Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hologramos karkötő tapasztalatok fórum

Hologramos karkötő tapasztalatok (beszélgetős fórum)


217. csabi4 (válaszként erre: 212. - Sylvia31)
2011. júl. 13. 08:49

Te tudod mi az a placebó ? na nem arra gondolok amiket mondanak és ráfogják -mert a 246. hozzászólásban nem nevezhetjük placebonak a kisérletet -vagy mégis ? :)

vagy ez :

Nekem a legjobban az állatkísérletek tetszettek, hiszen a rágcsálóknak nem lehet elmagyarázni, beléjük szuggerálni, milyen szert kapnak. Egy elég kegyetlen kísérletben patkányokat cukros vízzel itattak meg, és egyidejűleg injekcióban egy cyclophosphamid nevű mérgező anyagot is beadtak. Az állatok fele elpusztult. Amikor a megmaradt állatok ismét cukros vizet kaptak, de mérget már nem - közülük is minden második elpusztult. A szervezet, vulgárisan fogalmazva: reflexesen kötötte össze a cukros víz és a korábban kapott méreg hatását.

216. sylvia31 (válaszként erre: 214. - Homokóra)
2011. júl. 13. 08:48
Mégegy érdekességet leírnék Neked! Tényleg fura hogy nem lett tőle semmi kellemetlen mellékhatásom mert világéletemben olyan szervezetű ember voltam-vagyok akinél mindig azt mondták az orvosok:Jaj Szilvi maga az a 216ezerből egy aki nem bírja akinél nem jött be akinél nem működik stb..Ez lehetett antibiotikum,bármilyen gyógyszer vagy terápia..mindig kellemetlenül is éreztem magam hogy ilyen érzékeny vagyok nagyon sok gyógyszert szedni se szedhetek mert nem bírom..A karkötőt meg igen..fura de örülök neki legalább ez bejött(nekem)
215. sylvia31 (válaszként erre: 214. - Homokóra)
2011. júl. 13. 08:42
Természetesen vannak akik nem bírják!!Ez valóban szervezet függő!!Én nem is azért írtam le a tapasztalataimat hogy jó vagy sem csak az én ismeretségi körömben sült bolond idióta pi...nak néztek HOGY MEGVETTEM!!Minek adok én ki pénzt egy ostoba szlikon vacakra..szóval csak azt szerettem volna igazolni hogy NEM PLACEBÓ!!NEM EGY SZILIKON VACAK mint mondták nekem sokan..Amúgy sajnálom hogy ennyire rosszul lettél tőle én megmondom őszintén amíg erre a fórumra nem keveredtem ilyen durva mellékhatásáról még nem is halottam!!!Inkább arról hogy semmit sem csinál..
2011. júl. 13. 08:37

Kedves Szilvia!


Én is mondom a száraz tényeket! Amikor feltettem a karkötőt, második nap elkezdett fájni mindenem..soha életemben nem fájtak az izületeim..most megtudtam, milyen érzés...amikor tetőfokára hágott a fájdalom, akkor levettem a karit...majd 2 nap után feltettem...a hatás ugyanaz volt..féktelen fájdalom..aztán azt mondta valaki, hogy tegyem a bal kezemre..én megtettem...3 napig jó is volt..örültem...aztán a 3. napon,mikor feltettem, éjszaka iszonyú görcsre ébredtem..(valami olyasmire, mint mikor szültem) hideg veríték,hányinger, hasi görcs..se fenn, se lenn nem jött semmi..ez így ment éjjel 11-től 1 óráig, mire végre megkönnyebbültem..a karkötőt levettem a rosszullét közben...másnapra semmi bajom nem volt..néhány napig nem hordtam..aztán ismét próba...és ismét iszonyú görcsök..ekkor munkából hazajövet lettem ugyanolyan rosszul, mint az éjszaka..férjemnek kellett jönnie értem...levettem a karit..és 3 órán belül minden fájdalom elmúlt. Tehát én akartam, és kísérleteztem vele, mert nagyon szerettem volna hordani...de nekem nem volt jó! Ki tudja miért?

Ez nem azt jelenti, hogy másnak ne lenne a hatásos..például a kis menyemnek szorulásra, a barátnőm lányának migrénre jó........

De azért én leírtam azt, hogy nekem mit okozott!!!

2011. júl. 13. 08:24
Mondom a száraz tényeket:Sem én sem az ismerősöm akitől kaptam (3gyermeket nevel mindent tud csak pihenni nem)sem ő sem én nem voltunk beteg mióta rajtunk van! Ődecember én január óra hordom egyből föltettük szokatás nélkül és nem vettük le azóta se..Anyám 4szer volt tüdőgyulladásban ebben az évben ebből két hetet kórházban töltött TÜDŐKLINIKA nem belgyógyászat mindenféle lepra terjeng a levegőben NEM LETTEM BETEG!!Ekkor vettem anyunak is ő most két hónap után csak azért vette le mert nem bírja az állandó wc-re mászkálást..(munkahelyen azért elég kellemetlen is)hát ennyi...méghogy nincs hatása...
2011. júl. 13. 08:18
Ha tényleg placebo lenne akkor hogy lehet az hogy olyan betegeknél is hat akik jól lehet azt sem tudják mit raktak a kezükre egy karkötő és kész és mégis javulni kezdenek??? Főleg ha az illető még hinni sem hisz benne és mégis javul?
211. csabi4
2011. júl. 13. 07:27

Mi a placebó ? :)


azt szeretném tisztán látni hogy a karkötőnek van e hatása valójában -engem nem érdekelnek a fizikai okosságok -hisz sokmindent nem tudnak megmagyarázni de attól még működik -PL:


a tálakban végbemenő Faraday-hullámok minden eddig ismert fizikai szabálytól eltérnek, nem kis fejtörést okozva ezzel az áramlástant tanulmányozó tudósoknak.

[link]

210. homokóra (válaszként erre: 209. - Csabi4)
2011. júl. 13. 07:13
Csabi! Mit akarsz bizonyítani ezekkel a kísérletekkel?:)Csak nem placebot?:)
209. csabi4
2011. júl. 13. 07:10
és persze nem egyféle dologgal hanem legalább 3 féle anyagot adok a kezükbe -nagyon kivi vagyok :)
208. homokóra (válaszként erre: 207. - Csabi4)
2011. júl. 13. 07:06
:)Ha az is pozitív eredményt mutat, az érdekes lesz:)
207. csabi4
2011. júl. 13. 07:05
Nevetni fogsz -hasonló teszten gondolkodom -és persze meg is csináljuk -lehetséges még ma :)
206. homokóra (válaszként erre: 201. - Csabi4)
2011. júl. 13. 06:59
Talán kéne vennem egy szilikonpántot-DDDDDDDD Egy simát:)
205. sylvia31 (válaszként erre: 203. - Csabi4)
2011. júl. 12. 20:16
Légyszi mindenképp írd meg ha beméretted nagyon kíváncsi vagyok az eredményre:-)!!!!
2011. júl. 12. 20:08

sziasztok

Érdeklődnék point break:body advance karkötőről!

Valakinek használ?Van valakinek?

Forza balance és point break karkötők között mi a különbség?Egy cég gyártja nem?

203. csabi4
2011. júl. 12. 16:02

Most kaptam friss :

Egy olyan beteg aki nem tudott egy lábon állni SM betegség miatt ,a karkötövel tud -/biztos forrás /


Na most már egyre érdekesebbbbbbbb :DDDDDDDDDDD

202. sylvia31 (válaszként erre: 199. - Csabi4)
2011. júl. 12. 14:11
Ez amit írtál nagyon durva:-)))Mármint ez a kísérlet!!Én egyébként imádom a karkötőmet csak javulást tudok mondani bármi ami rosszabb lenne azóta ilyen nálam nincs! A kísérletre visszatérve olyat hallottam (mire képes az emberi agy)hogy két kontrollcsoport is ugyanazt a placebót kapta az egyiknek azt mondták hányni fognak tőle AZ a kontrollcsoport minden tagja hányt a másik persze nem miközben C vitamint kaptak:-)!! Ennyit az agy és a hit hatalmáról..Egyébként ebben(mármint a karkötőben) ha nem hiszel akkor is működik!!!
201. csabi4
2011. júl. 12. 13:04

Nemsokára beméretjük már intézzük :)

Teljesen mindegy -nem kell mindent megmagyarázni- tudomány ide vagy oda - lényeg az a betegek mit éreznek és a másik fontos dolog, nem visz be káros anyagokat + nem kell vele törödni- bevettem nem vettem be ? hordani kell és ennyi - a többit meg érezni :)

Kiegésziteném a PB hamisítvánnyal a felsorolást ugyanis mint irtam semmi különbség nincs a hatásában , csak a külseje nem egyforma.

200. diamiex
2011. júl. 12. 12:49
Lehet, hogy pusztán hit sajnos mérőműszerem az nincs én csak kizárólag a személyes tapasztalatom írtam le. Biztos viszont számunkra, hogy már több ismerősünk is használja eddig csak pozitív tapasztalatokat hallottam mind a power balance-ról mind a point break-ről.
199. csabi4
2011. júl. 12. 12:43

Placebóval sok mindent megmagyaráznak ami nem tetszik arra ráfogjuk :

Az is elég groteszk, ahogyan egy svéd kísérletben terhes asszonyoknak csillapították a hányingerét. A kismamák úgy tudták, hogy egy új hányáscsillapító szüntette meg rosszullétüket. Tévedtek, még csak nem is placebót tartalmazott a szer, hanem egy jól ismert hánytató hatására szűnt meg a hányingerük! Hatott. Ugye, a hit hegyeket mozdít.

na most mi van ? :)

198. diamiex (válaszként erre: 197. - Sylvia31)
2011. júl. 12. 12:38
azt tudom jelen pillanatban az egyik ismerősöm az Szlovákiából rendelt! Bevallom ennyire azért nem voltam bátor.
2011. júl. 12. 12:30
bocs a hibákért gyorsan gépelek:-)
2011. júl. 12. 12:29
Akkor jó:-)! Nekem is a Power Balance de hogy sok a hamisítvány ebben abszolót igazad van! Neked az ismerősöm tesvére hozta akinek még a természetgyógyász végzettségét igazoló bizonyítványt is be kellett mutatnia(állítólag)csak így adták ki neki..
195. diamiex
2011. júl. 12. 12:26
Nekünk bevallom ez a point break abszolút bevált.
194. diamiex (válaszként erre: 192. - Sylvia31)
2011. júl. 12. 12:21
Én több helyet is végig kérdeztem telefonon és el is mentem érte, de arra hivatkoztak most van épp a jogviszony rendezése. Amire majd a gyártó rábólint az lesz a hivatalos vezérképviselet ennek kb. 1 hónapja. Mondjuk érthető, mert egy időben minden aukciós portál tele volt vele.
2011. júl. 12. 12:18
Diamiex,6000forint volt nem tudim ki.mennyiért vette de 1000az kicsit érdekes..JA MÉG VMI! SENKI NEM VISELHETI A MÁSÉT!! NEM VEHETE ÁT A TESTVÉRÉTŐL NYJÁTÓL STB MERT NEKI NEM VOLT JÓ!! ÁTVESZI A TESTED SAJÁT ENERGETIKAI REZGÉSÉT ÉS AZT EGYENSÚLYOZZA KI EZ MINDENKINÉL EGYÉNI!!
2011. júl. 12. 12:15
nekem POWER BALANCE van de úgy hozták Pestről nem is tudtam hogy már nem lehet tőlük venni..De miért???
191. diamiex (válaszként erre: 188. - Homokóra)
2011. júl. 12. 12:13
Persze hiredtésben fillérekért vehettem volna olyat aminek köze nincs az eredetihez. Aukciós portálokon akár 1000Ft alatt is.
190. diamiex (válaszként erre: 188. - Homokóra)
2011. júl. 12. 12:11

én Power Balance karkötőt szerettem volna.

de nincs pillanatnyilag hivatalos képviselet, mindenhol csak hitegettek.


Niki

2011. júl. 12. 12:10

[link]



Nagyon érdekes...

2011. júl. 12. 12:00

"szerettem volna karkötőt venni, de mint kiderült hivatalos képviselet hiányában a forgalmazás nem is létezik Magyarországon"


Ezt nem értem......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook