Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jóindulatú mell daganat fórum

Jóindulatú mell daganat (beszélgetős fórum)


2011. aug. 8. 11:42

Sziasztok

Él még ez a fórum?

5. zzmm
2011. júl. 7. 21:54

Voltál azóta vele valahol? Van valami fejlemény?


Anyunak is volt. Megoperálták.. szerintem meg is szokták.. Mit mond az orvos, miért nem kell?

Szerintem menj el egy másik szakemberhez is.. Azért az ember lánya csak nyugodtabb, ha nincs ott semmi.


Sok mindentől kialakulhat, ütéstől ugyanúgy mint a fogamzásgátló mellékhatásaként.. :(

2011. jún. 10. 13:05
Nekem volt jóindulatú melldaganatom, igaz mivel elkezdett nőni megoperáltak. Azóta nem volt semmi gond, és azt sem tudni, mitől alakult ki.
2011. jún. 9. 19:04
Hol, s merre keressem?
2011. jún. 9. 18:43

drága keresd meg a vitálközpontot

Paska Gabit......


segitenek, meggyógyulni

2011. jún. 9. 18:26

Sziasztok!


Szeretnék ezzel kapcsolatban tapasztalatokat olvasni, hogy kinek hogy alakult a továbbiakban a daganat.

Nekem negatív lett a szövettan, de nem értem, hogy miért nem veszik ki, ha jóindulatú. Egyik ismerősömnek pl. fél év alatt vált rosszindulatúvá. Megvárják míg rosszindulatúvá válik? Egyáltalán mennyi az esély rá, hogy rossz indulatúvá válhat?

Valamit kialakulhat e ilyen csomó ütéstől? A kisfiam, mikor kicsi volt és játszottunk, nagyon sokszor megrúgta ezt a mellem, eléggé fájt is.

Várom a tapasztalatokat, köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook