Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hologramos karkötő tapasztalatok fórum

Hologramos karkötő tapasztalatok (beszélgetős fórum)


187. homokóra (válaszként erre: 186. - Csabi4)
2011. júl. 12. 11:58
Basszus...ez kész:):) Komolyan??:):)Nem tudok mire gondolni...talán az agy "dolgozik":)
186. csabi4 (válaszként erre: 183. - Homokóra)
2011. júl. 12. 11:56
Mindenképpen irok - Ja és azt nem mondtam nem az eredeti akármilyen van :) direkt "hamisitottat" 1/4 áron vettem hogy lássuk a különbséget - nem látjuk :) müködik
2011. júl. 12. 11:55
Csak imádkozzunk, hogy ezért most ne zárjanak ki:)
2011. júl. 12. 11:49
Sziasztok! Szeretnék hozzászólni a tapasztalatokhoz elég hajmeresztő amiket itt olvastam..Neked egy ismerősöm ajánlotta a karkötőt neki természetgyógyász a testvére sem ő sem én de még a tavaly óta legalább 6odszor tüdőgyulladásos édesanyám sem tapaztalt(unk)ilyen rémisztő(hányás-f...ás verejtékezés gyengeség)tüneteket!!! De nem is mondta nekünk senki hogy ilyen várható lenne!! Én idegrendszeri panaszok(depresszió pánik)miatt rendeltem meg anyukám meg legyengült immunrendszeri állapotban van neki meg általános ellenállóképesség javításra..Az tény hogy sokat alszok és anya is én is sokat járunk wc-re (2-3 a minimum)de nem gondoltam hogy a karkötő miatt..Az idegállapotom közérzetem teljesen jó anya is szépen javul bár lassan DE JAVUL!Azt sem mondták hogy fokozatosan kell szokatni magunkat mi feltettük és azóta(én féléve anya 3hónapja)gyakorlatilag nem vettük le...ez az én tapasztalatom JA ÉS EDDIG MINDEN ISMERŐSÜNK EGY HÜLYE SZILIKON JÓ DRÁGA SZ...RNAK HITTE azt mondták minek vettük meg:-)???
183. homokóra (válaszként erre: 182. - Csabi4)
2011. júl. 12. 11:47
Örülök, Csabi..igazán!:)Azért majd írjál, jó
182. csabi4
2011. júl. 12. 11:02

Na most dobom el az agyam - mert anyosnál is bejött hogy nem jár annyit WCre éjszak + ugy érzi már segitett is a szorulásán -ezt ma reggel vette észre .

Pedig szerintem köztünk Ő a legjobban szkeptikus -

de még mindig nem értem mi a franctól működik -igazság szerint apunak szereztem be -egyre jobban félrekezelik most már alig tud járni azt is csak járokerettel -ez az 5 éves gyogyszeres kezelés eredménye ...

Te nem fogsz engem annál inkább érdekel -amugy is olyan kisérletek csinálok amit más nem merne megtenni :)

181. homokóra (válaszként erre: 180. - Csabi4)
2011. júl. 12. 08:33

Most nincs rajtam....


Igen, mitőőőől???? Mitől teszi ezt, amit tesz..akár jót, vagy pedig rosszat?

Csabi, én azt gondolom, hogy nem fogok már kísérletezni..tegnap iszonyúan szarul voltam..


A barátnőm lányának a migrénes fejfájását mulasztotta el..de nem úgy, hogy előbb felerősítette a tüneteit, hanem egyszerűen megszűnt a fájdalma...

180. csabi4
2011. júl. 12. 08:21

most figyeld magad lesznek e érthetetlen tüneteid -

a szorulásra ha használna akkor örülnék mert anyosom is 20 éve szenved már tőle -tudom miért de ő már nem fog változni -ha valóban képes segiteni rajta azt csodának tekinthetjük :)

Amugy egyik ismerösöm férjénél egy börprobléma ami már több éve megvan pár nap karkötő viselés után elkezdett vérezni -ettől nem szabad megijedni mert beindult az elakadt helyreállitási folyamat -de mitőőőőőőőől?????????

179. homokóra (válaszként erre: 177. - Csabi4)
2011. júl. 12. 08:17

A férjemnek beállt a vérnyomása..de biztos, hogy ezt is olvastad...és az első héten nagyon aktív volt...volt egy mondata, ami a fülemben cseng: "A Gellért hegyet el tudnám mozdítani":)

Ez tartott egy hétig.. most nem érez semmit, mégsem venné le a karkötőt..:)

178. homokóra (válaszként erre: 177. - Csabi4)
2011. júl. 12. 08:15

Nem..nem volt oka, Csabi..csak felkeltette az érdeklődésemet..alig vártam, hogy megkapjam, hiszen a férjemnek jó volt, bevált..megmondom őszintén..tetszett is :):) Olyan "dizájnos":) Szóval én pozitívan vártam nagyon..nem is tudom, mit vártam tőle:)

Mindegy, mert a menyemnek kölcsön adtam néhány napra..neki jó volt..(szorulásra)

Elgondolkodtam már, hogy miért csak nekem nem jó ez..de nem jöttem rá..nem tudom mi van benne...:)

177. csabi4 (válaszként erre: 176. - Homokóra)
2011. júl. 12. 08:06
Te miért kezdted el hordani -volt e konkrét oka ?
176. homokóra (válaszként erre: 175. - Csabi4)
2011. júl. 12. 08:03

Hát én nem vigyorogtam, Csabi.):) Ha folyamatosan követted a fórumot, láthattad, hogy először az izületeim kezdtek fájni..és bizony rumliztam a karival:) Aztán jöttek ezek a görcsös napok..hideg verítékkel egybekötve..na ez már nem volt olyan felhőtlen érzés:)

Egy valamit megfigyeltem..2-3 nap után jönnek a mellékhatások, és ha leveszem a karkötőt, akkor pedig 4-5 óra alatt áll helyre a szervezetem..

A férjem a mai napig hordja, neki bevált...

175. csabi4
2011. júl. 12. 07:49

Szia


Bizony hordom -

12 emberen leteszteltem -szombat óta - de ugy hogy külön külön és nem mondtam semmit sem nekik előre -

Pl csipőficamos sogornöm látványosan továbbfordult

Viszont én ismertem a a karit -hála nektek és ezért megkértem egy lányt mutassa be nekem mert nem hiszek benne -és felkészülve vártam a teszteket -na de már az első tesztnél a telosnál kiakadtam -

ugyanis nagyon erős a szoritásom -erre egy 50 kilos lány ugy szétkapta az ujjaimat hogy lestem -ha a telo nem volt a kezembe akár megemelhettem volna -Mindenkinél működött -öregek fiatalok sportolok lányok fiuk tök mindegy :)

Az anyosom jobban alszik és most mondja a párom aki nagyon éberen alszik sokkal jobban aludt ma már :) 2 napja hordják

én tapasztalatom szombat óta sokat álmodom és emlékszem is rá :)

A mellékhatásokon meg vigyorgok mert azok helyreállitási tünetek ezért jó a GNM et is ismerni és nem betojni töllük -de kérdés az mitől indulnak be -erre keresném a magyarázatot ....mert a karkötő nem hat -ezt állitólag bebizonyitották - placebóval nem magyarázható ennyi esetben igaz azt sem tudják mi is valójában ,de jól hangzik ...

2011. júl. 12. 07:32

Szia, Csabi!


Nem, nem voltam a németeknél:) Egészen egyszerű a képlet..nekem nem jó az, ami másnak bevált..hát evvvvan:):)

Neked mi a véleményed erről a kariról? Talán Te is hordod?

Egyébként tegnap levettem, és fokozatosan, lassan múltak a görcsök..most teljesen jól vagyok:)Ez már a sokadik tapasztalatom..úgy gondolom, hogy ehhez a német járványnak semmi köze:D:D

Üdv: Zsu

173. csabi4 (válaszként erre: 172. - Homokóra)
2011. júl. 11. 20:29
Esetleg nem voltál a németeknél ????? :DDDDD
2011. júl. 11. 19:47

A helyzet az, hogy a karkötőt végleg le fogom most már tenni..a mai rosszullétem volt az utolsó, amit hajlandó voltam még áldozni érte...brutál!!!!!

A beleim leálltak, emésztésem nem volt, hánytam, f...stam..vert a víz..szóval újra ugyanaz a tünet, mint legutóbb..én ezt nem bírom ki 3 hónapig, az tuti..úgyhogy van egy új, gyönyörű,Forza hologramos karkötőm..majd valakinek jó lesz...:)

Esetleg, ha valaki írna még,megköszönném...egyet nagyon szeretnék tuti: Mi a fészkes fene van ebben a karkötőben, azon kívül, hogy hologramos???:) Mert hogy valami van benne, ami az én szervezetemet kiüti, az egyszer biztos!!!

2011. júl. 9. 14:41

Ma visszaadta a kis menyem a karkötőt:) Nála a pozitív hatás szinte azonnal jelentkezett..beindította a bélmozgást..sokszor 4-5 napig nem tudott semmit produkálni..a karkötőtől naponta kétszer ment wc-re:) Emellett pedig végtelen nyugalom szállta meg..úgyhogy meggyőződött róla, hogy jól működik..rendelnek Ők is:) Most ismét rajtam van..meglátjuk meddig rumlizok még vele:)

Jól elbeszélgetek magammal :DDDDDDDD

2011. júl. 7. 20:37

Sziasztok..itt vagyok:) Na...kölcsönadtam a kismenyemnek a karkötőt..úgyhogy most nincs rajtam.

Az utolsó élményem vele, hogy éjszaka ülök a wc-n, közben pedig hányok, és folyik rólam a víz:) Hát nem volt valami épületes élmény:) Alul-felül tisztultam:) Szóval, nem tudom, hogy a nőgyógyászati bajokon segít-e, de azt már hallottam, hogy a mensi előtti görcsöket megszünteti..azt is mondták, hogy sokat tudnak tőle aludni( ezt én is tanusíthatom) az idegrendszert is helyreteszi..hát kb. ennyi, amit eddig tudok:) Nekem az izületeim bedurrantak tőle..és úgy kisérleteztem ki, hogy valóban a karkötőtőtől-e, hogy levettem, aztán felraktam..ezt csináltam egy hétig..és mikor rajtam volt, alig tudtam lábra állni..nagyon fájtak a térdeim, a kezemen az ujjaim..szóval nekem mindent kihozott...aztán kicsit csitult, mindig többet volt rajtam..és az utolsó tünet az volt, amit fenn leírtam...brutál volt:):) Mint a szülési fájdalmak..ahhoz hasonlíthatnám. Biztos vagyok benne, hogy ebben a karkötőben NEM placebo hatás van!!!!!!!!

169. Ica77
2011. júl. 7. 12:33

homokóra: Mi történt? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy vagy azóta?


kéttűz: sajnos nem tudom, hogy lelki, illetve nőgyógyászati problémákon segít-e.

Bár pont tegnap mondta nekem egy hölgy, hogy a karkötőtől rendben visszatért a menstruációja (miután már egyszer elmúlt neki a menopauza miatt).

2011. júl. 7. 10:20
Senki sem tud nekem segíteni?:(
2011. júl. 5. 12:10
Most mennem kell..majd este írok:)
2011. júl. 5. 11:13

Sziasztok!

Nemrégiben hallottam a karkötőről és nagyon felkeltette az érdeklődésem.

Sokszor lelkileg eléggé lent vagyok. Néha van rá okom, néha nem. Illetve nőgyógyászati problémám is van. Szerintetek segítene?

165. Ica77 (válaszként erre: 164. - Homokóra)
2011. júl. 5. 08:46

Szia!

Na, hogy vagy? Mit tapasztalsz?

164. homokóra (válaszként erre: 163. - Ica77)
2011. júl. 3. 08:28

Ne legyen, Ica!:) Már nagyon jól vagyok..a bal kezedre tedd, ha valami gondod van..fokozatosan szoktasd hozzá a szervezeted..nem mindenkinek okoz gondot.egyébként már le sem venném:)

Tegnap itt voltak a fiamék..Ők is akarnak maguknak:)

163. Ica77 (válaszként erre: 162. - Homokóra)
2011. júl. 2. 23:18

Én figyellek! :-)

És kíváncsi vagyok a tapasztalataidra, mivel rendeltem egy karkötőt, de van egy kis félsz bennem. Főleg, mióta olvastam, hogy neked voltak rossz tapasztalataid az elején.

Most jól vagy?

162. homokóra (válaszként erre: 160. - Homokóra)
2011. júl. 1. 18:18
Mindegy..magamban gondolkodom...talán a Varga Gábor fórumon...
2011. jún. 30. 21:30
Még mindig tünetmentes vagyok..jobban mondva, most már csak pozitív tünetek vannak..és rohadtul jól érzem magam!!:):):)
2011. jún. 29. 20:20

Drága Ronett!

Nagyon sajnálom, hogy elmentél:(:(:( Hát erre kellett hazajönnöm?:( Sokat segítettél nekem..köszönöm!!!!!!!!!!

Pedig ma volt az első tünetmentes napom a karival..szerettem volna elmondani:( A fenébe is!!!!!!!!!!!!

159. Bodu (válaszként erre: 158. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 19:41
Ok.Most már én is kíváncsi vagyok.De csak holnap,mert éjszaka érek haza:-))
158. ac808a6b30 (válaszként erre: 156. - Bodu)
2011. jún. 28. 19:29
Oké, ha el nem felejted, írd meg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook