Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A diéta neve: Őszinteség fórum

A diéta neve: Őszinteség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A diéta neve: Őszinteség

1 2
46. wirgi
2011. júl. 8. 16:18
Sziasztok ! Mi a Weight Watchers fórumon szinte kötelezően vezetünk naplót a napi táplálkozásunkról, és higgyétek el, hogy ez az egyik legfontosabb alapja az életmód váltásnak is. Itt mi mindent eszünk, csak bizonyos szabályok alapján. Szlogenünk edd magad karcsúra
45. SweetDelight (válaszként erre: 44. - Szilisári)
2011. jún. 25. 12:38

Szívemből szólsz:)))

Én is - bár közel sem hónapja-, de minden alkalommal visszautasítom a kollegákat, akik hozzák a nasikat. Most jól meg és tényleg én is arra gondolok, hogy nincs szükségem rá.

Viszont én mindig is édesszájú és tészta imádó voltam, régen mértekkel, aztán nem annyira:) most meg kerülöm, hogy elérjem a célom:))))

Hogy soha többet? Nem mondom, hogy nem bírnám ki.

A cigi letételnél is maga a gondolat, hogy soha többé, akasztott ki, és mégis bírom.

44. szilisári (válaszként erre: 43. - SweetDelight)
2011. jún. 25. 10:29
Megmondom oszinten, hogy nem hiszek abban, hogy meg tudom allni azt, hogy "oke, akkor csak egy chipset eszem". De most mar atallt az agyam arra, hogy egyet sem akarom, ennek 2 oka van, az egyik, hogy minek, semmi szuksegem nincs ra, a masik meg, hogy az egy pillanatyni elvezet, hosszutavon viszont sokkal boldogabba tesz, ha megallom. A naplomban irtam is, hogy abban nem hiszek, hogy van olyan szituacio, amikor nem lehet megallni, mert azota, amiota ezt elhataroztam volt 2 szulinapozas meg most egy eskuvo es senki sem kenyszeritett pisztollyal arra, hogy edesseget faljak, ugyhogy nem is tettem.
43. SweetDelight (válaszként erre: 42. - Szilisári)
2011. jún. 25. 06:38
az igen!!! Gratula! Ez nagy önfegyelemre vall.
42. szilisári (válaszként erre: 28. - SweetDelight)
2011. jún. 24. 22:08
ez nem is igaz, én például már majdnem 2 hónapja nem ettem semmi "rossz" kaját, úgyhogy ki lehet bírni. :-)
41. tundike77 (válaszként erre: 34. - Aeb0378846)
2011. jún. 24. 21:22
Ügyes vagy! Gratulálok!!! :)
40. Shila (válaszként erre: 39. - Loch ness)
2011. jún. 15. 10:50
Igaz-igaz :) Nah akkor jooo :)
39. loch ness (válaszként erre: 38. - Shila)
2011. jún. 14. 15:46
Persze, hogy nem. Csak gondoltam, jó, ha tisztázom, hogy én nem mint egyedül helyes utat írtam az enyémet, hanem azért, mert nekem jót tett és bevált. De szerintem sokféleképpen lehet helyesen lefogyni, mindenkinek más jön be. Csak az a lényeg, hogy egészségesen fogyjunk, ne úgy, hogy közben megbetegítjük vagy leépítjük magunkat.
38. Shila (válaszként erre: 36. - Loch ness)
2011. jún. 14. 15:14
Jujj,remelm nem bantottalak meg...persze ahanyan vagyunk,annyifelek. Egyebkent az mindenesetre igaz,hpgy a szervezetnem mar nem sok kaloriara van szuksege este 6 utan,nem is igen emeszt... De megis par falat jol jon,foleg ha ehesneke rezzuk magunkat. Szerintem jol csinalod! Remelem nem haragudtal meg az okoskodasom miatt :)
37. SweetDelight (válaszként erre: 36. - Loch ness)
2011. jún. 14. 14:55
Na ez az! Mindenkinek más jön be!:)))
2011. jún. 14. 10:51

Nem mondtam azt, hogy este 6 után senki ne egyen, nekem az jött be. Kölönben ha nagyon éhes vagyok, este 9-kor is eszem, de csak egy-két falat könnyű ételt, szóval nem fanatikusan.

A szétválasztáson nem a 90 napos diétát értettem, hanem a Testkontroll alapelvei szerint igyekszem nem együtt enni a szénhidrátot és a fehérjét egy étkezés közben, és a kettő között megfelelő szünetet tartok. Minél kevesebb alapelvet igyekszem felállítani, mert kinek van ideje, energiája és pénze egy csomó mindent betartani?

Szóval, nekem ez bejött, akit érdekel, próbálja ki, akinek ez nem jó, az viszont ne kövesse! Szerencsére sokfélék vagyunk.

2011. jún. 13. 18:05
Matol en is kezdem:)
2011. jún. 13. 17:49

Szia, kitartást neked. Én -58 kg-t fogytam, igaz 30 hónap alatt, de mégiscsak megvan.

Mindenkinek sok sikert a saját diétájához.

33. Binky (válaszként erre: 29. - SweetDelight)
2011. jún. 10. 23:12
Köszi, azért többnek indult, próbálom visszafogyni még+ elérni a végleges álom alakomat.
2011. jún. 10. 20:47
amióta rendszeresen vezetem mit eszek mennyit mozgok, tök jó minden.Már nem is lenne jó soványnak lenni, tiszta élvezet a naplóvezetés, s más naplók böngészése. :DD
2011. jún. 10. 19:39
Nekem ami bevált, arról naplót is vezettem.. (A 38. hozzászólástól írok róla.) 15 kg ment le fél év alatt, és egy életen át tartható, mert nem kínzom vele magam, nem számolgatok kalóriát, és nem főzök külön magamra emiatt..
2011. jún. 10. 19:35
Jó cikk , egyetértek vele! Sok sikert a fogyáshoz, és nemcsak ahhoz, hanem az ÉLETMÓDHOZ is, csak az a célravezető!!!!
29. SweetDelight (válaszként erre: 24. - Binky)
2011. jún. 10. 19:00
11 kiló nagyion szép eredmény!!!! Gratulálok.
28. SweetDelight (válaszként erre: 25. - Shila)
2011. jún. 10. 18:59

Gratula a fogyáshoz.

Persze, ha ésszerűen csinálod belefér a csoki is.

Én sem bírnám ki, hogy soha többet ne egyek a kedvenceimből, meg senki sem.

Itt jön a mértékletesség... Aki napi 3x nasizik valamit (csokit, chipset, kekszet, stb. mert megérdemli, mert olyan kedve van) valószínű, hogy lassabban fog fogyni, sőt ha még ezt nagyobb mennyiségben teszi, valószínű, hogy hízni fog.

27. Tevecca (válaszként erre: 9. - Evike69)
2011. jún. 10. 17:59
pfú, ez eléggé önkínzás szagú
26. Tevecca (válaszként erre: 2. - 53dfddad18)
2011. jún. 10. 17:58

ha ennél kevesebbet eszek, megd.glök és sajna a legolcsóbb kaják hízlalnak...plusz figyelnem kell hogy megfelelő mennyiségű kalóriát vigyek be, mert szoptatok...de köszi



Tetszik az ötlet, de nem tudom hogy vezessek kalória/kaja naplót

25. Shila
2011. jún. 10. 17:37
Amiota kaloriat szamolok,rajottem,milyen durvan sok felesleges kaloriat es szenhidratot viszunk be a szervezetunkbe.. Ez a modszer abszolut a mertekre tanit meg. 36 nap alatt 4 kilot dobtam le,amit elotte mas modszerrel nem tudtam megmozditani. Hetfon mertem magam,68,2 kg voltam,maara 67,6 vagyok..4 nap alatt ismet lement 60 deka..Nekem nem kell tobb bizonyitek,a szamok es a tukor magaert beszel. Nem beszelve arrol,hogy bizony sokszor vacsizom meg este 10kor is.. (itt lep ervenybe, hogy hajnal 1kor megyek agyba..de mar reggel 6 vagy 7kor kelek es reggelizem )Es meg chipsezem is olykor-olykor,neha...Csokit is eszem...es megis mukodik.
24. Binky (válaszként erre: 23. - SweetDelight)
2011. jún. 10. 17:36

Persze, mindenki próbálkozik.

Az biztos, hogy bevezetek egy rendszeres sportot, ez mind a tél következménye volt, amikor inkább punnyadtam.

Azért 11 kiló fogyást így is tartok már egy éve.

23. SweetDelight (válaszként erre: 21. - Binky)
2011. jún. 10. 17:33

Ezért kell életmódot váltani. Ha az egészséges táplákozás és a mozgás hétköznapivá válik, könnyebb megtartani a kilókat.

Mértékletesség és következetesség.

Én ezzel próbálkozom.

22. Binky
2011. jún. 10. 17:17

Amúgy nem drágább az egészséges élet... főleg nem így nyáron.

Gyakorlott vásárlás kérdése.

21. Binky
2011. jún. 10. 17:15

Még régi a naplóm....igazából nekem a megtartással van gondom, hogy ha tartom is, vagy mondjuk visszaszedem, nincs lelkierőm megint kicsit odafigyelni, és a végére több kiló gyűlik össze, mire megint észbekapok.


De ha elkezdem, akkor megy.

20. SweetDelight (válaszként erre: 19. - Miel77)
2011. jún. 10. 16:39

Nekünk a legelső van meg, párom anno azzal elég sokat fogyott.

Nekem megvan a szakácskönyv is, az alapján még teljeskiörlésű lisztet is lehet használni, persze update-tel keverve.

19. miel77 (válaszként erre: 17. - SweetDelight)
2011. jún. 10. 16:34
Én is elkezdtem a naplód olvasni :))) vmi hasonló állásponton vagyok én is, számolom a kalóriákat! A norbi update.re is gondolok, hogy elkezdtem megismerni a kódokat, és nekem is feltűnt, hogy lett ultra 1 kód és 4-es és pár dolog átcsúszott másik kategóriába... na igen és akkor melyik kódot kell használni?
18. miel77 (válaszként erre: 16. - Shila)
2011. jún. 10. 16:32
Igen igazad van!! De ez egy olyan tévhit, annyi ember esküszik erre a nem eszem 6 után, ami tök jó ha kb 7-8 fele fekszel le aludni!! Én úgy tudom, hogy inkább azt kell szem előtt tartani, hogy lefekvés előtt olyan 1-2 órával már ne együnk, vagyis ne akkor vacsizzunk, max joghurt vagy egy kis fehérje, amiket írtál Te is. Én pl. 5-6 fele edzek, jó hogy vacsizom utána, kül össze is esnék.
17. SweetDelight (válaszként erre: 15. - Pita17)
2011. jún. 10. 16:04

Szia! Köszönöm szépen.

Én is kipróbáltam már sok mindent. A szétválasztóstól 4. nap olyan gyomor fájás jött rám, hogy az borzasztó. Update pár éve, amikor még nem kellett diétázni jó volt, de így hogy már mindenféle termék van... Most is jó csak "nem fér bele a keretbe".

Valamint nekem furi, hogy volt régen egy kód táblázat, meg van egy új, és ami pl régiben 1-es kód volt, abból 2-es lett. Most hogy van? Eddig nem hízlat most már igen???

Ezért is gondoltam, az "őszinteség diétára"...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook