Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nap-Neptunusz szembenállást szolár képletben, hogyan oldjam meg? fórum

Nap-Neptunusz szembenállást szolár képletben, hogyan oldjam meg? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 13. 22:24

Egyébként akkor már inkább Kalo Jenő, a hallottak alapján, elvégre ő egy nyilas, és baromi optimista lehet, amire nagy szükség van mostanában.....

Még nem vagyok én sem asztrológus, de nagyon élvezem a tanulmányokat, egy új világ tárul fel előttem, rengeteg "aha" élmény, és egy hihetetlenül izgalmas "útnak" tartom. Keresem az összefüggéseket a saját életemben, és a világ dolgaiban, erre most legjobb az asztrológia, azt hiszem.

2011. jún. 13. 22:19
Nekem nincs, sajnos, én egy olyan tanártól tanulok, aki Takács Tibornál végzett, és Kalo Jenő iskoláját is "kipróbálta", sajna neki nincs túl jó véleménye egyikről sem, de próbáljatok szerencsét, mert mindenki másként látja a dolgokat....
12. Jaina (válaszként erre: 11. - 8f1ddc2679)
2011. jún. 13. 15:28
Kalo Jenőhöz tervezek járni ősztől :) Milyen tapasztalataid vannak vele?
11. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 10. - Ágnesovics)
2011. jún. 12. 00:39

Te Kalo Jenőhöz jártál?

Én igen, de nem sokáig... nem tudtam járni a munkám miatt. Nem is boldogulok a képletemmel, meg a párhoroszkóppal... ért hozzá valaki??

Nagyon jó lenne:)

10. Ágnesovics (válaszként erre: 9. - Jaina)
2011. jún. 11. 09:55
Nem, dehogy, csak olyan Kalo Jenős volt, azért kérdeztem. :)
9. Jaina (válaszként erre: 8. - Ágnesovics)
2011. jún. 10. 22:17

Még csak önszorgalomból, Takács Tibor és Kalo Jenő könyveket olvastam. Nemsokára tervezem egy asztro suli elvégzését is, még pontosan nem tudom merre. :)

Miért, nagyon nagy baromságokat írtam? :)

8. Ágnesovics (válaszként erre: 7. - Jaina)
2011. jún. 10. 20:34
Kitől tanultál asztrológiát Jaina? Ha megkérdezhetem.... :)
7. Jaina (válaszként erre: 6. - Vilma15)
2011. jún. 10. 11:19

Hát látni kellene a teljes képletedet ahhoz, hogy pontosabbat lehessen mondani. Solárnál amúgy is igaz, hogy csak az a fényszög, bolygóállás kativálódik valóban a solárban, amelyik a radixban is megtalálható.

a 4. és X.-es tengelyen látható oppozíció valóban arra utal, hogy egy család-karrier krízis lehet kialakulóban...Vízöntő Neptun...olyan, mintha kicsit túlidealizálnád azt a képet, amilyennek a családodnak lennie kell...

De tényleg nem nagyon tudok mit mondani anélkül, hogy látnám a radixod.

6. Vilma15 (válaszként erre: 5. - Jaina)
2011. jún. 10. 10:55
Szia Jaina! Az érzékenység stimmel, az, hogy felismerem, többet kell magammal foglalkozni, az is! Kifejezetten arról szól ez az évem, hogy ne hazudjak, legalább magamnak ne. (mondjuk másnak meg amúgy sem szoktam, soha). A totális befelé fordulás időszakát élem. A helyzet viszont az, hogy a IV. házas vízöntő Neptunuszom áll szemben a X. oroszlán nappal, a szolár képletben. Ott hagytam a munkahelyem, mert teljesen kizsigereltek, é szerintem egy pár évet elvettek az életemből annyira le voltam terhelve. Azzal indokoltam, hogy nem engedem, hogy a gyerekek, vagy a család rovására menjen. Jól érzem magam itthon, de egy-két hete el kezdett dolgozni bennem "valami", hogy talán még is kellene egy munka, mert így olyan "semmire valónak" érzem magam, és ott van a jövőtől való félelmem, miszerint nem biztos, hogy találok később munkát. Ez a X.-es nap most biztosítaná számomra, azt hiszem. Ha viszont nem az áldozathozatal a családért mellett döntök, attól félek hogy hoz valami kemény dolgot ez a IV.-es Neptun, a radixomban ugyanis szintén ebben a házban, de a nyilas jegyében áll. Szerinted?
2011. jún. 10. 08:38

Most nagyon érzékeny vagy, és ez egy olyan időszak, amikor többször hazudhatsz magadnak. Ez az önbecsapás az, amit fel kell ismerned és meg kell oldanod. De ez tulajdonképpen egy fejlődési folyamat lesz, aminek a végén közelebb fogsz kerülni saját magadhoz, közelebb visz az önismeret útján. Felismered, hogy többet kell magaddal foglalkoznod, befelé fordulnod, akár az illúziók világába is. Tulajdonképp ez alatt az időszak alatt lehetőséged nyílik újjáalkotni a magadról alkotott képed :)

A Neptunusz miatt óvatosnak kell lenned mindenféle gyógyszerrel, amit szedsz!

2011. jún. 9. 20:25
Úgy tűnik.... :)
2011. jún. 9. 20:23
Sehol egy "értő" ember????? :)
2011. jún. 9. 20:12
Érdekelne, hogyan látjátok....
2011. jún. 9. 20:11
Van köztetek asztrológus? Nap-Neptunusz szembenállást szolár képletben, hogyan oldjam meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook