Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hologramos karkötő tapasztalatok fórum

Hologramos karkötő tapasztalatok (beszélgetős fórum)


247. 763c1a87a1 (válaszként erre: 245. - EXmortis)
2011. szept. 20. 22:18
Nekem is Unico van, átlátszó. Tényleg jól néz ki, hatása nincs.
2011. szept. 20. 19:45
Hozzátenném azt, hogy ez az egész olyan mintha Jade követ rejtegetsz a zsebedben, mert gyógyító hatása van. Ki hiszi el ezt? Nos, tök ugyanez a szitu a karkötővel is.
2011. szept. 20. 19:42

Hali mindenki...

25 éves sportoló vagyok és egyetemista, aki most decemberben fog államvizsgázni. No először is le szeretném írni, hogy én nagy szkeptikusok közé tartozom, aki még a vallást se kajálja be. Semmit se hiszek el.


No, tegnap kaptam egy fekete színű dízájnos SBS Forza Balance UNICO karkötőt (7800 ft), mondtak ezt azt, hogy "húdeszuperülhat". Én meg csak néztem ezt a fekete vacak műanyag karkötőt, hologrammal. Fel se tudom fogni, hogy ez a hologram képes 7,83 Hz -t produkálni (Utána is néztem: Mylar hologram --> erről semmiféle leírást nem találtam, a működési elvről se --> kitalált név).

Meg kipróbáltam a kísérleteket, hát mit ne mondjak, jót mosolyogtam magamban. Az ember agya elhiszi, hogy hat, ezért "működik". Ez egy ezeréves trükk, amit alkalmazott kineziológiának hívnak, és amelynek segítségével képes becsapni az embert, aki egyszer gyengébbnek, másszor erősebbnek hiszi magát.

Szval, jó nagy duma az egész. Jó biznisz. 1 év múlva kiderül, hogy kamu az egész.


Nos, még mindig rajtam van mert tetszik, és divatos. De nem várok semmiféle hatást tőle.


De azért tegnap este az ágyban, mintha elzsibbadt volna a bal karom (bal csuklómon van a FB), de tuti hogy nem a karkötő miatt, hanem a horgászat miatt :))))


Holnap megyek edzésre, és ott meglátom hogy mivan. Sztem ugyanolyan lesz a teljesítményem mint múlthéten, azaz semmi sem fog változni. Pénteken meg gyúrni megyek.

244. 763c1a87a1 (válaszként erre: 243. - Homokóra)
2011. szept. 18. 14:29
Jó. 3 hónap múlva újra referálok.
243. homokóra (válaszként erre: 242. - 763c1a87a1)
2011. szept. 18. 14:04
A sejt beépülési idő három hónap..
2011. szept. 18. 11:13

Na ide is leírom, az összes hologramos karkötő gyógyító ereje egy nagy szemfényvesztés!

De aki akar, nyugodtan vásároljon, majd megtapasztalja a nagy büdös semmit!

241. koda32
2011. szept. 17. 10:50

Sziasztok!

"Point break" tipusut vettem tegnap a férjemnek és magamnak.Remélem beválik.

240. makaj88
2011. szept. 16. 16:59

Sziasztok!!!

Van egy ismerősöm, aki Forza Balance karkötők értékesítésével foglalkozik. Mondta, hogy vegyek, de hát eléggé szkeptikus voltam. Aztán másik két ismerősöm is ajánlotta még és a foci csapatban, ahol játszom ott is van két embernek. Jó tapasztalataik vannak. Tegnap beadtam a derekam, rendeltem egyet. Kíváncsian várom a hatásait...

239. magdatunci (válaszként erre: 237. - Homokóra)
2011. szept. 7. 09:33
Köszi! Pont ma tesztelték a Class FM-ben a karkötőt :)
2011. szept. 3. 10:06
A TV shopban hírdetett RiRenew karkötő ugyanaz, mint a hologramos? A leírása nem jó semmire, így nem lehet tudni. Valaki ismeri? Esetleg tudja, hogy van-e különbség a kettő között?
2011. aug. 31. 11:30
semmiben...
2011. aug. 30. 12:53
Segítség-tegnap a férjem meglepett egy Actifar balance karkötővel-ez miben különbözik a Power balance karkötőtől? Már teljesen tanácstalan vok...
2011. aug. 1. 11:49

Sok évig volt ekcémás az arcom.. ezen a problémám egyedül az elocom segített. . minden másnap be kellett kennem az orrom tövét, a homlokomat, és az államat. . mert ha elmulasztottam, bizony csúnyán viszketett, és esztétikailag sem volt valami szép. . . . . .

5 hete hordom ezt a karkötőt. . . 4 hete pedig egyetlen egyszer sem kellett használnom a krémet. . ugyanis nem jönnek elő a viszkető ekcémás foltok!!!:):)

2011. júl. 31. 08:07

Tanulmányoztam a Moksa elixírt..kb.ugyanúgy hat, mint a karkötő..először előhozza a negatívumokat, majd egy idő után elkezd hatni...ha akkor ezzel tisztában lettem volna, dehogy kapkodom le-fel..:)De az ember megijed a tünetektől..és butaságokat tesz:)

Már teljesen jól vagyok:)

233. homokóra (válaszként erre: 232. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 13. 10:12
Az nekem is volt..a rosszullétek közben...de állítólag 3 hónap, míg beáll a hatása...
232. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 231. - Homokóra)
2011. júl. 13. 10:10
szédülés.
231. homokóra (válaszként erre: 229. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 13. 10:10
Fizikai tüneteid nem voltak?
2011. júl. 13. 10:07
Esküszöm annyi tünetet írtok hogy már lassan kezdek én is rosszul lenni tőle:-))))))
229. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 225. - Homokóra)
2011. júl. 13. 10:04
édesanyám rendelte, az egész családnak, mindenkinek egyet. én azóta nem hordom, mert nyugtalan vagyok tőle ha felveszem.
228. homokóra (válaszként erre: 227. - Sylvia31)
2011. júl. 13. 09:57
A wc-ből nekem is elegem volt:):)
227. sylvia31 (válaszként erre: 226. - Homokóra)
2011. júl. 13. 09:56
levette tegnap:-)))))) azt mondta elég volt a napi 3 wc-re mászkálásból..de ő például nem bírta megszokni mármint a karján..idegesítette folyton le akarta venni éjszaka eltekeredett a kezén aláizzadt stb..azért jó lenne tudni hamisítvány e..
226. homokóra (válaszként erre: 223. - Sylvia31)
2011. júl. 13. 09:48
Nem baj, ha hamisítvány..lényeg, hogy használjon..
225. homokóra (válaszként erre: 224. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 13. 09:48
Mesélj:) vagy csak úgy írtad??
2011. júl. 13. 09:46
sajnos nem vált be, felrakom rosszul vagyok tőle...
2011. júl. 13. 09:43
Az övén a hologram AB az enyémen PB az övére High Technology az enyémre Performance technology van írva..kérem bárki ha tudja a választ segítsen az anyámé HAMISÍTVÁNY?????????????????
222. sylvia31 (válaszként erre: 221. - Csabi4)
2011. júl. 13. 09:40
Lenne egy kérdésem hátha tudod rá a választ..tegnap megnéztem az anyám karkötőjét megjegyzem ugyaz a személy hozta ugyanannyiért mint az enyémert csak 3hónap múlva az enyém Power Balance-s az anyáméra meg most figyeltem meg Actifar Balance van ráírva!!!De még a csomagolása is ugyanolyan volt mint az enyém..most akkor az anyámé vmi hamisítvány????????
221. csabi4
2011. júl. 13. 09:33

Nem végeztem -túl "bonyolult"

Nézd semmi sem 100 %os mindig is lesznek áldozatok

csak kérdés mennyi ....

egyszerű és olcsó megoldásokat keresek -és nem hiszek a 100000 es szereknek sem mert annak megvan a megfelelője párszáz esetleg ezer forintért is .

Ja most a boltban egy hölgyel megcsináltuk a telefonos tesztet - és nagyon érdeklödő volt -meg is adtam a forumot neki olvasgasson :)


Most beszéltem egy ismerősőmmel azt mondta bármit is adsz az ember kezébe az erősiti ha az neki jó -és megemlitette a cukrot mert az szinte mindenkinek gyengülést hoz -kivéve a cukorbetegeknek -ezt is kiprobálom :)

220. sylvia31 (válaszként erre: 219. - Csabi4)
2011. júl. 13. 09:20
Te csináltad Domján Laci agykontrollját? Én még kb 15évvel ezelőtt jött ki a Silva véle könyv ha jól emlékszem nálunk az agykontroll még akkor újdonság volt szóval próbálkoztam vele csak volt egy érdekes élményem meg utána hallottam egy nőről akit nem tudtak visszahozni és megijedtem..a lényeg az volt hogy 100tól kellett számolni visszafelé úgy hogy semmire sem gondolhattál közben(nem könnyü)csak a számokra..sokadik gyakorlásra éreztem(én elalváshoz akartam segítségül)hogy a 10-9-8-7nél minhta átzuhannék saját magamon és totál mélyálomba zuhantam..na ezután hallottam a nőről akit nem tudta felébreszteni egy ilyen után(de lehet hogy ez csak kamu riogatás volt)mindenesetre megijedtem és abbahagytam pedig sok jót hallok róla..
219. csabi4
2011. júl. 13. 09:02

Tudati beprogramozás ez a lényeg - most volt Domján Laci az agykontrolos az egyik rádioban és lényegében erről mesélt-csakhogy nehéz megtanulni és alkalmaznia egy már betegebb embernek -de másnak is -viszont az EFT ugyan erre épül negativ ki pozitiv be :)

Na de ha ez a karkötő képes erre ? nincs miről beszélni kit érdekel hogyan működik hisz a tudományosok is állandoan változtatnak az addig állitólag bizonyitott tényeken -mégsem ugy van ahogy gondolták eddig -most l rájöttek a cukorbetegség sem ugy van ahogy gondolták -ezt a GNM ben már rég tudjuk :)

218. sylvia31 (válaszként erre: 217. - Csabi4)
2011. júl. 13. 08:54
Az a kismamás teszt nagyon durva(jó értelemben)olvastad az előző két hozzászólásomat? Amúgy a placebo de szerintem Te is tudod a klasszikus értelmezésben:HATÓANYAG NÉLKÜLI TABLETTA..amit nyilván gyógyszerkísérleteknél alkalmaznak amit írtam is a C vitaminos kísérletnél a placebótól hánytak csak mert azt mondták neki ez hánytató szer..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook