500 darabot vásárolt belőle,és mivel mi is sok emberrel dolgozunk,találkozunk,ezért osztogatta ingyen(vitt belőle az MLM klasszikusok rendezvényére is,ott is ajándékozott belőle).Nyitott vagyok minden új dologra,de a mi tapasztalatunk sajnos ez volt.Amiben nem vagyok biztos,hogy ez melyik karkötőmárka lehetett.Egy idő után befeketedett a hologram rajta...
153. ac808a6b30 (válaszként erre: 151. - Bodu)
2011. jún. 28. 19:12

Ja, hogy Te Bodu vagy!


Így már értem, nem tudtam, honnan vagy ismerős hirtelen!

152. ac808a6b30 (válaszként erre: 151. - Bodu)
2011. jún. 28. 19:03

Köszi, tudom, hogy Bucika aranyos!


Ezt nem hiszem el, ez komoly? A családodban 4-en hordták, a srácnak meg olyan jól ment, hogy ingyen osztogatta ezt a neki sem túl olcsó cuccot?

Azt meg végképp nem tudom elhinni, hogy 4 ember közül 1-nek sem volt semmi tapasztalata!

151. Bodu (válaszként erre: 94. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 18:53
Pedig nem akar bántani senkit Bucika.Csak azt próbálta közölni veled,hogy amelyik kutya nem rángatózik álmában,az már nem él..-)))Én is hordtam,meg a férjem is,meg az apám is,meg mindenki a családban(szlovák barátunk osztogatta nekünk,hátha reklámot csinálunk neki),ma már csak a gyerekek játszanak vele,kb ennyit ér.
150. 53dfddad18 (válaszként erre: 149. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 17:53

Szeretem azt az állapotot. :)

Kivéve ha fel kell kelni, és dolgozni menni.

149. ac808a6b30 (válaszként erre: 148. - 53dfddad18)
2011. jún. 28. 17:25
Igen, lemegyünk alfába. tulajdonképpen ez történik félálomban ill. közvetlenül ébredés előtt is.
148. 53dfddad18 (válaszként erre: 146. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 15:46

Az alfa hullámok a vizuális feldolgozás és a figyelem alacsonyabb szintjét jelzik az agyban. Ha behunyjuk a szemünket és nem gondolunk erősen semmire, illetve nem képzelünk magunk elé élénk képeket, akkor az alfa hullámaink erősek lesznek.

Mivel az alfa hullámok megjelennek olyan relaxált állapotokban, mint a hipnózis vagy a meditáció, ezért sokan egy kívánatos, hasznos állapotnak tartják.

147. ac808a6b30 (válaszként erre: 132. - Homokóra)
2011. jún. 28. 14:49
Szerintem az 1 hét szünet sok, felesleges, olyan, mintha elölről kezdenéd az egészet, így nem sok értelme van a fokozatosságnak, én a kitartást javalom, mondjuk hogy nappalra vagy éjszakára leveszed, de nem akarok kavarni.
146. ac808a6b30 (válaszként erre: 145. - 53dfddad18)
2011. jún. 28. 14:40

Na, most telcsizett a vendégem, hogy késik, csak 3-ra ér ide!


És ez mit jelent Bucóka? Te fizikus vagy?

2011. jún. 28. 14:26

Az alfa hullámok az elektromos feszültség egyfajta periodikus változásai az agyban. A változás frekvenciája 7,5-13 ciklus másodpercenként.

Úgyhogy benne van a tartományban.

144. ac808a6b30 (válaszként erre: 143. - Emagdi)
2011. jún. 28. 14:23

Nem kell benne hinni, anélkül is működik, még azok is meglepődnek, akik olyan elutasítók mint te, és már csak kíváncsiságból vesznek egyet.

Ha azt akarod mondani, hogy bárkit is kihasználok, aki ismer, az tudja, hogy ez nagyon nem igaz. Kipróbáltam én ezt sok mindenkin, mire ajánlani mertem egyáltalán, úgy mellesleg jó pár hónapig inkább veszteséges volt nekem ez a dolog, mert mindenkin segíteni akartam.

Na most muszáj mennem pár órára!

143. emagdi (válaszként erre: 142. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 14:16
nem baj, sokan elhiszik:)
142. ac808a6b30 (válaszként erre: 141. - Emagdi)
2011. jún. 28. 14:14
Francba, én meg azt hittem, az eleje csak az én szövegem.
141. emagdi
2011. jún. 28. 14:13
igen, tudom, hogy ezzel a szöveggel adják el:)
140. ac808a6b30 (válaszként erre: 134. - Ica77)
2011. jún. 28. 14:07

Dehogy. Szert teszel tartalék energiára, tapasztalataim alapján jellemzően nem fáradsz el annyira estére (annyira, én pörgök esténként), mint egy duracell nyuszi.

Én azt vettem észre, hogy akik a pörgős típusba tartoznak, azoknál jelentkezik a "hajnalban kipattan a szemem", de kb. 6 hét után beáll normálisra az alvás.

139. ac808a6b30 (válaszként erre: 132. - Homokóra)
2011. jún. 28. 13:58
Az a másik emberke úgy érzi, agyonütötték, "nem bírja el" a kutyát sétáltatás közben, és bosszankodik, mert mint neked, a párjának is jó! Viszont menzeszre neki bejött, meg mondott még valamit, de most nem emlékszem már, igaz, 1 hónapja nem beszéltünk.
138. emagdi (válaszként erre: 137. - 53dfddad18)
2011. jún. 28. 13:53
a tininindzsa teknősök is :D
137. 53dfddad18 (válaszként erre: 135. - Emagdi)
2011. jún. 28. 13:48
De ez elektromágneses sugárzást bocsát ki, 7.89 Hz-en. :P
2011. jún. 28. 13:39

Ronett!

Segítenél nekem is beszerezni egy karkötőt? A pánikon elérsz, ha gondolod. Köszönöm.

135. emagdi (válaszként erre: 131. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 12:00

jajj, dehát a hologram az nem valami extra hűha dolog, az csupán egy kép, annyi a plusz benne, hogy 3d-ben mutatja a képet.

pont ugyanolyan, mintha tini nindzsa teknőcös matricát ragasztanál a karkötődre, és attól várnád, hogy megoldja a problémáid:)

pont ezért placebo. de amúgy a placebo hatását nem szégyen kihasználni:)

134. Ica77
2011. jún. 28. 11:53

Sziasztok!

Azt írtátok, hogy a karkötő viselésekor kevesebb alvás is elég. Ez azt jelenti, hogy minden nap reggel 5-kor kinyílik majd a szemem, és nem tudok visszaaludni?

Köszi a választ!

133. homokóra (válaszként erre: 130. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 09:46

"Van, aki felveszi, és 5 percen belül elkezd zsibbadni a keze, ez is azonnali hatás, még ha nem is hangzik túl jól!"


Igen..de erről egyetlen honlapon sem olvashatsz..pedig én nagyon sokat átnéztem...vagy pedig valóban nem volt még ilyen..ezt is el tudom képzelni..

132. homokóra (válaszként erre: 129. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 09:44

:(:(

Igen, tartom vele a kapcsolatot..azt mondja, vegyem le, rakjam fel..vegyem le, rakjam fel..ezt megtettem..de tegnap megijedtem..fel is hívtam...mondta, tartsunk egy hét szünetet..egyenlőre.. Nem...egyáltalán nem fájt a fejem.

Mondd, Ronett..annak a másik emberkének mért nem volt jó? Mit tapasztalt? Mit mondott?

Egyébként a férjem már szerintem sosem veszi le..neki nagyon jó..energikusabb, jobban alszik..amit eddig nem csinált: Minden este elmegy bicózni!!:):) tele van életerővel..én személy szerint nagyon sajnálom, hogy pont nekem nem jó:(

131. ac808a6b30 (válaszként erre: 127. - Fenife)
2011. jún. 28. 08:39

Szia!


A placeboról már sokszor leírtam itt a véleményem, meggyőződésem, hogy ez nem placebo, erre itt példákat is írtam, de ezen a téren senkit nem szeretnék meggyőzni, elején én is annak hittem, és azt mondtam, tőlem az is lehet, ha használ!


A hologram komoly szakemberek által kidolgozott technikával készül, most nem írnék ide cégnevet, hogy ki gyártja, 700 ft-ból biztos nem hozza ki a 2-t.

A PB-vel az a gond, hogy ahogy írtad 900-8300-ig lehet kapni, és sosem tudhatod, valóban onnan jött -e, ahonnan mondják, van, aki 5000-ért adja, ott már esetleg lehet hinni, bár garanciát ő sem ad hozzá!


Ha én állnék ilyen helyzet előtt, csak olyat vennék, amihez adnak garanciát, ez egyben az eredetiséget is igazolja!


Ezt az ajándékozás dolgot mi is kipróbáltuk párom igen szkeptikus nagymamáján, és bejött nei, lentebb ezt is leírtam.


Szóval a márkán kívül mitől jobb a drágább? Máshogy van kalibrálva, vagy más frekvencián???? ( a kinézet nem hat meg , a működése érdekelne)


Szóval a márkán kívül mitől jobb a drágább? Máshogy van kalibrálva, vagy más frekvencián???? ( a kinézet nem hat meg , a működése érdekelne)


Szóval a márkán kívül mitől jobb a drágább? Máshogy van kalibrálva, vagy más frekvencián???? ( a kinézet nem hat meg , a működése érdekelne)


A márkán kívül attól jobb a drágább, hogy van rá gari, eredetiséget igazoló tanusítvány, és minden egyes darabot egyesével tesztel a gyártó, hogy valóban nem selejt -e a termék (ezt is gépek gyártják), valóban belekerült -e a 7,83 Hz frekvencia.

Azt szoktam mondani, ha kétes eredetű karkötőt veszel, a legjobb eset, ha semmilyen frekire nincs hangolva a hologram, mert nem mindegy, mit viszünk be az auránkba!

130. ac808a6b30 (válaszként erre: 126. - Homokóra)
2011. jún. 28. 08:27

Nos...ilyenekről eddig nem olvastam..valahogy mindenhol csak a pozitív hatást írták le..


Kellett, hogy olvass, hiszen én is leírtam, hogy kezdetben bizonyos -akár régebbi fájdalmak is- felerősödhetnek, előfordulhat szédülés, karzsibbadás, szívdobogás, bármi hasonló furcsát tapasztalsz a karkötő felhelyezése után, nem kell megijedni (!!!!!) csupán levenni 5-10 percre, majd ismét felhelyezni, általában nem szoktak már jelentkezni ezek a kellemetlen tünetek másodjára (mármint ezek a hirtelen jött ijesztőek).


Abban egyetértek, hogy jó lenne ezeket a tapasztalatokat is megosztani, jó is, hogy leírod ide! Ez a valaki, akinek a tapasztalatát bemásoltad, ő is leírta a negatívumot is, hogy 1 hétig kellett szoknia, de azóta sokkal jobban érzi magát!

Egyébként, én amikor eladok egy karkit, mindig szólok ezekről, ez az első, amit elmondok, és megkérem őket, bármikor hívjanak nyugodtan, ha valamit nem tudnak, szokatlan tünetet észlelnek, számomra fontos, hogy ne érezze senki, hogy addig van rá szükségem, amíg vásárol tőlem, én azt akarom, hogy elégedett legyen!


"Azzal nem értek egyet, hogy úton-útfélen azt hangoztatják, hogy akár egy órán belül(ne adj isten azonnal) Érezhető a gyógyító hatás...ez nem igaz!!!!"


Hiszen te is érzed az azonnali hatást, ezt nem is értem! Igaz, én betojtam, hogy már aznap este forgolódás nélkül el tudtam aludni és kaptam éjjel az orromon levegőt, amit évek óta nem tapasztaltam! Reggel, amikor felkeltem, furcsa volt valami, nevezetesen, hogy nem fájtak az izmaim, kilazult a beállt izom a nyakam, és a hátam jobb oldalán.

Ezért csinálják a teszteket is. Mint ahogy azonnal hat rád egy mobil, iszonyatosan lehúzza az energiádat miközben kicseng vagy beszélsz rajta, ugyanúgy erősít a karkötő azonnal, amint bekerül az aurádba.

Van, aki felveszi, és 5 percen belül elkezd zsibbadni a keze, ez is azonnali hatás, még ha nem is hangzik túl jól!

129. ac808a6b30 (válaszként erre: 125. - Homokóra)
2011. jún. 28. 08:14

Ez hihetetlen, ilyet még nem is hallottam, nekem eddig 1 olyan emberke volt, akinek ez a karki nem vált be (150-ből), úgy tűnik, te leszel a másik!

Ezt ma délután mindenképpen megkérdezem az okosoktól!


Akitől vetted, azzal tartod a kapcsolatot?

Amikor felvetted, az elkövetkező 3 napban nem fájt a fejed?

128. homokóra (válaszként erre: 127. - Fenife)
2011. jún. 28. 07:59

Szia!


Én még sehol sem láttam 700-ft-os verziót..legalábbis Forza Balance-ból nem!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook